Internista Nowy Sącz

Katarzyna Łosak

Gastroenterolog, Internista

gen. Długoszowskiego-Wieniawy 48a
33-300 Nowy Sącz

Byłam na dwóch prywatnych wizytach u Pani doktor. Na pierwsza czekałam 2h pomimo iż byłam umówiona na konkretna godzinę , na druga wizytę czekałam tylko już pol godz ale jakie było moje zdziwienie gdy okazało się ze jest umówionych po dwóch pacjentów na jedna godzinę. Cała wizyta trwała ok 7 min, nie dowiedziałam się nic konkretnego. Dostałam lekarstwa które powinnam zażywać do końca życia (bo przecież innym to pomaga) bez ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Ryszard August

Internista, Nefrolog

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

lekarz Arleta Jarosz

Internista, Kardiolog

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz,wszechstronnie przeprowadzony wywiad,uprzejmosc,mozna zapytac o wszystko i otrzymac odpowiedz,nie stwarza sztucznego dustansu,dokładna,lekarz z prawdziwego powolania!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20
33-300 Nowy Sącz

To jakieś nieporozumienie a nie lekarz!!!! Byłem na wizycie w przychodni W Klenczanach. Krótki termin.... Wiadomo do dobrego specjalisty są długie terminy.... Wpadła do gabinetu rozpajerzona spóźniona. Przedemną był pacjent wszedłem po nim pierwszy raz i chciałai przepisać mi dokładnie ten sam lek co poprzedniemu pacjentowi!!! Kiedy ani słowa pierwszy raz będąc jeszcze nie powiedziałem!!! Chaos w głowie a na biurku jeszcze większy. Chciała pisać do mojej nowo założonej kartoteki ...
Opinia dodana przez: M

lekarz Renata Wysocka-Korpak

Internista, Kardiolog

Gabinet Stomatologiczny "M-DENT" - Sądeckie Centrum Stomatologiczne
Sienkiewicza 49
33-300 Nowy Sącz

jestem w Pani Dr Renacie zakochana ,wspaniały człowiek,cudowna kobieta i kompetentny lekarz . Pomaga mojej całej rodzinie dojsc do zdrowia i to z dobrym skutkiem .Polecam

dr Alicja Bielak

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Środowiskowych Usług Pielęgniarskich Spółka Cywilna
Broniewskiego 3
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest osobą bardzo profesjonalną, trafne diagnozy. Cieple podejście do pacjenta. Jednym słowem prawdziwy lekarz.
Opinia dodana przez: alicja

Lucyna Wnęk-Oleksy

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Antidotum Spółka z o.o.

33-300 Nowy Sącz

Empatyczne, kompleksowe i kompetentne podejście do pacjenta!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Grażyna Jonakowska

Internista, Endokrynolog

Wieniawskiego 2a
33-300 Nowy Sącz

Może i od święta miły lekarz,nic poza tym...byłm zmuszona zmienić lekarza,który wyjaśni mi czy mam nadczynność czy niedoczynność,po paru latach leczenia u Pani doktor okazało się,że mam Hashimoto i gorsze wyniki,mówiąc ,że się gorzej czuję Pani powiedziała,że to nie przez tarczycę;))
Pozdrawiam.Nie polecam.
Opinia dodana przez: nowy

lekarz Mirosław Rodak

Internista, Irydolog

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Stadnickich19a
33-300 Nowy Sącz

Świetny lekarz- godny polecenia. Moje oczekiwania zostały w zupełności spełnione.

lekarz Elżbieta Górska-Tkocz

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Polski Związek Głuchych Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
Stanisława Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy. Pani dr kompletnie bez kontaktu z pacjentem, nawet na niego nie patrzy. O wszystko trzeba się dopytywać. O punktualności można się wiele rozpisywać, lecz nie zawsze jest winny lekarz. W każdym bądź razie, gdybym nie zadawała pytań co i jak, to pani dr bez jakiegokolwiek dialogu, w milczeniu, zbadałaby mnie (USG), zrobiła opis i kazała wyjść...Do lekarza przychodzą zazwyczaj ludzie schorowani, którzy martwią ...
Opinia dodana przez: Ela

Interniści w Nowym Sączu