lekarz Alfred Niewiem

3,9

Tragedia. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobry lekarz i fachowiec to widać.Dopiero on stwierdził u mnie tyło zgięcie macicy co mnie zdziwiło że reszta lekarzy nie wiedziała?Faktycznie czasami palnie coś w stylu "dziecko"czy "aniołku"do laski po 30-stce ale to można wybaczyć.Co do położnej to nie powinna wchodzić do gabinetu jak jest badana pacjentka ja poprosiłam żeby wyszła ,gdyż sytuacja była dla mnie krępująca.

Bardzo troskliwy lekarz. Chodzę z 2 ciążą i jestem bardzo zadowolona. Wizyty bez stresowe bardzo delikatny. Gabinet wydaje mi się świetnie wyposażony.

Za namową mojej żony "cukiereczka", poszedłem do pana Alfreda po poradę, gdyż mam krępujący problem z przerostem prostaty a to nam przeszkadza w małżeństwie. Mam przeszło 40 lat i załamałem się. Pan Alfred doradził mi wizytę u urologa i tam dopiero otrzymałem pomoc, zrobiono operację, wyprostowano mi prostatę. Pielęgniarki były zachwycone !

lekarz Niekompetentny, nie potrafi odpowiedzieć na konkretne pytania, spieszy się, jest niemiły, a w rozmowie z pacjentką traktuje ją jak osobę gorszej kategorii, !!!!!!!!!!!!!!!!!głupie docinki jakby rozmawiał z kimś z kim bawił się w piaskownicy!!!!!!!żenada przez jakiś czas leczyłam się u niego niby z polecenia! ale niestety nie polecam tego lekrza miałam problemy z zajściem w ciążę zamiast skierować na jakieś badania lub cokolwiek albo się zainteresować to stwierdził ze jak mam 29 lat mam czas na dziecko że za jakieś 6 lat zajdę co to za lekarz!!!!!!robił mi tez wypalanki bo miałam polipa i nadżerkę no i co się okazało zaszłam w ciąże bo zmieniłam lekarza chodzę do doktora Grzegorza Tomenek z kliniki z Bytomia jest naprawdę świetny!!!!ciężko się jest do niego dostać ale jednak mi się udało a najgorsze jest to ze po wypalankach dr Niewiem będę miała problemy w późniejszych miesiącach z szyjką macicy tak mi ja doprowadził ze szkoda gadać on ani zwierząt nie powienien leczyć!!!!!!

Podczas wizyty jest uprzejmy i wmiarę sympatyczny (czego kiedyś o nim nie można było powiedzieć). Długo tłumaczy zawiłość problemu zdrowotnego (zdarzało się że moja wizyta trwała ponad 50 minut), ale mam wrażenie,że czasem sam nie wie co mówi. Na każde specjalistyczne pytanie próbuje przepchać swoją teorię, ale niestety nie zawsze zgodną z prawdą (sprawdzone u drugiego lekarza). Po dwu letnich nieudanych próbach zajścia w ciążę jedyne co pan doktor ma do powiedzenia to to,że po prostu trzeba się nadal starać.Nie chce dać skierowania na żadne badania specjalistyczne,a kiedy przyniosłam mu wyniki badań, które zlecił mi inny lekarz (rozpoznanie hiperprolaktynemia)stwierdził,że on by tego nie leczył...

miłe zaskoczenie gdy pierwszy raz sie u niego zjawiłam.lepszego nie znam.

miłe zaskoczenie gdy pierwszy raz sie u niego zjawiłam.lepszego nie znam.

Z czystym sumieniem polecam!!!!!!!!!!!!! Naprawdę w swojej dziedzinie skuteczny. W końcu jestem w ciąży. hura

Naprawdę warto polecić. W moim wypadku bardzo skuteczny. Moje koleżanki też są z niego zadowolone

Chodziłam do paru ginekologów tego zdecydowanie mogę polecić. W końcu jestem wyleczona, w czy olbrzymia zasługa dr Niewiema