Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-
- behawioralnym (Certyfikat Terapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej nr 690) a także psychologiem oraz seksuologiem
Zapraszam na moją stronę internetową:
www.alicjabancer.eu

Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Alicja Bancer
ul 11 Listopada 3E/1, 32- 620 Oświęcim,
tel: 508119369

Polecam Panią psycholog. Miałem do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Bardzo pomogła mi dojść do siebie po udarze mózgu, który przeszedłem zaraz po 40tce. Byłem załamany, bardzo nerwowy, miałem problemy z pamięcią i skupieniem się. Ona powoli mi wszystko wytłumaczyła powiedziała skąd sie wzieła ta zmiana. Nauczyła mnie radzić sobie z wybuchami złości i smutku. Dostawałem w szpitalu bardzo dużo ćwiczeń na pamiec i inne potrzebne mi rzeczy. Po szpitalu chodziłem do niej dalej bo wiedzialem ze tylko ona moze mi pomoc. W okolicy mojej - Wadowice, nie znalazlem nikogo kto umialby mi pomoc. Wszyscy mowili po udarze to tak jest i musze sie z tym pogodzić. A ja dzis wrocilem do pracy i prowadze normalne zycie. Dziekuje Pani Alicjo.

Jestem pod wrażeniem skuteczności działań Pani Alicji,posiada niezwykły dar,roztacza wokół siebie aure spokoju i specyficznego ciepła czego brak innym specjalistom,potrafi wysłuchać i przedstawić problemy dotykające człowieka takimi jakimi są w sposób zrozumiały i stanowczy dzięki temu łatwiej je zrozumieć.Ostatnio dopadło mnie pasmo niepowodzeń,straciłem ukochaną dziewczynę,prace o którą bardzo walczyłem co spowodowało lawinę niepożądanych zdarzeń.Zagubiłem się i straciłem motywacje oczywiście całokształt dramatu spotęgował alkohol,wszystko widziałem w czarnych barwach,nie umiałem się ogarnąć.Do Pani Alicji trafiłem przypadkiem,i nie żałuje,ten anioł pomógł mi wejść z powrotem na dobrą drogę za co jestem jej dozgonnie wdzięczny.Polecam wizytę u Pani Alicji każdemu kto nie boi się walki z własnymi słabościami a żeby z nimi wygrać trzeba je zrozumieć w czym z pewnością bezbłędnie pomoże Pani Alicja.

Od wielu lat cierpiałem na różne lęki i ataki paniki. Chodziłem do różnych specjalistów. Lekarz polecił mi psychologa. Długo zwlekałem z wizytą, w końcu po namowach rodziny poszedłem. Pani psycholog była tak naprawdę pierwsza osobą co mnie tak wysłuchała, wyjaśniła moje problemu i wskazała możliwości pracy. Umówiłem się na kolejną wizytę i już widzę parę efekty. Adam

Chciałabym polecić rozmowę z panią psycholog szczególnie tym co chcą porozmawiać ze specjalistą, poradzić się, poznać opinię na swoje problemy. Ja zwróciłam się z moim problemem nieśmiałości oraz częstego złego nastroju i rozdrażnienia. Otrzymałam fachową konsultację, zwrócenie uwagi na pewne sprawy o których nie myślałam. Umówiłam się na kolejne wizyty. Pani Alicja pomogła mi rozwiązać problemy. Sprawiła, że znów uwierzyłam w siebie. Jestem jej za to niezmiernie wdzięczna.

Pani Alicja niesamowicie mnie zaskoczyła, pracuje fizycznie zajmuje się wykończeniami wnętrz czyli codziennie mam styczność z ludżmi różnego pokroju co wiąże się ze stresem do tego przemęczenie,długi czas pracy czyli zaniedbana żona równa się totalny bałagan w życiu.Po kilku wizytach kierując się radami Pani Alicji wszystko zaczęło wracać do normy a co najlepsze moja żona jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa.Bardzo polecam Panią Alicję, jest bardzo dobrym fachowcem,zna się na rzeczy.Pozdrawiam

Polecam zdecydowanie. Skorzystam na pewno nie raz z konsultacji Pani Alicja. Moje problemy i wątpliwości zostały rozwiązane. Pani Alicja udzieliła mi dobrych rad zmniejszających stres w pracy czy w sesji egzaminacyjnej.