lekarz Alina Kowalczyk

RTG, Ginekolog położnik, USG

To moja pierwsza Pani ginekolog i nie mam zamiaru jej zmieniać. Byłam już na 3 wizytach i tyle cierpliwości i zrozumienia nigdy nie doświadczyłam w służbie zdrowia, nie ważne czy prywatnie cz nie. Pani doktor była spokojna gdy ja panikowałam podczas 1 wizyty i kolejnych związanych z leczeniem. Potrafiłam trząś się, a ona spokojnie mówiła odwracając moją uwagę. Polecam wszystkim !

duza profesjonalnosc leczenia, bardzo skrupulatna i dokladna w leczeniu, mila , usmiechnieta, poswieca duzo czau pacjentce, nie spieszy sie, pelny pakiet badan, bardzo , ale to bardzo polecam i na zadna inną bym JEJ nie zamienila

Jestem teraz w mojej pierwszej ciąży :) Pani doktor podczas wizyty się nie spieszy, ostatnio nawet robiła sesję zdjęciową mojego dzidziusia na badaniu USG :) Jest to bardzo ciepła i sympatyczna kobieta i widać, że lubi pomagać innym kobietom.

Bardzo miła Pani doktor, polecam na pierwszą wizytę, atmosfera nie jest stresująca, Pani wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania, jest kompetentna i poświęca tyle czasu ile trzeba, poza tym cena wizyty jest przystępna. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

Miła, wszystkie macie piękną maciczkę?... co do kompetencji- gubi się w zeznaniach i nie potrafi jasno określić co się dzieje. Prowadzenia ciąży nie polecam u Pani doktor. Zamiast się cieszyć już płacze kilka dni bo nie potrafi jasno powiedzieć czy ciąża jest czy nie.

Panią doktor znam od kilku lat, jest kompetentna, wrażliwa i przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do zawodu. Zawsze z uśmiechem wita swoje panie i stara się wyjaśnić każdy problem. Polecam ją z czystym sercem... Wspaniała osoba - bdb specjalista.

polecam Panią doktor na pierwszą wizytę. Miła, kompetentna. Poświęca dużo czasu aby odpowiedzieć na każde pytanie.

pierwsza wizyta i OK, polecam Panią innym pacjentkom :)

pierwsza wizyta i OK, polecam Panią innym pacjentkom :)

Bardzo miła i przyjaźnie nastawiona osoba, badania nawet nie poczułam, wszystko dokładnie objaśniła na usg, bezproblemowo pomogła dobrać metodę antykoncepcji, bardzo polecam wszystkim tą Panią doktor

Byłam u Pani Aliny na mojej pierwszej wizycie i mogę z czystym sumieniem ją polecić. Wysłucha, doradzi, pomoże i do tego koszt całej wizyty wraz z cytologią jest naprawdę przystępny. Pani dr. jest bardzo delikatna, w trakcie badania wszystko tłumaczy. Wizyta jest naprawdę bezstresowa. Polecam serdecznie.

Wciąż poszukujesz "RTG Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12