lekarz Alicja Łuczyńska-Kołodziejczak

Endokrynolog

2,9
2,6
2,6

Pani Alicja Łuczyńka -Kołodziejczak jest bardzo dobrym lekrzem polecam .

Pani Alicja Łuczyńka -Kołodziejczak jest bardzo dobrym lekrzem polecam .

Lekarka w ogóle nie powinna przyjmować pacjentów bezczelna, arogancka podchochi do klienta w sposób lekceważący. Na źle dobrane leki, które powodowały szybkie przybranie na wadze stwierdziła, że mam "mniej żryć", to naprawde jakaś kpina ... Nie polecam

Po stracie dziecka, z badań wynikało, że mam niedoczynność tarczycy zostałam objęta kompleksowymi badaniami i leczeniem przez ponad rok. Dziś jestem w szóstym miesiącu ciąży i zarówno ja jak i mój synek czujemy się świetnie

Najlepsza! Od niedawna jestem jej pacjentką, jednak polecam Panią dr każdemu, tym bardziej, że w Gorzowie coraz gorzej o dobrego lekarza.

Pani Doktor jest super, poświęca swój czas pacjentom , świetna specialistka-polecam Panią Doktor:)

Wspaniała pani doktor,zajmowała się moją mamą ciężko chorą,szczerze powiem lekarz z prawdziwym powołaniem,jeszcze raz dziękuję za opiekę nad mamą.