lekarz Alicja Kończal-Kozakiewicz

2,8
2,6
2,9
2,6

Nie polecamy tej pani. Wręcz odradzamy tą osobę. Celowo pomijam słowo lekarz, bo niewiele ma z tytułem wspólnego. Poza nieprzyjemną aparycją, proszę sobie wyobrazić, że ta pani nie zleciła niezbędnych badań podczas wizyty, nie założyła nawet karty ciąży. Dopiero podczas kolejnej wizyty (już u innego lekarza) dowiedzieliśmy się, że ww. badania powinny być już dawno zrobione! To nie jest doktor! Straszna kobieta.

Proponuje aby ta Pani zmieniła zawód. Była zmuszona ze względów finansowych wybrać wizytę na NFZ, podejście Pani doktor od początku było zupełnie nie na mniejscu, traktowanie obcesowe, nieprzyjemna za każdym pytaniem. Po informacji o 10 tygodniu ciąży badanie przeprowadziła dość brutalnie. Bardzo żałuję, że nie miałam możliwości nagrania tej wizyty, bo bardzo ciążko jest to opisać słowami. Cała ta sytuacja była bardziej smutna niż dramatyczna. Absolutnie nie polecam tej Pani.

Na wizytach panuje bardzo miła atmosfera - można sobie śmiało pożartować. Pani doktor stara się nie bagatelizować schorzeń ale też podchodzi do pewnych spraw bez paniki. Konkretnie odpowiada na pytania. Jest zwolenniczką aktywności ciężarnych, co dla mnie jest na plus - nie użala się :)

Bardzo miła Pani doktor ,uprzejma ,przez całą ciążę zrobione dokładnie wszystkie badania wytłumaczy każdy problem .Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.

Bardzo uprzejma, uśmiechnięta, a na pierwszej wizycie to bardzo cenne. Wzbudza zaufanie i stwarza możliwość rozluźnienia. Nie bagatelizuje żadnych watpliwości pacjenta. Dopytuje, aby móc poprawnie odpowiedzieć na pytania. Delikatna, konkretna i rzeczowa.Tak jak mnie wcześniej polecono tak ja dzisiaj z czystym sumieniem polecam.

przyjmuje w aldemedzie ogólnie miła choć nie jest chetna by badac na kazdrj wizycie tzn sama tego nie proponuje