Filtruj terminy

lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

Modrzejewskiej 2 lok. 2
Koszalin

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód
choremu. Przykład: przepisał mi ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Grażyna Stanisławska

Pulmonolog, Alergolog

Staszica 8a
75-710 Koszalin

Lekarz w 100% godny polecenia , leczę dwoje dzieci u Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni . Mało takich lekarzy .
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zbigniew Sankowski

Alergolog

Jabłoniowa 24
Koszalin

11 06 2019 bardzo bardzo dobry lekarz było to moje pierwsze spotkanie z p doktorem specjalista z ogromną wiedzą kto szuka ąlergologa to 10 na 10 godny polecenia

Małgorzata Kałużna

Pulmonolog, Alergolog

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna

Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

lekarz Elżbieta Murawska-Waliszewska