Filtruj terminy

dr n. med. Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

W dzisiejszej medycynie co raz trudniej jest leczyć pacjenta a szczególnie wtedy kiedy ma przewlekle schorzenie a na dodatek jest dzieckiem.
Już jakiś czas lecze się u Pana doktora razem z moim 8 letnim synem. Wcześniej ja i mój syn mieliśmy duże - podkreślam duże problemy z gardłem, a mój wtedy 3 letni syn dodatkowo problemy z nawracjącym suchym i duszącym kaszlem oraz świstami w nocy........
Byliśmy bardzo ...

Alina Gwóźdź

Alergolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Twój Stomatolog"
pl. Plac Krakowski 6
41-800 Zabrze

Dr Alina Gwóźdź należy do tej grupy lekarzy, która zasługuje na największe uznanie. Poziom jej wiedzy, profesjonalizm i rzeczowe podejście do tematu sprawia, że po każdej wizycie człowiek staje się spokojniejszy o swoje zdrowie. Mimo wielu wizyt u innych specjalistów moja choroba nie była dobrze zdiagnozowana. Kiedy wydawało mi się, że już nie znajdzie się specjalista który mi pomoże - spotkałam ją na swojej drodze. Dziękuję za to losowi. Od ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Andrzej Bozek

ulica Plac Krakowski 8/1
41-800 Zabrze

Jestem bardzo zadowolony z powodu wyleczenia mojej pokrzywki, która nękała mnie przez 2 lata. Wreszcie uzyskałem pomoc i w dodatku bez leków sterydowych. Teraz nie biorę juz żadnych leków i jest OK.
Opinia dodana przez: Janek

dr n. med. Barbara Rymarczyk

Internista, Alergolog

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Byłam pierwszy raz w przychodni na Ceglanej w Katowicach. Aż trudno uwierzyć, że lekarz potrafi być tak profesjonalnym, wyrozumiałym i wrażliwym dla pacjenta. Każdemu polecam i dziękuję:-)
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Alicja Grzanka

ul.M.C Skłodowskiej
Zabrze

Panią doktor znam od kilku lat.Trafiłam do Niej przez przypadek i do dziś nie mogę się nachwalić!:-)"Wyprostowała"moją astmę,przy okazji wygoniła do specjalisty z innej dziedziny.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, bardzo miłą, doskonale wykonującą swój zawód.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Bogdan Pindel

Alergolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1
41-800 Zabrze

Ten lekarz jest godny polecenia. Moge go chwalic za pomoc. Ma podejscie do kazdego pacjenta. Polecam wam go.
Opinia dodana przez: agnieszka

prof. dr hab. n. med. Alicja Kasperska-Zając

zabrze ul.M.curie
Zabrze

Byc moze Pani doktor jest kompetentna osoba, ale nie do konca jestem zadowolona z leczenia syna. Poświęca mało czasu, nie opisuje choroby, na pytania często odpowiada nieuprzejmie i z wyższością. Do dziecka nawet się nie uśmiechnie.

lekarz Małgorzata Rusek

PORADNIA ALERGOLOGICZNA
ul . Marii Curie - Skłodowskiej
41-800 Zabrze

Wspaniały lekarz. Pełen empatii i wyrozumiałości. Pani doktor patrzy na pacjenta całościowo. Zbiera dokładny wywiad i dostosowuje terapię do efektów. W razie pogorszenia stanu zawsze znajdzie miejsce, aby pacjenta przyjąć. Polecam serdecznie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. !
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Joanna Gluck

Internista, Alergolog

Zespół Wojewódzkich Przychodni Specjalistycznych w Katowicach
ulica Curie-Skłodowskiej 10
41-808 Zabrze

Polecam serdecznie. Prawdziwy Lekarz z powołania. Podchodzi do pacjentów z sercem. Ma olbrzymią wiedzę i nie ukrywa jej przed pacjentem. Zawsze serdeczna i uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: JT

dr n. med. Bogusława Sieroń-Rokicka

Staropolska 17
Maciejów, Zabrze

Bylam z synem u pani doktor okolo miesiaca temu Trzecia wizyta. Pani na poczatku zainteresowana, potem traci wątek- myli syna z innymi dziecmi. Syn mial wiele alergii, krotki komentarz prosze tego nie jesc- tylko co dalej jak to zastapic czym i czy od razu wycofac
Malo profesjonalne podejscie, nie polecam niestety mimo tylu opinii

Alergolodzy w Zabrzu