lekarz Tomasz Bosak

1,9
1,9
2,2
2,2

moi zdaniem to jest najgorszy lekarz jakiego w życiu mogłem spotkać nie interesuje sie problemami pacjenta ignoruje dolegliwosci zanim wypisze recepte to musi dac rekomende pacjentowi. NIE POLECAM. dla mnie lekarz na zero

lekarz którego określiłbym mianem ''leniuszek'' -kompletny brak zainteresowania pacjentem--wizyta trwa ok 5 minut i polega na wypisaniu za kazdym razem tych samych leków --krótko mówiąc -SŁABY LEKARZ -nie polecam i szukam nowego

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność. Zero kontaktu z pacjentem... Jeśli uczepi się jakiejś diagnozy to brnie w nią do skutku, nawet jeśli świadczą o czymś innym. Bardzo nie polecam...

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność.
Zero kontaktu z pacjentem...
Bardzo nie polecam...

i jest na tyle swinski ze podrywa bez zadnego żalu cudze żony

i jest na tyle swinski ze podrywa bez zadnego żalu cudze żony

Bardzo dobry lekarz, pomógł mi bardzo, wzbudza zaufanie, jest sympatyczny i miły. Polecam gorąco :)

Pan Doktor jest człowiekiem który nie zostawia swoich pacjentów do końca leczenia. Godny zaufania!

Kompetentny, zorientowany, miły. Pomógł bardzo. Niestety bardzo długi czas oczekiwania na wizytę w poradni ponad 3 miesiące.

MNIE PODRYWAŁ, SŁYSZAŁAM ŻE PRZYJMUJE PRZEDSTAWICIELKI W SZPITALU PO POŁUDNIU. PEWNIE SĄ TO OWOCNE WIZYTY? AGA

AGA

Fatalny w obejściu i wiedzy, zbył mnie totalnie. Nie polecam stanowczo J.G

Fatalny w obejściu i wiedzy, zbył mnie totalnie. Nie polecam stanowczo J.G

Czułam się kompletnie "olana" pan dr nie interesował sie moimi problemami zdrowotnymi, nie potrafił odpowiedziec na proste pytania dotyczace moich dolegliwości, wizyta u niego to strata czasu i zdrowia. Stanowczo odradzam maja g