lekarz Alina Toruńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie polecam. Twierdziła, że przesadzam z kaszlem i nie chciała mnie na niego leczyć, dopiero inny lekarz skierował mnie do pulmonologa i okazało się, że mam astmę. Za to polecała mi dietę bez owoców i słodyczy. Jedyny plus, to że jest miła.

Zdecydowanie nie polecam!! Co prawda jest miła, rozmowna, sympatyczna (ze mną tak było, choć słyszałam inne opinie) ale lekarzem dobrym nie jest... Stwierdziła kandydozę gardła nie robiąc żadnego wymazu! Przyjmowałam silne leki, a diagnoza była błędna, wyleczył mnie laryngolog. Wszystkie inne dolegliwości tłumaczyła wirusami i na wszystko zaleca "Dietę według grupy krwi" albo "Dietę czterech smaków"