dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

W "poczekalni" brudne kanapy,wodka Stargardzka na widoku,ohydna leżanka,walające się kawalki ligniny. "Gabinet lekarski",smierdzacy,brudny pokoj,jak w slumsach. Podczas wizyty wszedl jakis pan i zapytal:"hej aliona daj no mi te 10 złote". Szok!!!! To ma byc obsluga medyczna?? Ale do rzeczy.Pani Aliona stwierdzila u mnie postepująca niedoczynnosc tarczyc,ktora rzekomo powoduje spusztoszenie w organizmie.Poza tym ta Pani powiedziala mi zebym nie szla na kolonoskopie bo nic zlego sie nie dzieje.Udalam sie do endokrynologa,znanego profesora,przeszlam szereg badan i.....nie mam niedoczynnosci tarczycy.Malo tego,na cale szczescie poszlam na kolonoskopie i wykryto u mnie pewna chorobe. Zwykle ...

"Gabinet lekarski",smierdzacy,brudny pokoj,jak w slumsach.

Zwykle hochsztaplerstwo,nic poza tym.Pani Aliona wciska kazdemu Cigapan, ktory nawet w Rosji nie jest polecany przez tamtejszych lekarzy,gdyz podejrzewaja oni,ze nie zawiera wszystkich skladnikow,jakie sa podane na opakowaniu. Pani mowi ze Cigapan to cudotworczy specyfik ktory pomoze na wszystko!!! Ciekawe co z tego ma..

Od kilku lat jestem pod opieką dr Aliony. Dzieki Jej troskliwej opiece, mimo poważnych schorzeń, funkcjonuję. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ma ogromne serce. Córka od 11 lat choruje na SM, jest równnież pod opieką pani doktór: skończyła studia, właśnie jest w ciązy z trzecim dzieckiem. Ogromna to zasługa tej wspaniałej Kobiety. Jest naszą podporą fizyczną i psychiczną

wspaniałym lekarzem, ma ogromne serce. Córka od 11 lat choruje
na SM, jest równnież pod opieką pani doktór: skończyła studia,
właśnie jest w ciązy z trzecim dzieckiem. Ogromna to zasługa
tej wspaniałej Kobiety. Jest naszą podporą fizyczną i psychiczną

Polecam szczerze w 100% poniewaz odkad zaczelam odwiedzac Pania Alione a minelo juz 5 lat ani razu nie pomylila sie w stawianiu diagnozy, sugerujac zebym zrobila takie czy inne badanie zawsze miala racje ja jestem bardzo wdzieczna bo gdyby nie to ze w pore dowiaduje sie o stanie mojego zdrowia moglo by mnie juz nie byc na tym swiecie, a to co napisala moja przedmowczyni to nie wierze bo nawet jesli cos sie pogarsza to trzeba cierpliwosci by bylo lepiej bo niestety nie ma lekow ktore dzialaja cuda od zaraz czasami trzeba czasu a przede wszystkim cierpliwosci pozdrawiam:))

Przez rok biegałem po lekarzach szukając przyczyny bólu w okolicach żoladka. Badania inwazyjne nic nie pokazywaly, lekarze nie wiedzieli o co chodzi. Pani Aliona w przeciagu chwili postawila trafna diagnoze. Bylem pozytywnie zaskoczony. Polecam.

Polecam Profesionalistka w każdym calu.

Polecam Profesionalistka w każdym calu.

Pani doktor niezwykle wnikliwie i cierpliwie podchodzi do każdego pacjenta. Każdemu poswięca duzo uwagi. Byłam u pani doktor z koleżankami i każda z nas była zadowolona z wizyty, bo usłyszała trafną diagnozę, choć nie dla każdej była ona przyjemna. Poza tym Pani doktor bada i wysyła do konkretnych specjalistów nie naciąga jak to czynią niektórzy cudowni uzdrowiciele. Polecam i pozdrawiam raz jeszce Iwona

Nie spotkałem się ze specjalista który tak rzetelnie podchodzi do choroby. Stawia trafne diagnozy. Zdecydowanie polecam.