lekarz Alicja Piątkowska-Pawlica

Pani bardzo sympatyczna.świetna na pierwszą wizyte. podobno specjalizuje sie w trudnych ciążach. tylko małe ale.... wizyty bardzo szybkie, nie drukujuje usg i tak jak ktos juz wczesniej napisał .... zapewnia o swoim zainteresowaniu w razie problemów, a w rzeczywistosci totalna olewka

Polecam Panią Doktor,miła,uprzejma.Bardzo fachowa,wizyty bezstresowe,zawsze wytłumaczy i odpowie na nurtujące pytania.Nie miewa humorków,naprawdę polecam.Wysoko oceniam kompetencje pani doktor.

Niestety, ja nie mam tak entuzjastycznej opinii o pani doktor. Jestem po dwóch martwych ciążach a pani doktor prowadziła moją ostatnią ciążę, która na szczęście skończyła się szczęśliwie. Nie muszę tłumaczyć jak stresujące było dla mnie te 9 miesięcy, gdy bałam się, że znowu stracę dziecko. Pani doktor w pewnym momencie powiedziała mi, że przesadzam, że trzeba się zdać na przeznaczenie (!) i nie powinnam tyle czytać na ten temat. Nie dokonywała regularnych pomiarów wagi i ciśnienia. Raz nawet wpisała wagę na tzw. "oko":) Pod koniec ciąży miałam zatrucie ciążowe, więc nie muszę mówić jak ważną sprawą była dla mnie waga i ciśnienie. W przypadku nagłych problemów nigdy nie można było się do niej dodzwonić, musiałam chodzić do innego lekarza, aby doraźnie mi pomógł. Dwukrotnie przebywałam w szpitalu i za każdym razem pani doktor prosiła mnie o kontakt, gdy już będę w szpitalu, ponieważ chciała do mnie przyjść i zerknąć na wyniki badań, które sama zleciła. Niestety, ani razu nie była. Nie odbierała telefonów, nie odpowiadała na smsy. Końcowe wyniki miałam złe, bakterie w posiewie, ale wg. pani doktor miałam się tym nie przejmować, bo w szpitalu dadzą mi antybiotyk. Dziecko urodziło się z infekcją układu moczowego, z której do dziś nie może się wyleczyć a ja musiałam leczyć się dodatkowo u internisty. Przy tych minusach fakt, iż pani doktor nie ma możliwości wydrukowania zdjęcia z USG jest mało znaczący.
Do pani doktor są straszne kolejki, więc bardzo często moja wizyta przebiegała błyskawicznie i miałam wrażenie, że pytania były niemile widziane. Jedno się zgadza, pani doktor przeważnie jest miła.
Po porodzie doszłam do wniosku, że w przychodni państwowej miałabym podobną opiekę i 100 zł. miesięcznie w kieszeni. Z jedną różnicą, gdy chodziłam do przychodni zawsze miałam pomiar wagi i ciśnienia, bez wyjątków.

Genialny lekarz! Swietna w "pomocy" w zajsciu w ciaze, profeslonalna opieka podczas ciazy, pomocna podczas pobytu w szpitalu. Zycze kazdej kobiecie takiego lekarza! Rzadko sie zdarza tak dobry czlowiek, a co dopiero lekarz;)

Rewelacyjna pod kazdym wzgledem.a przede wszystkim mila i potrafi doradzic.POLECAM

Wspaniała lekarka, zawsze uśmięchmięta, spokojna i zawsze potrafi wszystko wytłumaczyn, bardzo delikatna i opanowana. Serdecznie polecam