lekarz Beata Przybylska-Kozanecka

3,5
3,5
3,3
2,8

Leczymy sie u Pani doktor od 4 lat. Nie ma zadnego postepu, jesli chodzi o leczenie. Brak kompleksowych badan. Dziecko faszerowane lekami. Odmowa odczulania, bo alergia nie jest jednoznaczna. Wszelkie sugestie rodzica, ze leki nie dzialaja i prosba o zmiane sa zbywane. Do tego oskarzenia, ze to wina rodzica, ze leczenie nie przynosi skutku, bo faszeruje dziecko alergenami. Pani doktor sluzy tylko do wypisywania lekow na recepte i to takich, ktore nie dzialaja... czyzby umowa z konernami. Przykre. Szczrze odradzam!

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Chodzę do niej już od kilku lat. Na początku nie spełniala moich oczekiwań (w testach alergicznych nic nie wychodziło, a ja wciąż miałam objawy alergii), ale po jakimś czasie w końcu okazało się na co konkretnie jestem uczulona i od tego momentu leczenie przebiega bardzo sprawnie.

Nie mogę polecić tego lekarza gdyż zostałem jako pacjent prywatny w państwowym gabinecie naciągnięty na bardzo drogie testy. Na początku nie zorientowałem się, że pani doktor zwęszyła na mnie dobry interes. Dziś wiem na 100%, że nie jestem alergikiem. Nie polecam.

Pni doktor jest bardzo fajna sama chodziłam do niej przez wiele lat i poleciłabym ją znajomym. jest miła dla pacjentów i gdybym miała wybierać alergologa jeszcze raz to wybrałabym własnie ją;