Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.

Pani doktor opiekuje się mną już od 7-miu lat i chociaż po zmianie adresu zamieszkania mam inną przychodnię o 25 metrów od swoich drzwi,nie przeniosłem się do niej bo nie zrezygnuję z Mojej Pani Doktor.W życiu byłem pod opieką wielu innych lekarzy ale gdybym teraz miał wybierać to tylko Pani Bielak.Ma wiedzę i przede wszystkim serce do pacjentów.

Rzadko spotyka się tak dobrego lekarza ,który wzbudza tyle zaufania do siebie,jest wrażliwy na człowieka,kieruje na badania.Trafne diagnozy. Polecam,wdzięczna pacjentka. B.G.

człowieka,kieruje na badania.Trafne diagnozy.
Polecam,wdzięczna pacjentka. B.G.

Pani doktor jest bardzo ludzka, miła i sympatyczna. Można zawsze zgłosić się po poradę. Krótko rzecz ujmując w skali 1 - 5 wystawiam ocenę 4,5.

Wciąż poszukujesz "Internista Nowy Sącz"?

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77

Nowy Sącz
Nowy Sącz
Centrum Dializ Fresenius
ulica Willowa 11
42-400 Zawiercie
Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49