Lekarze Alergolog

Jerzy Arendarczyk

Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" w Łodzi
93-338

Bardzo dobry lekarz alergolog, mam zaszczyt korzystać z jego profesjonalizmu w ICZD w Łodzi. Jak do tej pory nigdy nie zostawił mojej córki bez pomocy, zawsze znalazł jakieś wyjście z trudnej sytuacji... Moje dziecko lubi do niego przychodzić na wizyty jak trzeba sam robi zastrzyki odczulające. Jeśli nie możesz znaleźć dobrego alergologa, gorąco polecam, my przyjeżdżamy ze Zduńskiej Woli. I nie żałujemy przebytych kilometrów..

lekarz Justyna Kaczmarek

Św. Józefa 13/42
87-100 Toruń

Chciałabym serdecznie podziękować Pani doktor Justynie Kaczmarek za życzliwość, zaangażowanie. Jestem ogromnie Pani wdzięczna za okazaną mi pomoc w trakcie mojego leczenia. Dzięki Pani podejściu do pacjenta poczułam się bezpiecznie. Z całego serca dziękuję💐
Opinia dodana przez: Iwona

Jolanta Kidoń

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Bardzo rzetelny lekarz. P. doktor dokładnie zebrała wywiad, wystawiła skierowanie na badania kontrolne krwi i testy alergiczne (poprzednie były z przed 3 lat) i skierowanie na tele-poradę. Podczas niej zrecenzowała wyniki, wyjaśniła zawiłości i zaproponowała odczulanie. Podczas kolejnej umówionej już przez nią wizycie pozostało zaaplikować synowi pierwszą tabletkę na odczulanie pod jej okiem z obowiązkiem obserwacji na ew. działania niepożądane. Dostaliśmy kolejna receptę na 3 miesięczna kurację i po 30 ...
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Barbara Wilczyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Gabinet
Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Renata Ferenc

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Dr. Ferenc jest miła i kompetentna. Bardzo poważnie traktuje każdy przypadek. Kieruje na szczegółowe testy alergologiczne.Jestem zadowolona i szczerze polecam panią doktor.

lekarz Artur Kubny

Gabinet Artur Kubny
Krynicka 51
Wrocław

3 pokolenia polecają Pana Kubnego. Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże. Ciężko znaleźć tak empatycznego i kompetentnego lekarza.

lekarz Elżbieta Świderska-Sikorska

Pulmonolog, Alergolog

Próchnika 8/89
01-585 Warszawa

Wspaniała Pani doktor trafiłem do niej jakieś 40 lat temu zajęła się mną jak własnym dzieckiem dzięki niej byłem 2 razy w sanatorium raz z bratem zaleczyla mi astmę bo z tej choroby nie da się wyleczyć następnie pomogła mojemu synowi a był na granicy Serdecznie Dziękuję i życzę zdrowia
Opinia dodana przez: Marci

dr n. med. Jarosław Górnicki

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Centrum Medyczne Medrun
al.Niepodlełosći 107/109
02-626 Warszawa

Bardzo uprzejmy i kompetentny - podchodzi do leczenia kompleksowo i stara się dobrać leki w zależności od stanu pacjenta (nie przepisuje zbyt silnych leków, jeśli nie są potrzebne). Bardzo komunikatywny i opanowany. Analizuje badania i interakcje z innymi chorobami - polecam.
{'id': 27719, 'name': u'Ostro\u0142\u0119ka'} Pediatra
                                       lek. med. Wojciech  Jakowicki

lek. med. Wojciech Jakowicki

Pediatra, Alergolog

Gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Marii Korzeniowskiej 8
07-410 Ostrołęka

Dla mnie jest bardzo dobrym lekarzem. Z uprzejmością zwraca się do pacjentów. Jest też bardzo doświadczony, zawsze dobrze poradzi co należy robić w przypadku różnych dolegliwości.

dr n. med. Ewa Zielińska-Wyderkiewicz

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Wszystko w porządku, miałem już kilka wizyt u Pani doktor, uprzejma i kompetentna osoba, wyprowadza mnie na prosta po długim czasie gdy bez skutku leczyłem się u innych alergologów.

Iwona Poziomkowska-Gęsicka

Internista, Alergolog

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA dr n.med. IWONA POZIOMKOWSKA-GĘSICKA
ul. Józefa Poniatowskiego 7/4
71-110 Szczecin

Wybitna alergolog, nawet nie ma co wiecej pisac, bo i tak zadne slowa tego nie opisza. Jedna z najlepszych lekarek w tym kraju.
Opinia dodana przez: p

lekarz Maria Grandek

Ozimska 22
45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.
Jest wspaniałym lekarzem, który w każdej sytuacji i czasie gotowy jest pomóc, a co ważniejsze, dzięki olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu robi to z doskonałymi rezultatami. Specjalista dużej klasy godny polecenia również jako niesamowity człowiek
Opinia dodana przez: Barbara

Małgorzata Kałużna

Pulmonolog, Alergolog

Usługi Medyczne Małgorzata Kałużna
Koszalin

Od ponad roku jestem pacjentką pani Małgorzaty Kałużnej. Przyjmuje mnie w poradni alergologicznej szpitala przeciwgruźliczego i chorób płuc. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, podchodzącą życzliwie do pacjenta, poświęcając mi wiele czasu, robiąc odpowiednie badania. Zawsze uśmiechnięta i pełna troski, tłumacząca przyczyny alergii, tok leczenia i działanie leków. Pani doktor Małgorzata Kałużna może być wzorem dla wszystkich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna Mosiewicz

lekarz Małgorzata Maciejewska-Franczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAC-MED
ulica Podleśna 4/2
95-200 Pabianice

Przecudowna Pani doktor. Dokładnie wszystko tłumaczy, profesjonalne podejście do pacjenta. Mogła bym wymieniać tych zalet bez końca. Z całego serca polecam Panią doktor :-)
Opinia dodana przez: Donata

lekarz Piotr Perkowski

Alergolog, Otolaryngolog

Oś. Południe 52/8
19-203 Grajewo

Bardzo miły i uprzejmy lekarz . Na spokojnie wszystko wytłumaczy. Podejście do pacjenta profesjonalne. Jest wzorem do naśladowania. W 100% POLECAM tego lekarza.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Siemieniuk

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Bogumiła Grüner

ul. Prądnicka 66/4
31-202 Kraków

Najlepsza Pani doktor jaką znam. Chodziłam do niej jako dziecko i teraz chodzę z własnym dzieckiem. Jest bardzo zainteresowana pacjentem, pomocna i nie zamyka się przed pacjentami
Opinia dodana przez: Małgorzata
Chodzę z synkiem do Pani Doktor od prawie 2 lat. Nie spotkałam jeszcze tak cudownej osoby. Świetne podejście do dziecka, zawsze wszystko dokładnie tłumaczy i nigdy nie pomyliła się z diagnozą. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: karolina

Janusz Mierzejewski

wtszynskiego 10
18-400 Łomża

Najlepszy lekarz pod słoncem. Empatyczny, oddany choremu, kompetentny...