Pani dr. Alina Koleśnik-Nykiel to bardzo dobry specjalista, godny polecenia. Ma świetne podejście do dziecka jak i do rodzica. Zalecane ćwiczenia przynoszą efekty i dają wiele radości . Jestem bardzo zadowolona.

ok mysle, ze logopedka warta polecenia. Rodzic czuje,ze ma wsparcie specjalisty. No i widac postepy

Niezwykle miła atmosfera podczas wizyty, kompetentne podejście do maluszka jak i do rodzica. Pani doktor doskonale tłumaczy przerabiany materiał, profesjonalnie pokazuje ćwiczenia, nawiązuję dobry kontakt z dzieckiem. Mój synek bardzo chętnie uczęszcza na wizyty do Pani doktor z uśmiechem na ustach. Ogromna poprawa w mówieniu dziecka po kilku wizytach. Szczerze polecam gabinet Pani doktor za profesjonalizm, niezwykle miłe podejście do pacjenta, cierpliwość.

Pani doktor jest godna polecenia,bo potrafi zmobilizować takiego ruchliwego małego szkraba jak mój syn.Moje dziecko nie chce ćwiczyć w domu bo nie posiedzi w miejscu kilku minut a z Panią doktor robi to chętnie i to przynosi też duży efekt.

Pani doktor godna polecenia, ma dobre podejście do dziecka. Jest osobą kompetentną, skuteczną w działaniu. Szybko widać efekty ćwiczeń. Polecam

Cieszę się ,że trafiłam z moim dzieckiem do Pani Ali. Niezwykle skutecznie motywuje do pracy i przez to są widoczne efekty. Dodaje wiary, że będzie dobrze. Jest profesjonalnym specjalistą. Dziecko bardzo chętnie przyjeżdża na wizyty, które są treściwe ale moim zdaniem zbyt krótkie. Jestem wdzięczna za wszystkie podpowiedzi jakie daje mi do pobudzenia rozwoju mojego dziecka.

Pani mgr Alina Koleśnik-Nykiel jest super dobrym specjalistą. Potrafi zmotywować pacjenta do pracy, uwierzyć , że będzie dobrze !!! Profesjonalizm i uprzejmość oraz ogromny szacunek do pacjenta. Gorąco polecam .

Moje dziecko chętnie chodzi do logopedy i lubi ćwiczyć z Panią doktor. Godna polecenia , miła ,cierpliwa ,ma dobre podejście do dziecka i widzę poprawę w mowie ,choć jeszcze dużo pracy przed nami. Polecam na pewno pomoże naszym dzieciom.

Bardzo dobry specjalista , miły, uprzejmy, cierpliwy, rzeczowy, bardzo dobre podejście do pacjenta ( małe dzieci), dogodne godziny wizyt. U pani doktor leczyłam starszego syna po zaledwie 6-miesiacach mówił piękną poprawną polszczyzną, z młodszym synem także chodzę do pani doktor i jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia oraz opisowego wyjaśnienia jak wykonywać ćwiczenia z dzieckiem w domu. Gorąco polecam

Bardzo dobry specjalista, super podejście do dziecka, różnorodność stosowanych metod w leczeniu.Bardzo gorąco polecam!!!