mgr Alicja Golonkamgr Alicja Golonka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Alicja Golonka

Dietetyk

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniła tytuł magistra.

Pomimo zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim, wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz pisząc publikacje naukowe do renomowanych czasopism.

Jej szczególną pasją jest gotowanie, co w połączeniu z wiedzą jaką uzyskała na studiach medycznych, pozwala komponować indywidualne plany żywieniowe dostosowane do współistniejących chorób oraz możliwości kulinarnych każdego pacjenta.

Ponadto, uwielbia podróże, które bardzo często stają się jej inspiracją kuchni.

Pani Alicja to przede wszystkim niesamowicie miła osoba, która zmotywowała mnie do zdrowego odżywiania, co pomogło w traceniu zbędnych kilogramów :) Miałam 20 kg nadwagi i pomimo moich samodzielnych prób stosowania przeróżnych rygorystycznych diet, efekt jojo powodował szybki powrót do dawnej wagi. Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania. Efekt uboczny to nie tylko utrata wagi ale również duża dawka energii, której zawsze mi brakowało. Polecam serdecznie

Dietę Pani Ali stosuje z wielką przyjemnością ze względu na przepyszne dania.
Polecam serdecznie

Koleżanka poleciła mi wizytę u Pani Alicji, ponieważ przez insulinoodporność przez długi czas bezskutecznie próbowałam zgubić zbędne kilogramy. Pani Alicja doradziła mi, jakich produktów unikać, a dzięki ułożonej (smacznej!) diecie w końcu waga zaczęła iść w dół. Efekty widać gołym okiem :) Pani Alicja jest osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, która mocno angażuje się w pomoc pacjentowi, a to bardzo ułatwia mi przestrzeganie nowej diety. Szczerze polecam!

Prowadzę bardzo nieregularny tryb pracy oraz posiadam 2 dzieci. Jestem pozytywnie zaskoczona z jaką łatwością potrafię pogodzić pracę, zajęcia domowe oraz dietę. Zdrowotnie odczułam wielką ulgę. Z moich wyników badań zaskoczony był nawet sam endokrynolog do którego chodzę i zmniejszył dawki moich leków. Poprosiłam Panią Alę o wykluczenie z diety produktów których nie lubią moje dzieci, tym samym chętnie jedzą posiłki razem ze mną. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i polecam Panią Alicję każdej zapracowanej mamie :) Pozdrawiam serdecznie, Patrycja.

Do gabinetu Pani Alicji trafiłam z polecenia koleżanki.Pomimo młodego wieku widać, że Pani Alicja dysponuje dużą fachową wiedzą medyczną . Świadczą o tym wszystkie dyplomy ,certyfikaty i dyplom ukończenia studiów na Uniwersytecie Jagielońskim. Po 3 wizytach w okresie 2 miesięcy potrafiła doskonale dobrać dietę i słusznie skierowała mnie do lekarza diabetologa. Po zdiagnozowaniu początków cukrzycy zastosowana dieta pozwoliła powstrzymać jej rozwój. Obecnie jestem pod stałą kontrolą diabetologa i Pani dietetyk Alicji. Serdecznie polecam Panią Alicje Golonkę , gdyż jej fachowość i wiedza medyczna są na wysokim poziomie.

Zaliczyłem już kilka wizyt w różnych gabinetach dietetycznych. Jednak dopiero po wizycie u Pani Alicji zobaczyłem jak powinna wyglądać wizyta u profesjonalnego dietetyka. Świetne podejście do pacjenta, wywiad na temat zdrowia,nawyków żywieniowych , trybu życia i wielu innych istotnych spraw. Nigdzie wcześniej nie spotkałem się z tym. Indywidualny dobór diety , wskazówki żywieniowe i inne rady przyniosły skutek w postaci utraty kilku zbędnych kilogramów w krótkim czasie. Pozostaje stałym pacjentem Pani Alicji. Polecam z całą odpowiedzialnością Panią Alicję Golonkę jako bardzo dobrego dietetyka. Andrzej Kwisa

Andrzej Kwisa

Bardzo polecam, kompetentna i miła Pani dietetyk, do tego byłam pod wrażeniem rozpisanej diety, wszystko było smaczne, i nie koniecznie nudne :)

Bardzo dobry kontakt, widać że Pani Alicja jest dietetykiem z pasji. Można to również wywnioskować z ilości certyfikatów z różnego rodzaju szkoleń oraz konferencji, które wiszą w gabinecie. Po wyznaczeniu celu (zrzucenie kilku kilogramów oraz opanowanie nadciśnienia) zabrałam się do pracy. Posiłki są bardzo smaczne i niesztampowe - można podszkolić się nieco w gotowaniu. Pani Alicja dba o to, aby jadłospis dopasowany był bezpośrednio do trybu dnia. Jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam!

Jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam!

Do dietetyka poszłam na początku lutego. Początkowo bez większych efektów bo w miesiąc schudłam 3kg (a chciałam trochę więcej), jednak jak się później okazało tempo z jakim moja waga spadała utrzymało się i z każdym kolejnym miesiącem było -4kg! Łącznie zrzuciłam już 15kg. Pierwsza Pani dietetyk dzięki której udało mi się schudnąć bez głodzenia się, herbatek odchudzających i innych wynalazków. Do tego wszystko ustalone indywidualnie dla mojego planu dnia.

Polecam ! Pani Alicja pomogła mi wyjść z choroby! Początkowo próbowałam sobie radzić sama, jednak gdy mój stan się pogarszał odważyłam się zasięgnąć rady specjalisty. Obecnie ciesze się świetnym zdrowiem :). Wizyty oraz odpowiednia dieta bardzo mi pomogły. Pani Alicja jest b. sympatyczną osobą dzięki czemu nie wstydziłam się mówić o moim problemie. Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam innym :)!

Pani Alicja to dietetyk z zamiłowania .Kompetentna miła i wszystko dokładnie tłumaczy. Byłam u niej na 2 wizytach mój problem to otyłość stosuję jej dietę dopiero dwa tygodnia ale widzę już efekty jeszcze małe ale już są. Dieta smaczna i nie wymaga dużego czasu na przygotowanie. Polecam Panią Alicje wszystkim którzy nie mogą sobie sami poradzić ze swoimi problemami.