mgr Alicja Golonkamgr Alicja Golonka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Alicja Golonka

Dietetyk

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Mgr Dietetyki Alicja Golonka

Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł licencjata oraz Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim, na którym obroniła tytuł magistra.

Pomimo zakończenia studiów na Wydziale Lekarskim, wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny i dietetyki uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz pisząc publikacje naukowe do renomowanych czasopism.

Jej szczególną pasją jest gotowanie, co w połączeniu z wiedzą jaką uzyskała na studiach medycznych, pozwala komponować indywidualne plany żywieniowe dostosowane do współistniejących chorób oraz możliwości kulinarnych każdego pacjenta.

Ponadto, uwielbia podróże, które bardzo często stają się jej inspiracją kuchni.

Bardzo dobry kontakt, widać że Pani Alicja jest dietetykiem z pasji. Można to również wywnioskować z ilości certyfikatów z różnego rodzaju szkoleń oraz konferencji, które wiszą w gabinecie. Po wyznaczeniu celu (zrzucenie kilku kilogramów oraz opanowanie nadciśnienia) zabrałam się do pracy. Posiłki są bardzo smaczne i niesztampowe - można podszkolić się nieco w gotowaniu. Pani Alicja dba o to, aby jadłospis dopasowany był bezpośrednio do trybu dnia. Jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam!

Jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam!

Do gabinetu Pani Alicji trafiłam z polecenia koleżanki.Pomimo młodego wieku widać, że Pani Alicja dysponuje dużą fachową wiedzą medyczną . Świadczą o tym wszystkie dyplomy ,certyfikaty i dyplom ukończenia studiów na Uniwersytecie Jagielońskim. Po 3 wizytach w okresie 2 miesięcy potrafiła doskonale dobrać dietę i słusznie skierowała mnie do lekarza diabetologa. Po zdiagnozowaniu początków cukrzycy zastosowana dieta pozwoliła powstrzymać jej rozwój. Obecnie jestem pod stałą kontrolą diabetologa i Pani dietetyk Alicji. Serdecznie polecam Panią Alicje Golonkę , gdyż jej fachowość i wiedza medyczna są na wysokim poziomie.

Zaliczyłem już kilka wizyt w różnych gabinetach dietetycznych. Jednak dopiero po wizycie u Pani Alicji zobaczyłem jak powinna wyglądać wizyta u profesjonalnego dietetyka. Świetne podejście do pacjenta, wywiad na temat zdrowia,nawyków żywieniowych , trybu życia i wielu innych istotnych spraw. Nigdzie wcześniej nie spotkałem się z tym. Indywidualny dobór diety , wskazówki żywieniowe i inne rady przyniosły skutek w postaci utraty kilku zbędnych kilogramów w krótkim czasie. Pozostaje stałym pacjentem Pani Alicji. Polecam z całą odpowiedzialnością Panią Alicję Golonkę jako bardzo dobrego dietetyka. Andrzej Kwisa

Andrzej Kwisa

Dietetyk godny polecenia - do każdego przypadku podchodzi w sposób indywidualny i bez z góry założonej diagnozy. Polecam szczególnie jeżeli ktoś miał już do czynienia z dietetykami którzy traktują wszystkich tak samo.

Usługi pani Alicji pozytywnie mnie zaskoczyły. Nie spodziewałam się, że utrata kilogramów może być tak przyjemna i prosta. Pełen profesjonalizm!

Polecam ! Pani Alicja pomogła mi wyjść z choroby! Początkowo próbowałam sobie radzić sama, jednak gdy mój stan się pogarszał odważyłam się zasięgnąć rady specjalisty. Obecnie ciesze się świetnym zdrowiem :). Wizyty oraz odpowiednia dieta bardzo mi pomogły. Pani Alicja jest b. sympatyczną osobą dzięki czemu nie wstydziłam się mówić o moim problemie. Serdecznie dziękuję za pomoc i polecam innym :)!