dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Pozdrawiam wszystkich szukających trafnej diagnozy! Zgłosiłem się do pani Aliony po żołtaczce mechanicznej ze stwierdzonym guzem trzustki. Nie przyniosłem dokumentów chorobowych ani nie przedstawiłem swojego problemu. Dostałem bardzo trafną diagnozę na temat stanu zapalnego trzustki, przewodów, dwunastnicy ze skierowaniem na pilną operację do prof.Dobosza wraz z zakresem tej operacji.Pani dr wykluczyła istnienie komórek rakowych i badanie histopatologiczne po operacji również ich nie potwierdziło.Dzięki tej diagnozie spokojnie zdecydowałem się na ciężką i trudną operację. Obecnie bardzo szybko wracam do zdrowia, mam wszyte dodatkowe przewody zapewniające przepływ żółci, tak że niebezpieczeństwo powrotu żołtaczki czy zniszczenia trzustki zostało zażegnane. Jestem wdzięczny pani Alionie za trafne pokierowanie moim losem-Jej przekonanie o dalszym leczeniu pozwoliło mi podjąć właściwą decyzję. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim szukającym właściwej drogi leczenia, Jej rady są jak przepowiednia.

3 lata temu byłem tam pierwszy raz z żoną . Ogolnie stan swojego zdrowia znałem, ale ciekaw byłem jak to bedzie wygladać w oczach pani doktor. Z dużym zdziwieniem stwierdziłem, że Pani Aliona rozpoznała w wiekszości to, co we mnie siedzi", a ponadto zaskoczony zostałem sugestią wykonania badań jelita grubego, w którym, zdaniem Pani Aliony, pojawił sie jakiś polip. Zaskoczenie tą sugestią było efektem dobrego samopoczucia 'w tym zakresie" : dobre trawienie, brak kłopotów z wypróznianiem, apetyt na wszystko" itd. . W wyniku przeprowadzonej kolanoskopii stwierdzono u mnie faktycznie polip w jelicie grubym, który oczywiście usunięto. Gdyby nie wizyta u pani Aliony, nie wiadomo jak by to sie skończyło. Zarówno zona, jak i ja jesteśmy bardzo zadowolenie z wizyty u pani doktor. W tym roku bylismy tam ponownie z córkami i zieciami, usłyszelismy wiele dobrych rad i sugestii pozwalajacych poprawić to co złe w naszych organizmach, a jednoczesnie zapobiegać jeszcze gorszemu. Mamy zaufanie do ww., bedziemy ja polecać znajomym. Dziwię się tym, którzy pisząc negatywne opinie odwiedzaja Pania Alionę wielokrotnie. Są inne ekskluzywne gabinety, kliniki, które napewno spełnia estetyczne oczekiwania tych pacjentów. W mojej ocenie warunki, w jakich przyjmuje pacjentów Pani Aliona nie odbiegaja od wielu innych gabinetów. J.N. Konin

Po pierwsze mam dziwne wrażenie że ten ranking to nieporozuminie. Ponieważ jest anonimowy ludzi piszą tu głupoty, jak dzieciaki ze szkoły podstawowej. KONKURENCJA NIE SPI, to smutne kiedy okulista nie radzi sobie z astygmatyzmem tylko zezuje na irydologie, może jeszcze optyka i biuro wycieczek ....Pani Aliona to , Pani Aliona tamto. Mieszka jak mieszka, kto był ten wie, że rozbierać się tam nie trzeba, jedyne narzędzie chirurgiczne to myszka od komputera więc Autoklawów tam też nie znajdziecie. Z irydologią jest jak z chirurgią i każdą inną dziedziną medycyny, nikt nie ...

Z irydologią jest jak z chirurgią i każdą inną dziedziną medycyny, nikt nie mówi na pewno, na 100% pomoże. Więc nie ma się co spodziewać cudów i że nagle wszystko samo przejdzie. To nie magiczne prądy czy namagnetyzowana woda,
Ja jestem wdzięczny Pani Alionie za uświadomieni mi pewnych rzeczy na temat mojego stanu zdrowia, a to czy dieta zgodna z grypą krwi to mit albo czy mleko zabija hmm, albo czy homeopatia pomaga ....poczytajcie w necie albo książkach i podejmijcie najlepsze dla waszego zdrowia opinie.
Ergo cieszę się że tam byłem i nie żałuje, Pani Aliona potrafi pomóc... reszte zostawiam Panu Bogu. Dominik K.

denerwuje mnie oczernianie P.doktor, ja chodząc do wielu lekarzy, którzy rozkładali nade mną ręce, trafiłam do Pani doktor, która bardzo wnikliwie ogladała moją tęczówkę i uspokoiła , że u mnie to nie ta choroba , którą podejrzewał lekarz- (błędnie odczytany przez radiloga wynik rezonansu) i mam szukać bakterii, pierwotniaków. Miała rację też do innych schorzeń- potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.Choroby tej - nie mam, wykluczyl ponowny rezonans, inne badania i wizyta u jednego z najlepszych specjalistów w Polsce. Ponadto po wizycie P. Doktor odpowiadała na moje pytania mailem. Z czystym sercem wielu ...

Ponadto po wizycie P. Doktor odpowiadała na moje pytania mailem. Z czystym sercem wielu niedowiarkom, do których zaliczałam się i ja- polecam Panią doktor, a jak ktoś nie chce to niech nie idzie i szuka dalej, ja żałuję, że nie poszłam od razu, oszczędziłoby mi to wielu nerwów i leczenia teraz depresji, przez błędną diagnozę jednego z lekarzy!!

Kobieta ta ( bo fakt czy jest prawdziwym lekarzem budzi duze watpliwosci- nie uzywa nawet pieczatki lekarza) probuje jedynie wyciagnac pieniadze. Wypytuje o wszystkie choroby, a potem stawia "diagnoze", tylko, ze to Wy ludzie o wszystkim jej mowicie! Poza tym badanie irydologiczne rozni sie od tego, ktore wykonuje Pani Aliona. Nie polega ono z pewnoscia na robieniu zdjecia i wlozeniu go do komputera,a potrzebny jest do niego specjalny sprzet (prosze poczytac o tym chociazby w Internecie). Wspomniana kobieta nie potrafila mi pomoc, wyciagajac mylne wnioski. Zdecydowanie nie polecam, gdyz to jedynie niepotrzebny wydatek. Lepiej udac sie do prawdziwego irydologa. Prosze tez zwrocic uwage na te czeste pozytywne komentarze, ktore pisane sa w zadziwiajaco podobnej konwencji! (chociazby zakonczenie- podpis).

Od kilku lat jestem pacjentkę dr Aliony! Jest wysokiej klasy specjalistą, śmiem stwierdzić że to właśnie Ona trafną diagnozą uratowała mi życie. U wielu specjalistów nie znalazłam przyczyny mojego złego i ciągle pogarszającego się stanu zdrowia. Każdemu człowiekowi polecam skierować się do dr Aliony gdy nie wiadomo jaka jest przyczyna choroby lub gdy nie ma efektów leczenia. Kilkunastu moich znajomych leczy się u dr i są bardzo usatysfekcjonowani.

Przykro patrzeć na to, iż tak niesamowity lekarz wzbudza takie emocje. Dalsza dyskusja z ową niezadowoloną osobą nie ma sensu. Nie wszystkim można dogodzić. Doktor Aliona uratowała mi życie, gdy inni lekarze się poddali. Jeżeli szukacie Państwo pomocy specjalisty, który wie jak pomóc, polecam z całego serca. Pozdrawiam Panią Doktor oraz wielkie grono szczęśliwych i zadowolonych klientów, obecnych jak i przyszłych :) Anka

Nie wszystkim można dogodzić.

Doktor Aliona uratowała mi życie, gdy inni lekarze się poddali.
Anka

Witam wszystkich! Jestem pacjentką Pani Doktor Aliony od kilku lat i szczerze polecam wizytę w tym gabinecie wszystkim osób które biegają od lekarza do lekarza próbując znaleźć diagnozę swoich dolegliwości. Pani Aliona kilka razy powaliła diagnozę niejednego "profesora" trafiając w dziesiątkę. Raz nawet uratowała mnie przed skalpelem...w szpitalu zdiagnozowano u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego a Pani Aliona zaprzeczyła takiej możliwości skłaniając się ku zapaleniu jajników na które wytarczylo podać odpowiedni antybiotyk. Wypisałam sie na własne życzenie i szybko pojechałam do mojego ginekologa który od razu stwierdził ostre zapalenie jajników które ...

Witam wszystkich!

Jestem pacjentką Pani Doktor Aliony od kilku lat i szczerze polecam wizytę w tym gabinecie wszystkim osób które biegają od lekarza do lekarza próbując znaleźć diagnozę swoich dolegliwości. Pani Aliona kilka razy powaliła diagnozę niejednego "profesora" trafiając w dziesiątkę. Raz nawet uratowała mnie przed skalpelem...w szpitalu zdiagnozowano u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego a Pani Aliona zaprzeczyła takiej możliwości skłaniając się ku zapaleniu jajników na które wytarczylo podać odpowiedni antybiotyk. Wypisałam sie na własne życzenie i szybko pojechałam do mojego ginekologa który od razu stwierdził ostre zapalenie jajników które było widać na USG a w szpitalu USG robiło mi ponoć trzech różnych ginekologów :). To chyba najlepszy dowód na jej niesamowitą wiedzę edyczną i lekarską intuicję. A te poprzednie posty przedstawiające Panią Alionę jako osobę niekompetentną są chyba napisane przez konkurencję bo zbyt wnikliwie opisują niektóre rzeczy. Gabinet nie jest "HILTONEM" ale nie o to przecież chodzi :) ale jest czysto i schludnie...Nie szata zdobi człowieka...jak to ktoś kiedyś powiedział...
Pozdrawiam wszystkich Pacjentów Pani Aliony i tych którzy niedługo trafią do Gabinetu "AL-MED" !!!
Daria Z.

Szczerze polecam, profesjonalna i rzetelna usługa medyczna. Pani doktor Aliona poświęca sie w 100% dla pacjentów, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego i w moim przypadku pomogła mi w wielu schorzeniach. Wzbudza zaufanie, i jest najlepszym specjalista irydolog jakiego znam.Jest jedynym lekarzem godnym zaufania , którego gorąco polecam . Izabela

Izabela

I owszem, gabinet pozostawia wiele do życzenia(ogólnie koszmar)ale jak mówi mój mąż nie gabinet chodzi się oglądać lecz po poradę;)do wizyty podeszłam dość sceptycznie ale już po pierwszych 10 min się przekonałam,że kobieta wie oczym mówi...polecam szczerze.Mam wiele schorzeń lecz te najbardziej mi dokuczające pani Aldona znalazła bez trudu.