Jest specjalistą wysokiej klasy. Potrafi nie tylko dziecko zachęcić do ciężkiej pracy, ale i rodziców zmobilizować do pomocy, co jest bardzo istotne w leczeniu. Mój synek po roku wizyt wreszcie mówi po polsku i polubił malowanie obrazków :-) Gorąco polecam.

Bardzo dobry specjalista. Świetne podejście do dziecka. Córka po spotkaniach z Panią Aliną zaczęła mówić. z wielką satysfakcją polecam.

Osoba kompetentna, rzetelna, dobry specjalista, dobre podejście do dzieci, wizyty u Pani Aliny dają bardzo dobre efekty.

Pani Doktor godna polecenia, kompetentna i profesjonalna. Mój syn bardzo lubi wizyty u Pani Aliny, ma świetne podejście do dzieci i potrafi zmobilizować do ćwiczeń. Zalecane ćwiczenia przynoszą oczekiwane efekty. Monika z Wiktorkiem

Monika z Wiktorkiem

Logopeda godny polecenia. Moje dziecko bardzo lubi Panią Alinę. Widzę postępy w rozwoju mowy syna. Pani Alina ma świetne podejście do dzieci potrafi zmobilizować dziecko do ćwiczeń.

Logopeda godny polecenia. Obecnie uczęszczam na zajęcia już z drugim dzieckiem. Córka była bardzo zadowolona z zajęć chętnie ćwiczyła i bardzo szybko problem z mową znikł. Teraz chodzę z synem i mimo tego, że mały nie chce ćwiczyć Pani Doktor potrafi go zmotywować. Profesjonalne podejście. Tok i czas zajęć dostosowany do wieku pacjenta.

Tok i czas zajęć dostosowany do wieku pacjenta.

Jestem zadowolona z prowadzonych zajęć dla mojego dziecka przez panią doktor.Ma podejśćie do dzieci.jak zbliża się wizyta to moje dziecko się cieszy i szykuje coś od siebie dla swojej pani.Polecam wszystkim rodzicom panią Aline Koleśnik-Nykiel.Pozdrawian

Ogromny szacunek do pacjenta Profesjonalizm i uprzejmość idą w parze Pani doktor przywraca wiarę w ludzkich lekarzy Polecam gorąco

Pani dr.Koleśnik-Nykiel jest dobrym specjalistą godną polecenia.Mój syn jest pacjentem i jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia.Pozdrawiamy panią.

Pani doktor jest osobą kompetentną,umie przekazać dziecku swoje umiejętności i zmotywować je do nauki .Polecam innym rodzicom.