Ocena pozytywna. Godna polecenia. Kontaktowa, miła w stosunku do pacjenta. Współpraca przynosi pozytywne efekty. Kompetentna, dobra znajomość dziedziny

Polecam Panią doktor. Mimo, że zajęcia w gabinecie są krótkie to dopasowane zadaniami do potrzeb dziecka. Ćwiczenia zadawane do domu bardzo cieszą dziecko i powoli przynoszą zamierzony efekt i postęp w mówię dziecka.

Córcia chetnie jezdzi na wizyty. Bardzo fajne zadania do domu,dzieki ktorym pozniej chce wykonywac cwiczenia. Co najwazniejsze _ efekt poprawy mowy naprawde bardzo szybki.Jestem bardzo zadowolona i jak najbardziek polecam :-)

Pani doktor proponuje ćwiczenia ciekawe dla dzieci, dzięki temu dziecko chętnie powtarza je w domu i szybko są widoczne efekty.

SERDECZNIE POLECAM! Pani doktor ma kompleksowe podejście do pacjenta. Poświęca nam dużo czasu, proponuje ćwiczenia, które przynoszą efekty! Czas i intensywność zajęć w gabinecie uzależniony od potrzeb. Fachowe podejście do dzieci i miła atmosfera.

Osoba kompetentna, godna polecenia. Wizyty krótkie ale treściwe. Pacjent traktowany poważnie. Pani doktor jeśli z jakiegoś powodu nie mogła odbyć wizyty wcześnie o tym informowała.

Pani doktor godna polecenia.Już po kilku wizytach widać poprawę w mowie syna.Dziecko chętnie ćwiczy w domu zadane zadania przez lekarza,mimo tego że wizyty są krótkie pani logopeda stara się popracować z tak długo z dzieckiem jak pozwala na to czas,jednocześnie wspomaga mnie swoją wiedzą abym pomagała mu w ćwiczeniach,które są jednocześnie świetną zabawą dla niego.Gorąco polecam

Doktor zdecydowanie godna polecenia. Juz po kilku wizytach widać różnice. Wizyty moim zdaniem są zbyt krótkie, ale ważne ze widać efekty. Ćwiczenia dla dziecka łatwe i przyjemne, polecam.

Specjalista godny polecenia. Profesjonalne podejście. Dla mnie najważniejszym wyznacznikiem jest zadowolenie mojego synka, który lubi te spotkania i czeka na nie z utęsknieniem. Ćwiczenia dla dziecka są przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem, ponieważ Pani Alina w ciekawy sposób zachęca do ich wykonywania. Dodam, że choć to dopiero nasza trzecia wizyta, już widać poprawę w wymowie. Gorąco polecam.

Jestem po trzech wizytach z dzieckiem. Bardzo pozytywne wrażenie. Pani Alina podchodzi do dzieci z zaangażowaniem. Widać dużą wiedze i profesjonalizm. Dziecko chętnie wykonuje zalecane ćwiczenia i świetnie się przy tym bawi. Jesteśmy na początku drogi z moim synkiem, ale już widać delikatną poprawę. Długa droga przed nami, ale cieszę się, że pod okiem dobrego specjalisty. Dziękuję Pani Alinie i polecam gorąco innym mamom i ich dzieciom :)