lekarz Regina Czaja

2,9
2,6
2,9
2,7

Pani orzecznik nie powinna być zatrudnioną w w ZUS bo każdy by by chciał za darmo brać pieniądze. Brak poszanowania dla osoby która stawia się na komisję,nawet temperatury lub ciśnienia pani nie bada, tylko klepie na klawiaturze że osobnik odrazu jest do odrzucenia. Nie kompetentna osoba którą zatrudnia ZUS i niepotrzebne pieniądze z naszych podatków które ją sponsorują. Pani mnie uzdrowiła a sąd jednak stwierdził inaczej, więc jak ktoś ma problem z jej kompetencjami jako orzecznikiem ZUS to nie poddawać się tylko walczyć! Zajmie to trochę czasu ale warto!

lekarz podważa opinie lekarzy specjalistów mam przepustki kręgosłupa dla pani orzecznik nie liczy się opinia ortopedy o zakazie pracy w moim zawodzie [mechanik samochodowy] badani rezonans itd nic nie znaczą mam problemy poruszaniem się ale według pan DOKTOR to nie problem do pracy moim zdaniem lekarz nie kompetentny podejście do pacjenta jak za PRLu licze że po zmianie rządu też to się zmieni

Pani doktor, orzecznik ZUS tragedia, chyba siedzi tam za karę. W moim przypadku podczas wizyty zadała trzy pytania; jak się czuje, gdzie pracuję i jakie biorę leki, po krótkim osłuchaniu stwierdziła, że jestem zdolna do pracy, gdzie ani kardiolog ani nawet lekarz rodzinny nie pozwala mi na pracę. Po wizycie w ZUS-ie cudownie wyzdrowiałam.

Pani Doktor w czasie badania była bardzo nieprzyjemna i niekompetentna. Dokonuje oceny pacjentów na podstawie ich wyglądu, co jest niezwiązane z przedmiotem badania. Badania przez komisje ZUS a zwłaszcza przez ta panią są niewiarygodne, ponieważ dokonują ich lekarze specjalizujący się w innych dziedzinach niż schorzenia z którymi trafiają pacjenci na komisję. Pani Czaja pozbawiona empatii w stosunku do pacjentów swoim zachowaniem i pogardą pogarsza stan chorego jeszcze bardziej. Takie osoby jak pani doktor nie powinny być orzecznikiem ZUS. ZUS powinien dobierać lekarzy pod kątem schorzeń osób przychodzących na "badanie". Pani Czaja w ogóle nie rozumie sytuacji osób, które trafiają na komisję i nie powinna mierzyć wszystkich jedną miarą, że pacjentom zależy tylko na otrzymaniu zasiłku. Pani Doktor nie powinna dawać prywatnych rad pacjentom od wielu lat leczących się psychiatrycznie wskazując, że inni mają gorzej i trzeba się wziąć za siebie. Takie zachowanie jest nie do przyjęcia.

Wspaniała Pani Doktor.Zawsze miała dla nas czas.Chociaż dawno leczyłam u P.doktor Czai mojego syna Kamila miło wspominam nasze wizyty.Zawsze uśmiechnięta wyrozumiała i miła.Nigdy nie usłyszałam ze nie ma dla nas czasu zawsze znalazła.Syn dzięki Pani doktor wyzdrowiał mimo że w szpitalu podawano mu 2 antybiotyki naraz. Teraz ma 24 lata i facet jak się patrzy. Polecam jak najbardziej usługi Pani doktor. .Życzę zdrowia i dziękuję za pomoc.

SUPER ORZECZNIK,JEZELI JEST KTOS CHORY NAPRAWDĘ, TO NIE MA SIĘ CZYM PRZEJMOWAĆ ZE NIE PRZYZNA RENTY.TYLKO TACY ORZECZNICY POWINNI PRACOWAC W ZUS.😀

Bardzo dobry lekarz poznała się na chorobie pomimo że wcześniej chodziłam do innych specjalistów zawsze poświęca pacjentowi dużo czasu potrafi przywrócić nadzieję-polecam

Z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa stwierdzam, iż "pani doktor" jest po prostu złym człowiekiem. Oczywistym jest, że będąc orzecznikiem ZUS, nie wyda opinii korzystnej dla pacjenta - taki mamy system, trudno. Natomiast kim ona jest, by robić wykład na temat nazwiska pacjenta, prowadzić monologi o tym, jak bardzo skrzywdzono dzieci pacjenta tymże nazwiskiem i że to w sumie to samo, co nazywać się tak samo, jak pewnien niemiecki dyktator. Chamstwo nie świadczy o kompetencjach lekarskich i nie jest w tej pracy potrzebne. A "pani doktor" powinna się cieszyć, że jej wywody nie zostały nagrane, gdyż nie skończyło by się na brzydkiej opinii w internecie, ale na rozprawie sądowej. Życzę pozostałym pacjentom przybytku ZUS nigdy na nią nie trafić.

Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o poświęcony czas, bez jakichkolwiek zastrzeżeń, to zależy od pacjenta czy chce się leczyć czy nie, profesjonalne podejście. Córka czuje się świetnie. Lekarz godny polecenia. Miła i sympatyczna

Kobieta? To nie jest ludzkie kiedy człowiek robi wszystko na wlasna rękę placi zusy, za badania,chodzi prywatnie do lekarza a lekarz pulmolog orzeka ze jestes zdrowy podwazajac rezonans magnetyczny,schorzenia kręgosłupa i znanych w polsce lekarzy jak neurologa pania dr sobczak-ptak polecam,reumatologa i wyniki na ktorych sie nie zna dla mnie 1=====