Szczerze polecam wizyty u Pani doktor. Miła, cierpliwa ale przede wszystkim profesjonalna. Już po kilku wizytach widać znaczącą poprawę w mowie mojej córeczki. Moje dziecko uwielbia chodzić "do tej miłej Pani" - jak określa Panią Alinę Koleśnik-Nykiel. Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Jestem po trzech wizytach z dzieckiem. Bardzo pozytywne wrażenie. Pani Alina podchodzi do dzieci z zaangażowaniem. Widać dużą wiedze i profesjonalizm. Dziecko chętnie wykonuje zalecane ćwiczenia i świetnie się przy tym bawi. Jesteśmy na początku drogi z moim synkiem, ale już widać delikatną poprawę. Długa droga przed nami, ale cieszę się, że pod okiem dobrego specjalisty. Dziękuję Pani Alinie i polecam gorąco innym mamom i ich dzieciom :)

Polecam! Spotkania odbywają sie w milej, przyjaznej atmosferze. Juz po czterech dniach od pierwszego spotkania, przy przestrzeganiu odpowiednich zasad, synek podejmowal pierwsze próby mowienia.

Specjalista godny polecenia. Profesjonalne podejście. Dla mnie najważniejszym wyznacznikiem jest zadowolenie mojego synka, który lubi te spotkania i czeka na nie z utęsknieniem. Ćwiczenia dla dziecka są przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, ponieważ Pani Alina w ciekawy sposób zachęca do ich wykonywania. Dodam, że choć to dopiero nasza trzecia wizyta, już widać poprawę w wymowie. Gorąco polecam.

Lekarz godny polecenia ma świetny kontakt z dzieckiem jak i z rodzicem. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm.

Pani doktor godna polecenia.Już po kilku wizytach widać poprawę w mowie syna.Dziecko chętnie ćwiczy w domu zadane zadania przez lekarza,mimo tego że wizyty są krótkie pani logopeda stara się popracować z tak długo z dzieckiem jak pozwala na to czas,jednocześnie wspomaga mnie swoją wiedzą abym pomagała mu w ćwiczeniach,które są jednocześnie świetną zabawą dla niego.Gorąco polecam

Elastyczne terminy wizyt. Możliwość dostosowania się do pracujących rodziców. Bezproblemowe przełożenie zaplanowanej wizyty w przypadku choroby dziecka. Bardzo dobry sposób założenia zeszytu, ściągi dla rodziców jak mają ćwiczyć z dzieckiem w domu. Spokój, opanowanie, wyrozumiałość do klienta. Po kilku spotkaniach widać poprawę w mowie dziecka. Zdecydowanie polecamy.

Pani Doktor pod każdym względem godna polecenia: już po kilku wizytach wyraźna poprawa, dokładnie przedstawiony problem i wyjaśnienie jak ćwiczyć z dzieckiem w domu, krótkie terminy oczekiwania na wizyty i pacjent traktowany poważnie jeśli z jakiegoś powodu pani doktor nie może odbyć wizyty informuje o tym wcześniej rodzica.

Polecam Panią doktor. Mimo, że zajęcia w gabinecie są krótkie to dopasowane zadaniami do potrzeb dziecka. Ćwiczenia zadawane do domu bardzo cieszą dziecko i powoli przynoszą zamierzony efekt i postęp w mówię dziecka.

Niezwykle miła atmosfera podczas wizyty, kompetentne podejście do maluszka jak i do rodzica. Pani doktor doskonale tłumaczy przerabiany materiał, profesjonalnie pokazuje ćwiczenia, nawiązuję dobry kontakt z dzieckiem. Mój synek bardzo chętnie uczęszcza na wizyty do Pani doktor z uśmiechem na ustach. Ogromna poprawa w mówieniu dziecka po kilku wizytach. Szczerze polecam gabinet Pani doktor za profesjonalizm, niezwykle miłe podejście do pacjenta, cierpliwość.