Alicja Dąbrowska

Super Lekarz, bardzo delikatna, solidna i dba o pacjenta. Zawsze bałam się wizyt u Dentysty, ale u tej Pani jest inaczej. Polecam!

Super stomatolog. Pełen profesjonalizm. Całe życie unikałam wizyt, chodziłam wyłącznie z musu do dentysty, ale do tej Pani Doktor idę z uśmiechem... Polecam! DENTYSTA z powołania.

Jej...jeżdzę do niej z innego miasta, 40 km!...Jest fantastyczna dla mnie:) Zajęła sie moimi zebami po innym - niestety beznadziejnym znanym lekarzu w Częstochowie. Po prostu poprawaiala jego błędy, bo nie mialam odwagi już nawet reklamować jego usług...Świetnie leczy, bardzo zwraca uwagę na komfort mój, ciągle pyta czy nie boli, jest bardzo delikatna i staranna. Wiem, że używa dobrej jakości materiałów - kiedys pracowalam jako przedstawiciel medyczny (może nie do niej jeżdziłam, bo mialam inny region, ale widzę nazwy używanych materiałów). Cenowo na pewno mniej niz w Częśtochowie:) Jestem mega zadowolona:))) Polecam wszelkim bojącym się stomatologa:)))

Naprawdę sympatyczna, kompetenta dentystka, ktora niesamowicie delikatnie zajęla się moimi zebami. Chodze już do niej długi czas, bo niestety należe do osób, które mają slabe zęby...:( Świetnie leczy - kanałowo również. Pomogła mi w wielu sytuacjach.Polecilam ja moim znajomym i sa również zadowoleni:) naprawde polecam:) Dzieki Niej przestałam bac się dentysty:))))

Dobra i nie droga dentystka godna polecenia.

Dobra i nie droga dentystka godna polecenia.