Alergolog Kalisz

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Ona jest najmilsza. Jak kogo spotkam na mieście to nu mówię o niej.Tak ją kocham. Malutka pacjętka. A wszysty mówią że , jestem zuch

Konsylium
Podkowińskiego 2
Kalisz

Wspaniała lekarka, byłam u niej z dwojgiem dzieci, jedno po drugim i jestem zachwycona! Pani doktor poświęciła mi mnóstwo czasu, a kiedy pytałam o wizytę prywatną powiedziała, że nie ma takiej potrzeby, sprawdziła i były wolne terminy na NFZ. Jestem zachwycona kompetencją i wiedzą, bo z moimi skarbami byłam w Warszawie, Łodzi i Poznaniu i żaden profesor nie był w stanie pomóc, bo nie tytuł się liczy tylko wiedza, kompetencja i ogromne serce dla dzieci.

Sadowa 14b
Kalisz

Polecam, syn choruje na astmę i od kilku lat prowadzimy leczenie u Pani Reginy i jesteśmy bardzo zadowoleni , zanim trafiłem do Pani Reginy to syn dostawał zastrzyki po zastrzykach lub antybiotyki .Teraz bierze systematycznie lekarstwa i nie ma już większych problemów ze zdrowiem , polecam .

Opinia dodana przez: marek

Zakład Opieki Zdrowotnej Urszuli Janiak Przybylskiej i Stefana Przybylskiego
Poznańska 69A
62-800 Kalisz

chodzilam do tej pani na odczulanie gdy dostaje sie szczepionke trzeba byc kompletnie zdrowym (najpierw odczulalam sie w poznaniu gdzie traktowano mnie powaznie)pewnego razu bylam tak przeziebiona (katar kaszel doslowny brak swiadomosci,goraczka) ale poszlam na odczulanie majac swiadomosc ze jej nie dostane ale jako lekarz po zbadaniu da mi cos na przeziebienie(lub odesle do rodzinnego) i przyjde chcoiaz za tydzien bo w tym stanie to niebezpieczne.na co pani doktor zbadala mnie i powiedziala zebym nie udawała.Szczepionke dostałam na szczescie moje i tej pani "doktor" wyszlam cało. nie polecam niemiła niesympatyczna sprawia wrazenie obrazonej wrednej i kompletnie sie nie nadaje

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79