lekarz Alfred Niewiem

Chodziłam do paru ginekologów tego zdecydowanie mogę polecić. W końcu jestem wyleczona, w czy olbrzymia zasługa dr Niewiema

Podczas wizyty jest uprzejmy i wmiarę sympatyczny (czego kiedyś o nim nie można było powiedzieć). Długo tłumaczy zawiłość problemu zdrowotnego (zdarzało się że moja wizyta trwała ponad 50 minut), ale mam wrażenie,że czasem sam nie wie co mówi. Na każde specjalistyczne pytanie próbuje przepchać swoją teorię, ale niestety nie zawsze zgodną z prawdą (sprawdzone u drugiego lekarza). Po dwu letnich nieudanych próbach zajścia w ciążę jedyne co pan doktor ma do powiedzenia to to,że po prostu trzeba się nadal starać.Nie chce dać skierowania na żadne badania specjalistyczne,a kiedy przyniosłam mu wyniki badań, które zlecił mi inny lekarz (rozpoznanie hiperprolaktynemia)stwierdził,że on by tego nie leczył...

lekarz Niekompetentny, nie potrafi odpowiedzieć na konkretne pytania, spieszy się, jest niemiły, a w rozmowie z pacjentką traktuje ją jak osobę gorszej kategorii, !!!!!!!!!!!!!!!!!głupie docinki jakby rozmawiał z kimś z kim bawił się w piaskownicy!!!!!!!żenada przez jakiś czas leczyłam się u niego niby z polecenia! ale niestety nie polecam tego lekrza miałam problemy z zajściem w ciążę zamiast skierować na jakieś badania lub cokolwiek albo się zainteresować to stwierdził ze jak mam 29 lat mam czas na dziecko że za jakieś 6 lat zajdę co to za lekarz!!!!!!robił mi tez wypalanki bo miałam polipa i nadżerkę no i co się okazało zaszłam w ciąże bo zmieniłam lekarza chodzę do doktora Grzegorza Tomenek z kliniki z Bytomia jest naprawdę świetny!!!!ciężko się jest do niego dostać ale jednak mi się udało a najgorsze jest to ze po wypalankach dr Niewiem będę miała problemy w późniejszych miesiącach z szyjką macicy tak mi ja doprowadził ze szkoda gadać on ani zwierząt nie powienien leczyć!!!!!!

Lekarz niekompetentny, spieszy się, do tego jest opryskliwy i niemiły. Nie polecam.

PRZESYM[ATYCZNY PAN DOKTOR NAJLEPSZY JAKIEGO ZNAM :)

PRZESYM[ATYCZNY PAN DOKTOR NAJLEPSZY JAKIEGO ZNAM :)

miłe zaskoczenie gdy pierwszy raz sie u niego zjawiłam.lepszego nie znam.

miłe zaskoczenie gdy pierwszy raz sie u niego zjawiłam.lepszego nie znam.

Bardzo miły i kompetentny specjalista. Chętnie służy radą. Prowadził moje dwie ciąże. W razie konieczności można kontaktować się z nim telefonicznie i uzyskać potrzebną pomoc. Bardzo polecam.

Ogólnie bardzo miły, rzetelny gość. Trafna diagnoza dobre, leczenie

Ogólnie bardzo miły, rzetelny gość. Trafna diagnoza dobre, leczenie

Zrobil na mnie bardzo nie mile wrazenia. Chodzilam do 3 lata kiedy zaszlam w ciaze zaczol mnie straszyc ze poronie i nie utrzymam ciazy i zmienilam lekarza. Musialam sie prosic zeby mi nadzerke wypalil a jak to zrobil to na tylek nie umialam usiasc przez 3 dni Dla szczupluch i bardzo ladnych dziewczyn jest on bardzo mily i uprzejmy. Z tego co zaopserwowalam wrecz sie do niech "slini" a dla sredniej budowy juz tak uprzejmy nie jest.

fajny lekarz, miły, kompetentny. Polecam

fajny lekarz, miły, kompetentny. Polecam