lekarz Alina Kowalczyk

Wspaniała kobieta, miła, uprzejma, zawsze się uśmiecha. Każdego pacjenta traktuje wyjątkowo. Chodzę już do niej drugą ciążę i chociaż nie przyjmuje w żadnym szpitalu to nie zamienię ją na inną ginekolog.

Gorąco polecam! Jestem zadowolona z kompetencji i uprzejmości pani doktor.

Gorąco polecam! Jestem zadowolona z kompetencji i uprzejmości pani doktor.

moge kogos poprosic o godziny przyjec u tej Pani?

moge kogos poprosic o godziny przyjec u tej Pani?

Bardzo miła, sympatyczna kobieta. Delikatnie obchodzi się z pacjentem i poważnie podchodzi do wykonywanej pracy.

Ta Pani Dr. jest naprawde super babka,mila i sympatyczna,delikatnie bada,wszysko tłumaczy,gdy wykonywała badanie USG dopochwowe pokazywala na monitorze i wszystko tlumaczyła gdzie co jest:))SZKODA tylko ze ta Dr nie pracuje w żadnym SZPITALU bo do takiego lekarze z ciążą było by miło chodzić.

Bardzo miła i ciepła osoba, delikatna i kompetentna. Polecam.

Bardzo miła i ciepła osoba, delikatna i kompetentna. Polecam.

mogę tylko powiedzieć że Pani Alina jest miłą i kompetentną osobą.

mogę tylko powiedzieć że Pani Alina jest miłą i kompetentną osobą.

Własnie byłam u pani doktor, to super babka , dobry, ciepły i miły specjalista. Zna sie natym co robi. Plecam moim wszystkim znajomym i zawsze są mile zaskoczone i zadowolone . Pozdrawiam . ataner

Pani Alina jest bardzo sympatyczna osoba wzbudzajaca zaufanie i znajaca sie bardzo dobrze na swoim zawodzie. Jestem w pelni zadowolona z uslug jakich mi poswiadczyla i z cala pewnoscia gdy znow zawitam do Polski zglosze sie na kontrole.

Coś potwornego!!!!!!!!!!!!!!!!!Ból przy badaniu brak poszanowania godności i intymności pacjenta,bardzo nieuprzejma pani doktor.nie polecam.