lekarz Alicja Maj-Bielikow

jestem świeżo po porodzie pani doktor prowadziła ja od poczatku do konca mialam robione wszystkie badania w przeciwienstwie do pierwszej ciazy ktora prowadzil doktor leopold szczepanowski odradzam nawet wrogowi dziecko ledwo przezylo teraz jestem szczesliwa mama pani doktor poswiecala dla mnie duzo czasu odpowiadala na kazde dreczace mnie pytanie nawet moj maz ktory nie przepada za lekarzami uwaza te kobiete za aniola teraz bede leczyc sie tylko u niej i polecam wszystkim kobieta i nie musi to byc wizyta prywatna ja chodze do publicznej przychodni i nie mam zastrzezen

ŚWIETNA PANI DOKTOR LECZE SIĘ U NIEJ JUŻ 8 LAT.WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ!! Z CZYSTYM SERCEM POLECAM!! WIĘKSZOŚĆ KOBIET Z MOICH ZNAJOMYCH SIĘ DO NIEJ PRZEPISAŁA.PROWADZIŁA MI CIĄŻĘ PIERWSZĄ TERAZ KOLEJNĄ. GABINET WYPOSAŻONY SUPER!! CZYSTO MIŁO I PRZYTULNIE JAK W DOMU!!

Pani doktor jest miłą i uprzejmą osobą, ale wizyta trwała stanowczo za krótko (15 min), w pośpiechu (mimo że nikt nie czekał w poczekalni). Rzadko odwiedzam ginekologa, ale jak już się zdecydowałam na prywatną wizytę to liczyłam że w jej ramach zbada mi również piersi. A najistotniejsza rzecz która zadecydowała o na tym że już się tam nie wybiorę to fakt że w gabinecie (znajdującym się na parterze domu rodzinnego) panują, delikatnie ujmując, prymitywne warunki co z pewnością nie zachęca i nie wzbudza zaufania co do jakości świadczonych usług.

Chodzę do Pani doktor od lat i nie mam zastrzeżeń. Ze spokojnym sumieniem polecam innym.

Nie poleciłabym tego ginekologa, pani Bielikow jest osobą mało komunikatywną, wizyty odbywają się bardzo szybko i najlepiej żeby nie było żadnych komplikacji jeśli chodzi o ciążę i choroby kobiece bo wtedy to już na pewno nie ma co liczyć na dokładną informację i empatię.Dodatkowo częste zmiany dni przyjęć i brak kontaktu na tel. komórkowy w razie problemu trzeba i tak udać się do innego lekarza.

Chodzę do Pani dr już od 1999 roku prowadziła moje dwie poprzednie ciąże i teraz trzecią, jestem bardzo zadowolona i polecam. Wizyty trwają dosyć długo tj. 30-40min w zależności od rodzaju. Zawsze otrzymuję kompetentne i zadowalające odpowiedzi na moje pytania i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Odkąd poszłam do doktor Bielikow nie mam ochoty korzystać z usług żadnego innego lekarza poza doktor

Prowadze ciąże u tej pani doktor. Z jednej strony wydaje sie byc godna zaufania, odpowiada na pytania, zawsze pyta co sie dzialo od ostatniej wizyty, atmosfera jest przyjemna. Z drugiej strony traktuje pacjenta troche po macoszemu - twierdzi ze badanie nie jest refundowane wiec nie dostane skierowania, a wiem ze refundacja jest i moglabym zrobic je za darmo. W dodatku stwierdzila ze w 18tc nie widac jeszcze płci wiec nie bedzie robiła usg - smiem sie nie zgodzic. Innych zastrzezen nie mam.

przede wszystkim wizyta trwa 3 min.ja chodziłam przez całą ciążę do niej,ale nigdy bym jej nie poleciła

Polecam, pani doktor b. miła, raczej nie traktuje pacjentów "taśmowo". Tłumaczy przyczyny i sposób leczenia choroby, a nadżerkę to mi tak super wyleczyła, że na badaniach kontrolnych inny lekarz nie wierzył że miałam nadżerkę bo nie ma po niej żadnego śladu a to podobno rzadkość :)