lekarz Alicja Nawrocka

1,8
1,7

Od lat nic się nie zmienia. Kiedyś moja Mama seniorka potraktowana "per noga" ale odpuściłem opinię. Teraz jej koleżanka ostatnio to samo. Lekarz bez empatii.

Bardzo nieprzyjemny lekarz, brak empatii, brak kultury, nerwowa atmosfera, pretensjonalny ton głosu, wręcz lekarz krzyczy na pacjenta. Jestem po ciężkiej choroby i potrzebuje pomocy, której mi lekarz nie udzieliła. Szczerze odradzam.

W pełni niekompetentna lekarka. Przez wiele lat nie zleciła członkowi rodziny nawet jednego badania krwi na rok mimo, że przepisywała mu kilka razy do roku lekarstwa nasercowe. Gdybyśmy nie zrobili prywatnie badań to pewnie umarł by na naszych oczach z powodu silnie zaawansowanego nowotworu. Badania krwi - wszystko strzałki góra dół i przetoczenie krwi na CITO. Lekarz kompletnie bez empatii i chęci pomocy. Drugiemu członkowi rodziny nie chciała wystawić nawet skierowania - pierw bo nie zna kodu (wystarczyło wpisać w google "kod skierowania na ....." i na pierwszej lepszej stronie ...

Drugiemu członkowi rodziny nie chciała wystawić nawet skierowania - pierw bo nie zna kodu (wystarczyło wpisać w google "kod skierowania na ....." i na pierwszej lepszej stronie jest kod... co to za lekarz co nie wykazuje żadnego zaangażowania) a potem - bo nie ma podstaw, mimo mówienia, że osoba nie jest w stanie przejść sama ani metra bez opierania się obiema rękami...

NIE POLECAM... lekarka po prostu jest, ale na pewno nie w celu pomagania innym.

Na prawdę kiepsko pod każdym względem. Empatii zero. Pouczanie a nie tłumaczenie. Postawa- no to co! Tak na prawdę tylko czekałam na to, że pani doktor powie mi :też tak mam.

Pani Alicja Nawrocka jest wspaniałym lekarzem . Odkąd się u niej leczę to jestem w 100% zadowolony . Moi poprzedni lekarze nie dorastają jej do pięt . To pani Alicja zmieniła mi leki na takie po których normalnie egzystuję a wcześniej nie było dobrze . Pozatym pamięta o pacjencie doradzi wysłucha . To bardzo dobry fachowiec ma dużą wiedzę o różnych schorzeniach i dolegliwościach . Jest poprostu doświadczonym fachowcem w swojej dziedzinie . Bardzo Polecam . Bardzo Polecam . Marcin . P. Gdańsk

MASAKRA!!!!Bardzo nieprzyjemna osoba.Radzę unikać!

MASAKRA!!!!Bardzo nieprzyjemna osoba.Radzę unikać!