Alergolog Jasło

Jasło

swietny specjalista i przemila osoba z rewelacyjnym podejsciem do dzieci.wizyta prywatna -ok.40zł:)

"CENTRUM ZDROWIA DR MASTEJ" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ulica Staszica 17a
38-200 Jasło

Beznadziejna mimo, ze byłam prywatnie głownie namawiała mnie abym sie do niej przepisala jako pacjent publiczny w placówce zdrowia. Mimo doktoratu, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy. Myli się przy wypisywaniu recept, które następnie nie są wydawane w aptekach ! Podczas jednej z moich wizyt w przeciągu nie całych 10min do gabinetu zgłosiły się 4 osoby z niezgodnościami w recepcie. Leczenie tej Pani to proces długotrwały, a nie szybkie poradzenie sobie z dolegliwościami. Pani doktor przyjmuję czas około 2-2,5 tygodnia czasu na wyleczenie wczesnej grypy. Mimo, że jak to Pani doktor stwierdziła "chorobę grypową" to dolegliwością okazało się ostre zapalenie tchawicy. Nie polecam !

Kościuszki 13
Jasło

lekarz którego określiłbym mianem ''leniuszek'' -kompletny brak zainteresowania pacjentem--wizyta trwa ok 5 minut i polega na wypisaniu za kazdym razem tych samych leków --krótko mówiąc -SŁABY LEKARZ -nie polecam i szukam nowego

Opinia dodana przez: Darek

Staszica 22