Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Alergolog Zabrze

- 12 lekarzy

dr n. med. Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy

liczba opinii: 56

Gabinet
ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,7/5
W dzisiejszej medycynie co raz trudniej jest leczyć pacjenta a szczególnie wtedy kiedy ma przewlekle schorzenie a na dodatek jest dzieckiem.
Już jakiś czas lecze się u Pana doktora razem z moim 8 letnim synem. Wcześniej ja i mój syn mieliśmy duże - podkreślam duże problemy z gardłem, a mój wtedy 3 letni syn dodatkowo problemy z nawracjącym suchym i duszącym kaszlem oraz świstami w nocy........
Byliśmy bardzo ...
Opinia dodana przez: Anonim

Alina Gwóźdź

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 27

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Stomatolog"
pl. Plac Krakowski 6
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,2/5
Dr Alina Gwóźdź należy do tej grupy lekarzy, która zasługuje na największe uznanie. Poziom jej wiedzy, profesjonalizm i rzeczowe podejście do tematu sprawia, że po każdej wizycie człowiek staje się spokojniejszy o swoje zdrowie. Mimo wielu wizyt u innych specjalistów moja choroba nie była dobrze zdiagnozowana. Kiedy wydawało mi się, że już nie znajdzie się specjalista który mi pomoże - spotkałam ją na swojej drodze. Dziękuję za to losowi. Od ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Zdarzało mi się być z ciężkim przeziębieniem (a może grypą?) u internisty, który nawet nie sięgnął po stetoskop, a wizyta trwała 3 minuty. U pani dr Rymarczyk leczę się alergologicznie już kilka lat i za każdym razem jestem dokładnie zbadana, osłuchana, zawsze jest wnikliwy wywiad. I pytania dotyczą różnych aspektów zdrowia, nie tylko związanych bezpośrednio z alergią. Bardzo sympatyczna, z "ludzkim" podejściem, cierpliwie tłumaczy. Jednocześnie bardzo konkretna! Z punktu widzenia ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Andrzej Bozek

Alergolog

liczba opinii: 9

Gabinet
ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem bardzo zadowolony z powodu wyleczenia mojej pokrzywki, która nękała mnie przez 2 lata. Wreszcie uzyskałem pomoc i w dodatku bez leków sterydowych. Teraz nie biorę juz żadnych leków i jest OK.
Opinia dodana przez: Janek

dr n. med. Alicja Grzanka

Alergolog

liczba opinii: 5

Gabinet
ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Średnia ocen: 4,2/5
Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Bogdan Pindel

Alergolog

liczba opinii: 5

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 1,8/5
Leczyłam się u doktora parę lat temu. Byłam w takiej samej sytuacji jak moje dziecko, notoryczny, napadowy kaszel itp. Po testach u pana doktora wyszło, że alergii nie ma i jestem zdrowa. Objawy się nasiliły i okazało się, że mam astmę oskrzelową.
Moje dziecko jest teraz w podobnej sytuacji, kilku lekarzy specjalistów stwierdzili, że konieczna jest diagnostyka alergologiczna, ponieważ dziecko jest obciążone genetycznie.
Udałam się do doktora w celu diagnostyki... ...
Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Alicja Kasperska-Zając

Alergolog

liczba opinii: 2

Gabinet
zabrze ul.M.curie
Zabrze

Średnia ocen: 3,5/5
Byc moze Pani doktor jest kompetentna osoba, ale nie do konca jestem zadowolona z leczenia syna. Poświęca mało czasu, nie opisuje choroby, na pytania często odpowiada nieuprzejmie i z wyższością. Do dziecka nawet się nie uśmiechnie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Joanna Gluck

Internista, Alergolog

liczba opinii: 1

Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach
ulica Curie-Skłodowskiej 10
41-808 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: JT

lekarz Małgorzata Rusek

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 1

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz. Pełen empatii i wyrozumiałości. Pani doktor patrzy na pacjenta całościowo. Zbiera dokładny wywiad i dostosowuje terapię do efektów. W razie pogorszenia stanu zawsze znajdzie miejsce, aby pacjenta przyjąć. Polecam serdecznie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. !
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Bogusława Sieroń-Rokicka

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 1

Gabinet
Staropolska 17
Maciejów, Zabrze

Średnia ocen: 1,7/5
Bylam z synem u pani doktor okolo miesiaca temu Trzecia wizyta. Pani na poczatku zainteresowana, potem traci wątek- myli syna z innymi dziecmi. Syn mial wiele alergii, krotki komentarz prosze tego nie jesc- tylko co dalej jak to zastapic czym i czy od razu wycofac
Malo profesjonalne podejscie, nie polecam niestety mimo tylu opinii
Opinia dodana przez: Anonim

Alergolodzy w ZabrzuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat