lekarz Alicja Kończal-Kozakiewicz

2,7
2,6
2,9
2,6

Jestem zadowolona z kazdej wizyty u Pani doktor, chodze do niej dość często po receptę na tabletki antykoncepcyjne, jesli wystapi jakiś problem zawsze stara się go rozwiązać. Odpowiada treściwie na kazde pytanie. Bada zawsze gdy jest taka potrzeba. Jest bardzo miła co dodatkowo sprawia komfort. Zycze każdemu takiego lekarza.

niestety,moim nieszczęściem było że trafiłam na tę panią podczas mojej 1-szej wizyty u ginekologa:(to była trauma!zupełny brak delikatności podczas badania, pytanie o ciążę choć wiedziała przy badaniu że byłam dziewicą, przepisanie leków hormonalnych bez badania krwi itp. Ledwo wyszłam z gabinetu i cały dzień odczuwałam dyskomfort.Po kilku tygodniach zbyt wysokich dawek hormonów zaczęło pojawiać się u mnie owłosienie twarzy, co nie ustąpiło do dziś i jest nieprzyjemną dolegliwością. Gdy spytałam ją czemu tak się dzieje, odpowiedziała - cytuję "bo takie się dziewczyny teraz męskie robicie..."Gdybym wtedy miała taką asertywność, jaką mam dzisiaj, nie puściłabym jej płazem takich żartów i tak lekkiego traktowania problemu zdrowotnego. Dzięki Bogu teraz jestem pod opieką dr Rzepki i wszystkie moje dolegliwości są na bieżąco omawiane i leczone. Stanowczo odradzam kontakty z tą panią, skoro potrafiła w taki sposób potraktować młodą, niedoświadczoną dziewczynę świadczy to o poziomie jej profesjonalizmu...

Na wizytach panuje bardzo miła atmosfera - można sobie śmiało pożartować. Pani doktor stara się nie bagatelizować schorzeń ale też podchodzi do pewnych spraw bez paniki. Konkretnie odpowiada na pytania. Jest zwolenniczką aktywności ciężarnych, co dla mnie jest na plus - nie użala się :)

Bardzo miła Pani doktor ,uprzejma ,przez całą ciążę zrobione dokładnie wszystkie badania wytłumaczy każdy problem .Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.

Bardzo uprzejma, uśmiechnięta, a na pierwszej wizycie to bardzo cenne. Wzbudza zaufanie i stwarza możliwość rozluźnienia. Nie bagatelizuje żadnych watpliwości pacjenta. Dopytuje, aby móc poprawnie odpowiedzieć na pytania. Delikatna, konkretna i rzeczowa.Tak jak mnie wcześniej polecono tak ja dzisiaj z czystym sumieniem polecam.

przyjmuje w aldemedzie ogólnie miła choć nie jest chetna by badac na kazdrj wizycie tzn sama tego nie proponuje