lek. dent. Alicja Surowiecka

Polecam serdecznie Panią doktor. Wielokrotnie dzięki fachowej pomocy uratowała mi ząbki przed wyrwaniem. Nie ma problemu w przypadku umówienia się na wizytę. Bardzo wysoki poziom estetyki ... polecam piaskowanie, wybielanie.

Polecam panią doktor, zawsze miła i kompetentna. Leczę zeby od lat i wszystko jest super. Dla mnie ważna jest estetyka wykonania i tu również nie mogę narzekać.

Lekarz z powołania. Uprzejma, uczynna, uśmiechnięta. Uratowała moje zęby przed wyrywaniem! Polecam, dentysta z doświadczeniem!

Pani Alicja jest bardzo doświadczonym dentystą a przy tym niezwykle ciepłą, miłą osobą. Ja i moja rodzina zawsze leczymy się u Pani doktor. Jesteśmy bardzo zadowoleni!

Leczy moje wszystkie zęby. Profesjonalne podejście. Dokładna, sumennna, szybka. Mam wrażenie że może robić moje żeby z zamkniętymi oczami. Plomby zrobione Super 👍 zdecydowanie polecam

Nie zrobiła nic i nawet nie otworzyła mojego RTG. Ale otrzymałem zniżkę. Nie zwróciła uwagi na wcześniejszą historię medyczną. Wizyta była w zasadzie bezużyteczna i dała mi zero nowych informacji.