Lekarz godny polecenia ma świetny kontakt z dzieckiem. Pełen profesjonalizm. Wizyty dopasowane do potrzeb pacjenta.

Chodzimy do Pani mgr z synkiem i po każdej kolejnej wizycie widać zmiany na plus u malucha. Ćwiczenia w gabinecie i w domu dają efekty. Warto.

Lekarz godny polecenia. Z pasją i podejściem do dzieci. Każda wizyta jest przyjemna a ćwiczenia zadane synkowi wytłumaczone i skuteczne. Profesjonalizm w 100%

Polecam! Spotkania odbywają sie w milej, przyjaznej atmosferze. Juz po czterech dniach od pierwszego spotkania, przy przestrzeganiu odpowiednich zasad, synek podejmowal pierwsze próby mowienia.

Szczerze polecam wizyty u Pani doktor. Miła, cierpliwa ale przede wszystkim profesjonalna. Już po kilku wizytach widać znaczącą poprawę w mowie mojej córeczki. Moje dziecko uwielbia chodzić "do tej miłej Pani" - jak określa Panią Alinę Koleśnik-Nykiel. Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Efekty zauważalne. Bardzo nam pomogła.

Lekarz godny polecenia ma świetny kontakt z dzieckiem jak i z rodzicem. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze. Pełen profesjonalizm.

Pani doktor godna polecenia.Córka chodzi do niej bez problemu.Ćwiczenia zadawanwe do domu dziecko odrabia chętnie.

Polecam! Pierwsze efekty było słychać bardzo szybko. Dzieci chętnie chodzą na wizyty, a ćwiczenia w domu to dla nich zabawa.

Pani doktor godna polecenia, pomimo, że wizyty są krótkie, szybko widać efekty. Syn chodzi do niej chętnie i bardzo ją lubi. Serdecznie polecam.

Lekarz godny polecenia. Konkretna, rzeczowa, z dobrym podejściem do dzieci.Już podczas pierwszej wizyty widać, że zna się na rzeczy i zawsze próbuje rozwiązać dany problem.