Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-
- behawioralnym (Certyfikat Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej nr 690) a także psychologiem oraz seksuologiem
Zapraszam na moją stronę internetową:
www.alicjabancer.eu

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Alicja Bancer
ul 11 Listopada 3E/1, 32- 620 Oświęcim,
tel: 508119369

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów poświęca im cały czas potrafi słychać i stawia dobre diagnozy serdecznie polecam

Pierwsze nasze spotkanie miało miejsce na oddziale, gdzie leżał mój tata po ciężkiej operacji. Kiedy wtedy rozmawiałem z panią Alą zaobserwowałem jak bardzo mnie słucha i skupia się na tym co mówię. Bardzo mi się to spodobało. Jakiś czas później zachorowałem na depresję. Pobyt w szpitalu nie przyniósł rezultatów, a ja nie widziałem dla siebie nadziei. Na szczęście nasze drogi się skrzyżowały. Zacząłem chodzić na trapie do pani Ali. Wiem, że po kilku spotkaniach mój nastrój zaczął się poprawiać a po kilkunastu byłem zupełnie innym człowiekiem. Przepracowaliśmy wiele moich myśli, ...

Na szczęście nasze drogi się skrzyżowały. Zacząłem chodzić na trapie do pani Ali. Wiem, że po kilku spotkaniach mój nastrój zaczął się poprawiać a po kilkunastu byłem zupełnie innym człowiekiem. Przepracowaliśmy wiele moich myśli, z całego okresu przed chorobą, jak i tych najważniejszych, bieżących. To była cudowna podróż przez mroczne zakamarki mojego umysłu, do mego lepszego życia z zupełnie nowym postrzeganiem siebie samego i otaczającego mnie świata. Na początku myślałem, że po terapii wrócę do stanu z przed choroby. Myliłem się. Zmieniłem się. Zacząłem życie pełne uśmiechu, radości, nowych planów, ale przede wszystkim ich realizacji. Stałem się otwartym człowiekiem, pewnym siebie młodym mężczyzną, z ogromną wiedzą jak radzić sobie z własnymi pokręconymi myślami. Kosztowało mnie to wiele pracy i zaangażowania, ale jestem przekonany, że była to inwestycja na całe moje przyszłe życie. Z technik, które poznałem i się uczyłem korzystam do dziś. Jeżeli faktycznie czuje, że sobie z czymś nie daję rady, dzwonię i umawiam się na spotkanie, po którym zawsze mój nastrój nieprawdopodobnie się polepsza.
Mam do pani Ali pełne zaufanie i polecam każdemu, kto zmaga się z problemami natury psychologicznej do spotkań dających wiele przydatnych umiejętności, które wykorzystać można w życiu codziennym. Dzięki nim jestem bardziej świadomy i mądrzejszy. Ważne jest również dla mnie to, że nigdy podczas zajęć nie zostałem oceniony za moje słowa i wypowiadane myśli. Pełny profesjonalizm i szacunek dla pacjenta. Pani Alu, serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję, za wszystkie wspólnie spędzone godziny warte wszystkich pieniędzy =) ;)

Pani Alicja była moją ostatnią deską ratunku. Leki od psychiatry nie rozwiązywały mojego problemu. W dalszym ciągu bałem się wychodzić z domu, jeździć samochodem. Rzetelne wyjaśnianie mi napadów paniki pozwoliły mi spojrzeć na mój problem z zupełnie innej strony. Pani Alicja była bardzo empatyczna, spokojna i wyrozumiała. Nie spotkałem jeszcze takiego terapeuty. Dzięki Pani Alicji odzyskałem wolność. Gorąco polecam.

Pani Alicja wykorzystuje w pracy swoje wszechstronne wykształcenie. Do każdego pacjenta podchodzi z dużą dozą profesjonalizmu. Jest w stałej superwizji. Serdecznie polecam!

Nie polecam w terapii małżeńskiej! Problemem był brak zaufania, po kłamstwie do którego miałam 200%pewność. Ponieważ mój mąż korzystał z terapii już wcześniej, na pierwszym spotkaniu odniosłem wrażenie, że Pani Alicja jest nieobiektywna i bardziej ja interesuje czy mój mąż zrobił postęp odnośnie problemu z którym borykł się wcześniej. Nie sądziłam, że Psychologa, fachowca w dziedzinie psychologii też można zmanipulować i nie rozpozna manipulanta . każdy wie, że kłamstwo i brak zaufania niszczy wszystko i do tego nie trzeba być psychologiem, a na spotkaniu słyszę że mąż nie musi mówić wszystkiego, ale czy ma kłamać??? . Dobre! idealna porada na odbudowanie zaufania!! Tak więc mąż dalej kłamie, chowa lub wyłącza telefon i nie widzi w tym problemu . co ciekawe tak zachowuje się ktoś kto nie ma nic do ukrycia! Zastanawiam się, czy Pani Alicja zaufala by takiej osobie Podsumowując p. Alicja nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. To było spotkanie małżeńskie, może inaczej jest w pracy indywidualnej jak czytam jest chwalona i pomocna.

Pani Doktor bardzo nam pomogła. Lekarz podejrzewał u naszej 70letniej mamy chorobę Alzheimera. Pani Doktor wykonała badanie neuropsychologiczne, udzieliła rzetelnej opinii, wyjaśniła w swobodny i zrozumiały sposób jakie mama może mieć trudności i jak w różnych problemowych sytuacjach mamy postępować. Przekazała nam dużo ćwiczeń dostosowanych do stanu zdrowia mam, które mają na celu usprawniać jej pamięć, myślenie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalną poradę, tym bardziej że lekarz powiedział, że wsród psychologów mało osób się tym zajmuję i trudno jest znaleźć kogoś dobrego. Maria.

Pani Psycholog bardzo mi pomogła. Przez wiele lat borykałam się z problemem niesmiałosci, lęku, zamartwiania, co jak potem zauważyłam wpływało na moją naukę w szkole i na studiach, potem problemy w pracy. Nie chcialam chodzic do psychologa, myslalam ze sobie sama poradze. Balam sie tez ze terapia bedzie dluga i kosztowna. Podjęłam terapię u Pani Alicji bo poleciła mi ją moja znajoma, mówiła ze Pani psycholog pracuję skutecznie, dynamicznie i co najwazniejsze nie przeciąga terapii tylko formuluje razem z klientem cele i skupia sie na ich osiagnieciu. Z problemami borykałam sie przez ponad 10 lat a w trakcie 10 spotkan dzieki Pani Alicji bardzo sobie z nimi poradzilam. Żałuję,że nie zdecydowałam się wcześniej.

Pani Alicja jest niesamowita w tym co robi. Potrafi wysłuchać i tak poprowadzić rozmowę, że każdy problem, lęk staje się rozwiązywalny i możliwy do pokonania. Pytaniami trafia w samo sedno. Pokazuję różne metody oraz narzędzia, które sprawdzają się w codziennym życiu a nie tylko w gabinecie. Dostałam wiele materiałów, broszur, książek - i to wszystko bezpłatnie. Pani psycholog stwarza atmosferę, w której swobodnie, bez dyskomfortu można zwierzyć się ze swoich zmartwień. Słucha, podpowiada i co bardzo ważne nie ocenia. Osoba bardzo ciepła, taktowna i z poczuciem humoru. Ja po każdym spotkaniu czułam ze możliwe jest poradzenie sobie z moimi problemami, które dotyczyły mocnych stanów lekowych, ataków paniki, okropnych myśli o sobie. Ania

Jestem pod wrażeniem. Konkretnie, rzeczowo i co najważniejsze skutecznie! Dopiero teraz widzę, że walka z problemami bez psychologa (szczególnie tak dobrego jak p. Bancer) jest praktycznie skazana na porażkę.

Jakiś czas temu skończyłam serię spotkań u Pani Ali. Borykałam się kryzysem, na który nałożyło się wiele spraw. Miałam wrażenie, że do niczego się nie nadaję, co potwierdzało zwolnienie z pracy i zdradę partnera. Myślałam, że zachorowałam na depresję i nerwicę. Kotłowały się we mnie uczucia, których nie rozumiałam. Gdy trafiłam do Pani Psycholog z polecenia mojego psychiatry obawiałam się terapii. Wizyty ukierunkowały mnie na tor, z którego dawno zeszłam. Teraz lepiej rozumiem siebie i moje emocję. Najważniejsze jest jednak to, że widzę siebie w jaśniejszych kolorach i funkcjonuję normalnie. Chciałabym polecić Panią Alicję jako specjalistę. Jest młoda i bardzo kompetentna, świetnie wykonuje swoją pracę i prowadzi do celu. Tak było w moim przypadku. Dziękuje serdecznie raz jeszcze za udzieloną pomoc. Pozdrawiam!