Lekarze Internista Nowy Sącz

lekarz Krzysztof Krzyżak

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

Dobry specjalista, kompetentny z dużą wiedzą, uprzejmy,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego pacjenta.

Katarzyna Łosak

Gastroenterolog, Internista

gen. Długoszowskiego-Wieniawy 48a
33-300 Nowy Sącz

Byłam na dwóch prywatnych wizytach u Pani doktor. Na pierwsza czekałam 2h pomimo iż byłam umówiona na konkretna godzinę , na druga wizytę czekałam tylko już pol godz ale jakie było moje zdziwienie gdy okazało się ze jest umówionych po dwóch pacjentów na jedna godzinę. Cała wizyta trwała ok 7 min, nie dowiedziałam się nic konkretnego. Dostałam lekarstwa które powinnam zażywać do końca życia (bo przecież innym to pomaga) bez ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Elżbieta Miś-Saczka

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
33-300 Nowy Sącz

Serdecznie polecam Panią dr. Jest to lekarz o wielkim sercu i zaangażowaniu. Widać ze praca jest jej pasja a pacjenta traktuje z wielkim szacunkiem. Zawsze dokładnie omawiała badanie USG. Na każde pytanie miałam odpowiedz. Bardzo żałuje ze już nie przyjmuje w Nowym Sączu. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Paweł Rubiś

33-300 Nowy Sącz

Bardzo konkretny lekarz, poświęcił mi dużo czasu, dowiedziałam się wszystkich potrzebnych informacji. Polecam.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Urszula Kurnyta-Oleksy

Internista, Hematolog

33-300 Nowy Sącz

Bardzo dobra,uprzejma pani doktor. Godna zaufania. Bardzo mi pomogła. Dla mnie jest to jedyny lekarz w moim życiu któremu naprawdę zależy na zdrowiu pacjentów.
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Stnisław Malinowski

ul.Młyńska 9
33-300 Nowy Sącz

To wysokiej klasy specjalista. Miałem problemy z sercem od wielu lat, chodziłem od lekarza do lekarza bezskutecznie. Dopiero w, zdawałoby się "prowincjonalnym" Nowym Sączu spotkałem doktora Malinowskiego. Zdecydowanie polecam

lekarz Grażyna Jonakowska

Internista, Endokrynolog

Wieniawskiego 2a
33-300 Nowy Sącz

Leczyłam się u Pani doktor kilka lat, nigdy nie wytłumaczyła dokładnie o co chodzi w mojej chorobie ( a choruję na Hashimoto) dopiero zmiana lekarza zobrazowała mi moją chorobę. Pani Doktor nie rozmawia z pacjentem nie pokazuje wyników badań nie omawia. Wypisuje tylko leki (po których tłumacząc że źle się czuje - tak ma być i to nie przez tarczycę).

lekarz Janina Strzembosz-Półrola

Internista, Reumatolog

Przychodnia Specjalistyczna Inter-Optica s.c.
Jana Kochanowskiego 2
33-300 Nowy Sącz

Witam. W przychodni spędza się zawsze długie godziny, bo Pani Doktor z każdym długo rozmawia. Mam jednak wrażenie, że często gęsto na prywatne tematy (zza drzwi słychać śmiechy, zresztą czasem słychać strzępy rozmowy). Ale nie to jest najgorsze. Pani Doktor dwukrotnie podważała opinie innych lekarzy, nie podając przy tym żadnej swojej diagnozy, nie zlecając żadnych badań. Ponieważ jestem w młodym wieku, odniosłam wrażenie, że traktuje mnie jak kogoś, kto chce ...
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Lidia Papież

Internista, Endokrynolog

33-300 Nowy Sącz

Szczerze polecam! Od lat leczę się u Doktor Papież i zawsze byłam zadowolona z wizyty. Wszystkie leki idealnie dobrane oraz kontakt z pacjentem super. Dziwie się tym kilku komentarzom, którzy ludzie piszą bo z tego co wiem ma duże doświadczenie w tej dziedzinie i dużo kobiet się u niej leczy. A zawsze się znajdzie jakaś dobra duszyczka co wypisze różne rzeczy w internecie i uważa, że wie lepiej od specjalisty.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Wiesław Banaś

33-300 Nowy Sącz

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz

lekarz Elżbieta Górska-Tkocz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Polski Związek Głuchych Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
Stanisława Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy. Pani dr kompletnie bez kontaktu z pacjentem, nawet na niego nie patrzy. O wszystko trzeba się dopytywać. O punktualności można się wiele rozpisywać, lecz nie zawsze jest winny lekarz. W każdym bądź razie, gdybym nie zadawała pytań co i jak, to pani dr bez jakiegokolwiek dialogu, w milczeniu, zbadałaby mnie (USG), zrobiła opis i kazała wyjść...Do lekarza przychodzą zazwyczaj ludzie schorowani, którzy martwią ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Kazimierz Trojnarski

Internista, Alergolog

ul. Konstantego Klemensa Gucwy 1
33-300 Nowy Sącz

Arogancki i bardzo nieuprzejmy pan. Nie wiem na ile kompetentny ale napewno potrafi podnieść ciśnienie.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

Internista, Diabetolog

33-300 Nowy Sącz

Niekompetentna, niesympatyczna, brak podstawowej wiedzy. Skupia się na przepisywaniu leków, na których może w danej chwili zarobić. Brak umiejętności i chęci pomocy pacjentowi. Lepszą pomoc znajdzie się w broszurach z lekami niż u tej kobiety. Nie tylko nie polecam, kategorycznie odradzam i polecam unikać jak ognia.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Katarzyna Salamon

NZOZ "PROMED" s.c. Praktyka Pielęgniarek Środowiskowych
Józefa Poniatowskiego 2
33-300 Nowy Sącz

Ta lekarka nie powinna nazywać się lekarzem. Zero empati do drugiego człowieka. Nie mówiąc o osobach starszych.

lekarz Krzysztof Leśnik

Internista, Lekarz rodzinny

ul. Hugo Kołłątaja 25
33-300 Nowy Sącz

Byłam pacjentką tego lekarza jako rodzinnego dosyć długo,ale podczas jednej z wizyt zostałam przez niego obrażona, nazwana idiotką i nie wytrzymałam już tego ,wyszłam z gabinetu bez słowa i zmieniłam przychodnię oraz lekarza nie polecam tego lekarza nikomu

lekarz Wioleta Adamczyk-Stanisławska

ul. Henryka Sienkiewicza 46/15
33-300 Nowy Sącz

Jest arogancka, lekceważy pacjenta ma duże opóźnienie, często więcej niż jedna godzina. Czasami wchodzą do niej nie wiem czy to klienci czy pacjenci bez kolejki i ich przyjmuje a kolejka czeka dalej.

lekarz Bogusław Latacz

33-300 Nowy Sącz

Jedna gwiazdka dla tego pseudo lekarza to za duzo . Emerytura czeka.ten czlowiek pomylil zawody albo zapomnial o przysiedze.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Stanisław Stawowy