lekarz Alicja Piątkowska-Pawlica

Ginekolog

Niestety, ja nie mam tak entuzjastycznej opinii o pani doktor. Jestem po dwóch martwych ciążach a pani doktor prowadziła moją ostatnią ciążę, która na szczęście skończyła się szczęśliwie. Nie muszę tłumaczyć jak stresujące było dla mnie te 9 miesięcy, gdy bałam się, że znowu stracę dziecko. Pani doktor w pewnym momencie powiedziała mi, że przesadzam, że trzeba się zdać na przeznaczenie (!) i nie powinnam tyle czytać na ten temat. Nie dokonywała regularnych pomiarów wagi i ciśnienia. Raz nawet wpisała wagę na tzw. "oko":) Pod koniec ciąży miałam zatrucie ciążowe, więc nie muszę mówić jak ważną sprawą była dla mnie waga i ciśnienie. W przypadku nagłych problemów nigdy nie można było się do niej dodzwonić, musiałam chodzić do innego lekarza, aby doraźnie mi pomógł. Dwukrotnie przebywałam w szpitalu i za każdym razem pani doktor prosiła mnie o kontakt, gdy już będę w szpitalu, ponieważ chciała do mnie przyjść i zerknąć na wyniki badań, które sama zleciła. Niestety, ani razu nie była. Nie odbierała telefonów, nie odpowiadała na smsy. Końcowe wyniki miałam złe, bakterie w posiewie, ale wg. pani doktor miałam się tym nie przejmować, bo w szpitalu dadzą mi antybiotyk. Dziecko urodziło się z infekcją układu moczowego, z której do dziś nie może się wyleczyć a ja musiałam leczyć się dodatkowo u internisty. Przy tych minusach fakt, iż pani doktor nie ma możliwości wydrukowania zdjęcia z USG jest mało znaczący.
Do pani doktor są straszne kolejki, więc bardzo często moja wizyta przebiegała błyskawicznie i miałam wrażenie, że pytania były niemile widziane. Jedno się zgadza, pani doktor przeważnie jest miła.
Po porodzie doszłam do wniosku, że w przychodni państwowej miałabym podobną opiekę i 100 zł. miesięcznie w kieszeni. Z jedną różnicą, gdy chodziłam do przychodni zawsze miałam pomiar wagi i ciśnienia, bez wyjątków.

Pani doktor godna polecenia. Nie tylko ze względu na kobiecą delikatność ale również na indywidualne podejście do kazdego pacjenta. Fakt że wizyta troche duzo kosztuje ale wydaje mi sie ze te badania ktore ona tam odrazu robi i jak sie zajmuje pacjentkami jest tego warte.

Ze szczerego serca polecam panią doktor, jestem jej pacjentką od 2006 roku, zawsze miła i uprzejma. prowadziła moją ciążę, która od pewnego momentu nie przebiegała dobrze. Pani doktor fachowo wyjaśniła co i jak, służyła wsparciem i radą, zawsze można było do niej zadzwonić i dopytać o coś o czym się zapomniało w trakcie wizyty. w szpitalu bardzo pomocna.

Chodzę do tej Pani od 16 roku życia, bardzo pomocna, delikatna, profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki( polecam każdej koleżance). W przypadku problemów zdrowotnych pomaga w załatwieniu wizyty w szpitalu-badania, zabiegi. Receptę wystawia za darmo. Pozdrawiam Panią Doktor serdecznie.

Mam mieszane uczucia. Byłam na 3 kontrolnych wizytach, ale nie wiem dlaczego Pani doktor nie robi usg przezpochwowego, wspomnę, że wg mojej wiedzy to powinno być obligatoryjne u kobiet po 25 r.ż. Miła atmosfera i bez pośpiechu przeprowadzona wizyta. Tylko, że 100 zł za badanie palpacyjne i receptę to trochę drogo.

Polecam Panią Doktor, kompetentna, uprzejma, świetnie prowadziła moją ciążę. Już w szpitalu bardzo pomocna, odwiedziny na porządku dziennym (co nie było z jej strony obowiązkiem), plus duża pomoc w wywalczeniu moich praw na oddziale patologii ciąży. Jeszcze raz polecam!!!

SUPER POPROSTU SUPER PANI ALICJA PROWADZIŁA MOJĄ PIERWSZA CIAZE.BARDZO KAPETENTNA. JEDNYM SŁOWEM JEST SUPER

Bardzo miła, pomocna. Prowadziła mi ciążę, a w szpitalu bardzo pomogła. Podczas mojego "pobytu" w szpitalu odwiedziła mnie 4 razy. Faktycznie czasem trudno jest się dodzwonić, w poczekalni nie raz były spore opóźnienia. Pomimo tego polecam

Polecam. Pani doktor bardzo miła uprzejma i pomocna w szpitalu, czego doświadczyłam.

Lekarz poświęca na wizycie więcej czasu niż inni lekarze oraz okazuje zainteresowanie problemem. Będąc w ciąży miałam wrażenie, że cieszyła się razem ze mną. Wezwała do gabinetu mojego męża i pokazywałam na USB dzidziusia i wszystko tłumaczyła. Gdy pojawił się problem to podała swój numer komórki abym mogła o każdej porze dzwonić.Zawsze jest uśmiechnięta i okazuje ciepło.