Alergolog Leszno

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

pulmunolog

Leszno

Bardzo miła lekarka ma podejście do dzieci jestem z Pani świderskiej bardzo zadowolona polecam:)

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszczynko, Leszno

Leczymy sie u Pani doktor od 4 lat. Nie ma zadnego postepu, jesli chodzi o leczenie. Brak kompleksowych badan. Dziecko faszerowane lekami. Odmowa odczulania, bo alergia nie jest jednoznaczna. Wszelkie sugestie rodzica, ze leki nie dzialaja i prosba o zmiane sa zbywane. Do tego oskarzenia, ze to wina rodzica, ze leczenie nie przynosi skutku, bo faszeruje dziecko alergenami. Pani doktor sluzy tylko do wypisywania lekow na recepte i to takich, ktore nie dzialaja... czyzby umowa z konernami. Przykre. Szczrze odradzam!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Stefan Pawelczyk