Filtruj terminy

Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
Piłsudskiego15
Gorzów Wielkopolski

Po 3 latach bezowocnego leczenia trafiłam do Pani Doktor. I dopiero od niej dowiedziałam sie na co choruję. Inni lekarze postawili złe diagnozy. Załuję, ze poszłam tak późno !
Pani Doktor może i nie jest szczególnie wylewna i przesadnie miła ale przeciez nie jesteśmy tam na towarzyskiej wizycie i kawce. Na plotki umawiam sie z koleżankami. Z lekarzem na omówienie choroby i metodzie leczenia. I Pani Doktor znakomicie spełnia ...
Opinia dodana przez: Donata

dr Małgorzata Jarząbkowksa

Endokrynolog

Poradnia Endokrynologiczna
Gorzów Wlkp
66-400 Gorzów Wielkopolski

Mialam wątpliwą przyjemność korzystać z usług pani doktor.
Nigdy nie dostałam zadnego skierowania na badania, pomimo wielu wizyt nie załozyła zadnej karty i co najgorsze źle zdiagnozowała co skutkowało problemami zdrowotnymi.
Gdy udałam sie do innego lekarza tej samej specjalizacji, tamta Pani Doktor była zaskoczona sposobem leczenia p.Jarząbkowskiej.
Pomija już kompletny brak zainteresowania pacjentem, opryskliwość i brak komunikacji.
Nie polecam !

lekarz Małgorzata Jarząbkowska

Endokrynolog, Pediatra

Nowa 1B/4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Chodzilam okolo roku prywatnie, stracilam mase kasy na prywatne badania a pani doktor nawet karty pacjenta nie zalozyla i kazda wizyta zaczynala sie streszczeniami poprzednich wizyt. Lekarka wiecznie znudzona i zmeczona, Nie nawiazuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentem. Poza tym wystawia bledne diagnozy a potem twierdzila ze to MOJA WINA bo zle opisalam chorobe. zenada. Nie polecam a wrecz radze omijac szerokim lukiem.
Opinia dodana przez: alicja

Endokrynolodzy w Gorzowie Wielkopolskim