lek. med. Alicja Czesak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Pani doktor jest fachowcem, którego warto odwiedzić. Jest świetnym pediatrą i neurologiem. Jako jedyny lekarz (u których ostatnio byłam)poświęcił tyle czasu mojemu dziecku i nie zbagatelizował moich przypuszczeń co do stanu mojego dziecka. POLECAM!!!!

super lekarz fachowa diagnoza konkretne odpowiedzi na nasze pytania w ludzkim jezyku a nie jezykiem medycyny goraco polecam

Baba ewidentnie liczy kasę - wizyta 80zł + 20zł za pokazanie ćwiczeń,wszystkim daje tę samą metodę leczenia (vojty). Nie dawno miałem się zarejestrować na kasę chorych i dowiedziałem się że nie przyjmuje na kasę chorych bo nie ma limitów, co w maju chyba już powinny być. Na przychodni wisi napis NFZ ale to raczej prywatna placówka.Co do podejścia do dziecka, nie polecam tego lekarza. Sprzęt jakby na złomowisku kupiony, no ale mogło się tam już zmienić, ostatnia moja wizyta była w lutym i od tamtej pory nie mogę zarejestrować się na kasę. Teraz wybieram się do Wrocławia z moim dzieckiem. Do niej raczej nie wrócę.

fachowiec lecz troszke przesadz z niektórymi diagnozami.Wizyta na kase chorych i trzeba przyznać ze nie odbębniona trwała 45minut.Śmiało można polecić ako dobrego fachowca

ja jestem bardzo zadowolona z tej lekarki:) chciałąm jeszczeraz dziecko tam zarejestrować ale nie mogę się dodzwonić. Czy może przychodnia zmieniła numer telefonu??

Świetny lekarz - bardzo dobrze rzuca dzieckiem. Nienaganna technika i świetny chwyt dziecka zapobiegający upadkowi.

Świetny specjalista . po 10 minutach może powiedzieć dużo na temat badanego dziecka .ma wspaniałe podejście do dziecka , spotkałam się z wieloma bardzo dobrymi opiniami na temat pani doktor . właśnie od jednej z mam dowiedziałam się o pani doktor i sama się przekonałam że to jest prawda i również polecam panią doktor jako wspaniałego lekarza . oby takich lekarzy jak ona było jak najwięcej .

lekarz godny polecenia.Rewelacyjne podejście do dziecka.

lekarz godny polecenia.Rewelacyjne podejście do dziecka.

Koszt wizyty 80zł + 20zł za pokazanie 3 ćwiczeń (trochę drogo. Trochę mechaniczne podeście do dziecka. Jak zwykle u lekarzy brak miejsc na kasę chorych.

Koszt wizyty 80zł + 20zł za pokazanie 3 ćwiczeń (trochę drogo.
Trochę mechaniczne podeście do dziecka.
Jak zwykle u lekarzy brak miejsc na kasę chorych.

Uczy i wyjaśnia wiele zaskakujacych rzeczy, mam już wybranego pediatrę w mojej przychodni ale teraz z pierwszą wizytą udałabym się do niej.