Internista Nowy Sącz

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

PO RAZ PIERWSZY SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM LEKARZEM NADSPODZIEWANIE GRZECZNY ,SYMPATYCZNY I CO ZA TYM IDZIE BARDZO DOKŁADNY (A)
POLECAM WSZYSTKIM ,,SERCOWCOM " I NIE TYLKO .
SERDECZNIE TĄ DROGĄ DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR ,
Z POWAŻANIEM FRANCISZEK D.
Opinia dodana przez: franciuszek

Nowy Sącz

Bardzo dobry !!!!!!!!!!!! i kompetentny lekarz!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a przy tym miły i sympatyczny. !!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam !!!!!!!!!!!!

Lucyna Wnęk-Oleksy

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

33-300 Nowy Sącz

Świetny, uczciwy i kompetentny lekarz. Bardzo dziękuję za leczenie mojej 90-letniej Mamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrzej W.
Opinia dodana przez: Andrzej

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobra,uprzejma pani doktor. Godna zaufania. Bardzo mi pomogła. Dla mnie jest to jedyny lekarz w moim życiu któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjentów.
Opinia dodana przez: Grazyna

Szpital Specjalistyczny im.Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu
ulica Młyńska 10
33-300 Nowy Sącz

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

ul. Henryka Sienkiewicza 46/15
33-300 Nowy Sącz

Bardzo uprzejma pani doktor, dużo czasu poświęca potrzebującemu pacjentowi, trafnie stawia diagnozę. Godna polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta

ulica Konstanty 27
33-300 Nowy Sącz

Jeden z NAJLEPSZYCH JAK NIE NAJLEPSZY LEKARZ INTERNISTA W NOWYM SACZU I OKOLIC.POLECAM SWIETNY FACHOWIEC I WSPANIALY CZLOWIEK
Opinia dodana przez: Anna

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

jestem w Pani Dr Renacie zakochana ,wspaniały człowiek,cudowna kobieta i kompetentny lekarz . Pomaga mojej całej rodzinie dojsc do zdrowia i to z dobrym skutkiem .Polecam

dr Alicja Bielak

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.
Opinia dodana przez: alicja

Interniści w Nowym Sączu