dr n. med. Alicja Sikora

Gastroenterolog dziecięcy

Proszę bardzo o podanie telefonu do Pani doktor, chciałaby umówić się na wizytę do niej z moim 8-letnim synem. Z góry dziękuję.

Lekarz z prawdziwego powołania, miła, kompetentna. Moja córka nie chciała jeść, miała sporą niedowagę, Pani doktor w ciągu 3 m-cy "wyprowadziła ją na człowieka" w końcu wszystko jej smakuje a waga wzrosła o 4 kg. Szkoda tylko że wcześniej nie trafiliśmy w takie dobre ręce.

bardzo dokładnie bada dziecko stawia prawidłowe diagnozy,kontakt z dzieckiem bardzo dobry,szczegółowo omawia dany problem zdrowotny W 100% lekarka godna polecenia

Poświęca się w pełni pacjentowi, wizyta czasem trwa bardzo długo. Dokładnie wszystko tłumaczy, bada dziecko bardzo szczegółowo. Polecam w 100%.

Nie spotkałam jeszcze lepszego lekarza od Pani doktor. Polecam wszystkim.

Nie spotkałam jeszcze lepszego lekarza od Pani doktor. Polecam wszystkim.

Lekarz z prawdziwym powołaniem, wizyta zaliczona do fachowo kompetentnie i uprzejmie przeprowadzonych widac ze zna sie na swojej pracy wie co mowi z duza pewnoscia w glosie jak najbardziej polecam jeszcze z takim lekarzem sie niespotkalam a szkoda ze nie ma ich wiecej napewno bede kontynuowac leczenie mojego synka u Pani doktor

Pani Lekarz z prawdziwym powołaniem, trafnie rozpoznaje choroby, zaleca niedrogie leki, bardzo miła, błyskawicznie zjednuje sobie małych pacjentów.Szczerze polecam.

Pani doktor przyjeła nas...Wizyta trwała 1,5h...Wykryła u moim wnuku wade postawy i szmery koło SERCA...Skierowała nasa na UKG...Wczesniej zrobiła mu USG..Okazało sie ,że wnuk jest zdrowy i nic mu nie dolega ,ale przypomniała o UKG ,aby sprawdzic szmery...Pani doktor jak zawsze nie wzieła ani GROSZA...Moj syn z moim wnukiem poszedl do pani doktor Frycz i w 15minut tłumaczenia i UKG zapłacili.....200zł POLECAM DOKTOR SIKORE w 100% oraz biore odpowiedzialnosc za całą wizytę ....POLECAM

Najlepszy lekarz pediatra u jakiego kiedykolwiek byłam. Szczerze polecam!

Najlepszy lekarz pediatra u jakiego kiedykolwiek byłam. Szczerze polecam!

Polecam gorąco, najlepszy pediatra z jakim się zetknełam , fachowiec , zależy mu na małym pacjęcie , doskonałe podejcie, odpowiadan wyczerpująco na wszystkie pytania zawsze poświęca dużo czasu na wizytę. Żałuję ze takich specjalistów jest niewielu.Doskonały lekarz jak potrzebna jest konsultacja zawsze doradzi dobrze.