lekarz Alina Toruńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

3,9
3,9
3,7

Bardzo sympatyczna lekarka. Konkretna, zainteresowana pacjentem oraz wszystkimi dolegliwościami. Szukająca przyczyn, a nie tylko lecząca objawy. Serdecznie polecam.

Jestem bardzo milo zaskoczona ta lekarka. Pani dr nadawala mi na jednej wizycie tyle skierowan, i tak przejela sie moim problemem ze szok. Wczesniejsi moi lekarze traktowali mnie z gory a kazde skierowanie to byl straszny problem ze musialam wyludzac. Polecam naprawde ta Pania bo ma ludzkie podejscie do pacjenta.

Polecam naprawde ta Pania bo ma ludzkie podejscie do pacjenta.

Rzetelna i kompetentna lekarka. Nigdy nie zostawia pacjenta z niczym, robi szczegolowy wywiad i poswieca odpowiednia ilosc czasu. Cenie Pania Doktor za to ze nie zapisuje na kazdy maly kaszel silnych antybiotykow, wprowadza stopniowe leczenie kompleksowe i daje skierowanie na badania. Polecam tym, ktorzy troszcza sie o swoje zdrowie.

Bardzo mila Pani Doktor. Nie skąpi skierowan na badania i zawsze fachowo tlumaczy sposob leczenia. Nigdy nie stara sie zbyć pacjenta, co czesto zdarza sie w innych przychodniach, gdzie lekarze pracuja ''na akord'. Nie zapisuje od razu tony niepotrzebnych antybiotykow, do leczenia podchodzi bardzo profesjonalnie. Polecam ta lekarke.

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek miałam za rodzinną. Leczy faktycznie a nie zapisuje tony niepotrzebnych pigułek. Ma lekarską intuicję i nie skąpi odpowiednich badań. Jedna z ostatnich nie przeżartych jeszcze przez korupcję firm farmaceutycznych jednostka.

Naprawde fajna rzeczowa lekarka. Dlugo tlumaczy chorobe i nie zbywa pacjenta. Dala mi duzo skierowan i widac bylo w niej troske polecam

Jestem studentka, wielu lekarzy odsylalo mnie z moimi problemami do innych a ta Pani jako jedyna skierowala mnie do specjalistow, szukala przyczyn na podstawie licznych badan. Jestem bardzo milo zaskoczona postawa i podejsciem do pacjenta.

Naprawde sympatyczna Pani Doktor. Wrazenie po wizycie pozytywne, przeprowadzony rzeczowy wywiad, zainteresowanie problemem i dobrane odpowiednie leki. Obym nie musiala szybko odwiedzac lekarza, ale jesli juz mus to wroce do dr Torunskiej.

Mila lekarka i kompetentna dlugo tlumaczyla mi chorobe i leczenie dobrala skuteczne leki.........Polecam

Bardzo jestem zadowolona z tej lekarki. Leczylam sie wczesniej na grunwaldzie, roznica w podejsciu do pacjenta jest ogromna. Pani jest uprzejma, tlumaczy chorobe i gdy trzeba wysyla na dodatkowe badania. Naprawde polecam