lekarz Regina Czaja

2,9
2,6
2,9
2,7

Urzędnik ZUS. Orzecznik bez najmniejszego zainteresowania pacjentem. Być może zna się na pulmonologi lub alergologi, ale niestety orzeka też w innych specjalnościach.

Być może jako alergolog jest niezła? Być może jest nawet uprzejma i sympatyczna w stosunku do osób ,które od kilku lat odwiedzają Ją w prywatnym gabinecie?Nie nadaje się jednak do kontaktu z chorymi,którzy nie przychodzą do Niej z wypchanym portfelem.Zmienia się wtedy diametralnie.Jest nieludzka,opryskliwa o zerowym stopniu kultury.Taki potworek z ładną twarzyczką.

To nie żaden lekarz orzecznik tylko urzędas ślepo wykonujący polecenia swojego "prezesa". Poza tym bardzo niesympatyczna,wyniosła z absolutnym brakiem zrozumienia dla starszych schorowanych ludzi.

Niesympatyczna,odpychająca,kompletnie nieludzka.Jako orzecznik ZUS-u potrafi uleczyć każdego.Kontakt z nią jeszcze bardziej pogłębia chorobę.Podważa opinie specjalistów.

totalna beznadzieja prawo wykonywania zawodu to posiada z zeszłego stulecia. moim zdaniem brak kompetencji do leczenia itd.

totalna beznadzieja
prawo wykonywania zawodu to posiada z zeszłego stulecia.
moim zdaniem brak kompetencji do leczenia itd.

świetny lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy, w bardzo przejrzysty i prosty sposób tłumaczy pacjentowi choroby i proces leczenia

moje dziecko po paru wizytach u Pani Doktor przestało chorować , zawsze mam wszystko wytłumaczone leczy bardzo sumiennie , i nieraz pomimo wielu godzin pracy znajduje dla nas nie tylko poradę ale i uśmiech

Witam wczoraj miałam kontrole u tej baby w zusie nie kompetentna nie miła z przepuklinami kręgosłupa wysyła do pracy fizycznej mając rezonans ale dla niej to wszystko jedno ona ma posadke i pensje i czas na pogaduchy ,papieroska nie polecam !

tragedia wysyła do pracy ludzi z naczyniakiem jamistym mózgu oraz z wieloma przepuklinami kręgosłupa i bólem ledwo wytrzymanym dzięki tabletkom

Jako orzecznik zus minęła się z powołaniem. Pulmonolog alergolog mądrzejsza od ortopedy i neurologa. W kosmos głupie babsko