dr n. med. Alicja Sikora

Gastroenterolog dziecięcy

Serdecznie i z całego serca polecam Panią doktor. Po pierwsze posiada wiedzę i robi z niej użytek. Po drugie jest sympatyczną osobą o wielkim sercu i wspaniałym podejściu do pacjenta. Wszystko tłumaczy ze spokojem, dostępna pod telefonem, można dzwonić z każdym problemem. Szuka przyczyn dolegliwości, a nie leczy wyłącznie objawowo. Polecam

Cudowny człowiek!!! Pani doktor postawiła moje dziecko na nogi juz po pierwszej wizycie :) Gorąco polecam wizytę u Pani doktor jeśli macie w domu niejadka!!! Dziękuję z całego serca Pani Doktor :*

Pani doktor Sikora jest najlepszym z lekarzy jakich znam. Miła, dociekliwa, kompetentna, grzeczna. Zawsze doradzi, stawia właściwe diagnozy, nie faszeruje antybiotykami, wysyła na badania. Moje dzieci należą do bardzo trudnych przypadków, nie zostawiła mnie bez pomocy.właściwie mogę powiedzieć, że dzięki niej żyją. Na wizytę trzeba się umówić. Koszt wizyty,w porównaniu z innymi lekarzynami, jest symboliczny,a pomoc, którą otrzymujemy od ukochanej pani doktor, jest nie do zapłacenia. Takich lekarzy, którzy oprócz ogromnej wiedzy, oddają swe serce pacjentom i ich rodzicom, nie ma już chyba wielu. Polecam panią Sikorę z całego serca, oby żyła w zdrowiu jak najdłużej. Pani doktor- jest pani aniołem.Gdy macie Państwo problem z żywieniem dzieci, gdy mają boleści, mało przybywają na wadze, często chorują , to tylko do pani doktor do Zabrza. Pani doktor przyjmuje 2 razy w tyg. w szkole - niedaleko jest Lidl i stacja BP.
Ja bym jej dała ocenę BRYLANTOWĄ.

Od lat jestem pacjentką Pani Alicji, nigdy nie odmówiła mi pomocy. Przyjęła mnie nawet wtedy, kiedy była pełna poczekalnia dzieci.

Fenomenalna lekara. Empatyczna,konkretna poprostu genialna. Pomogła naszemu maleństwu w z każdym problemem. Dociekliwa i dokonująca trafnych diagnoz. poza tym prowadziła naszą córcie kiedy ta była w szpitalu. Takich lekarzy,takich ludzi nam potrzeba. jeszcze raz dziękuje pani doktor!!!!

zawsze pmpgeła mojemu dziecku bezbłędni

zawsze pmpgeła mojemu dziecku bezbłędni

Serdecznie polecam dr. Sikora super lekarka :-)

Serdecznie polecam
dr. Sikora super lekarka :-)

Uzupelniam numer telefonu. Prosiłabym o informacje czy lekarz ma w swoim gabinecie sprzet do badania?Czy wysyła do szpitala? Czy stwierdza problem od razu?

Uzupelniam numer telefonu.

Nie spodziewałam się, że osoba tak wychwalana po prostu nie ....przyjmie chorego dziecka.Niestety nie wiedziałam, że trzeba się wcześniej umawiać - a nawet gdybym wiedziała, to nie miałam jak. Telefon nie działa, a żeby podejść wcześniej się umówić... choroba rozwinęła się w ciągu kilku dni. Dla pani doktor argumentem nie był nieustanny kaszel dziecka, nasza bezradność, informacje o utrzymującej się od tygodnia temperaturze. Nie byliśmy umówieni. Szkoda, że nie dano nam szansy przyjść choćby wieczorem, jako ostatni. A podobno Hipokrates zobowiązuje, nawet (lub zwłaszcza) przy wizycie prywatnej.

Polecam panią dr Sikorę, miła, pomocna, stwierdziła dobrą diagnozę. Godna polecenia