dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Udałam sie do Pani Aliony ponieważ namówiła mnie mama. Podeszłam do wizyty z wielką rezerwą. Pomyślałam pewnie jakaś naciągaczka, gdy weszłam do gabinetu jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym przekonaniu, ponieważ rzeczywiscie gabinet to nie HILTON, jak ktoś wcześniej napisał, sprzęt też pozostawiał wiele do życzenia. Jakże wielkie było moje zaskoczenie kiedy w przeciągu kilku minut P. Aliona opowiedziała z wielką precyzją o wszystkich moich dolegliwościach i chorobach (leczę się u kilku lekarzy i mam już diagnozy), oprócz tego dała wskazówki na przyszłość, na co mam zwrócić szczególną uwagę. Byłam zaskoczona i wyciszona, z P. Aliony emanuje niesamowity spokój. Wiem, że idę właściwą drogą. POLECAM serdecznie wizytę u P. Aliony!!!!!!!!!!!!!

ZDECYDOWANIE POLECAM WSZYSTKIM DR. SZMUKAŁE

ZDECYDOWANIE POLECAM WSZYSTKIM DR. SZMUKAŁE

wspaniały lekarz ,z ogromną wiedzą ,doświadczeniem i bez wątpienia intuicją.Ufam Pani dr bezgranicznie .Wyprowadziła moje dziecko z ciężkiego stanu do całkowitego zdrowia.Teraz przyjezdzam do P.dr już z drugim dzieckiem i mam 100% pewność ,że wszystko będzie dobrze .Poleciłam P.dr wielu znajomym i wszyscy byli bardzo zadowoleni poniewaz wszystkim im pomogła . Polecam bardzo ,bo wiem ,że potrafi pomóc .

Przypuszczam, że gdyby nie dr Aliona to nie wiem czy miałabym tę przyjemność gościć na tej stronie.Dr Aliona jest bardzo uczciwym lekarzem, rzetelnie wydającym diagnozę. Nie ,,wciska" na siłę medykamentów nieznanego pochodzenia , lecz zapisuje leki które można otrzymać w aptekach bądź sklepach zielarskich.Najbardziej cenię w niej to, że w przyadku szybkiego reagownia ( taki właśnie był mój) od razu odsyła pacjenta do specjalisty na odpowiednie badania.Z jej opinią liczą się liczni lekarze medycyny tradycyjnej, ( nawet z tytułem profesora u którego miałam też wizytę). NAPRAWDĘ jest osobą godną zaufania.

Poprzednia kobieta musi mieć kłopoty nie tylko z żołądkiem... Oto obraz inteligenta: "spełnienie oczekiwań" =4p, a "godny polecenia" =1p! To CO jeszcze trzeba "spełnić" by w końcu jednak być "poleconym"?! Dalej: 2 wizyty, czyli przez 60 minut lekarz wykłada genezę choroby i sposoby jej leczenia, porównuje tęczówkę z innymi [z ogromnej bazy tęczówek], a ta pani: "tłumaczenie choroby i metody leczenia" =1p!! Przecież dziś, w 2009, oświadcza iż "spełnienie oczekiwań" to =4p! Nie ma kontroli nad tym co pisze, no i innych stara się odstraszyć. Woń konkurencji, każdy to zobaczy. ...

Poprzednia kobieta musi mieć kłopoty nie tylko z żołądkiem...
odstraszyć. Woń konkurencji, każdy to zobaczy.
Dalej: "na zewnątrz śmierdzi". Na zewnątrz jest ulica Techniczna. To CO tej pani śmierdzi? Gdynia? Destrukcja nasłana przez konkurencję.
Ani słowa o poziomie lekarza [przecież inni będą szukać irydologa], natomiast o tak wysoko wykształconym lekarzu potrafi nabazgrać: "brak profesjonalizmu"!
Moje dziecko jest od dawna pacjentem dr Aliony, wiele miast Polski północnej objeździliśmy w szukaniu pomocy dla dziecka z atopowym zapaleniem skóry. NIKT nie potrafił nam pomóc.
A dr Aliona aparaturą emanacji kwantowej zaleczyła dziecko
na 90%, teraz tylko kilka zabiegów co rok. No, gdzie i kto
potrafi tak dalece pomóc dzieciakom z atopowym zapaleniem skóry?
Lekarz rosyjskiej służby zdrowia, wysoko wykształcony w Instytutach Medycznych na Syberii -- "tylko się kłaniać" mówi wiele lekarzy Trójmiasta.
A szukającym irydologa: nie wierzcie ani PLUSOM ani MINUSOM - -sami pójdźcie posłuchać co mówi mądry lekarz.
Janusz W. Konin.

Hym.. patrze na te opinie już z pewnym dystansem. Byłam u Pani Aliony w 2005r. Od dłuższego czasu bolał mnie żołądek i fakt po źiółkach przeszedł ale jak wrócił to okazało się, że mam przepuklinę rozworu przełykowego i to raczej mechaniczny uszczerbek, nie do leczenie ziółkami. Objawy jednak wtedy ustapiły i nawet trochę schudłam. Natomist rzeczywiście ta Pani nie budzi zaufania a w pokoju i na zewnątrz śmierdzi i jest brudno. Wspomniane dziwne przeszkadzanie w wizycie też miało miejsce - mało intymnie niestety, brak profesjonalizmu, buteleczki z lekami nie oznaczone i otwarte. Byłam dwa razy i boje się, że to takie omamianie.

Jestem pacjentką dr Aliony od prawie czterech lat !!!Trafiłam tam w fatalnym stanie i nastroju . Wcześniej szukałam pomocy u wielu lekarzy . Pani drA. postawiła b.trafną diagnozę - natychmiast zrobić kolonoskopie ! - i tak to mi uratowała życie !!! Będę jej zawsze za to wdzięczna !!! Również bardzo pomogła mojej siostrze i wielu moim znajomym.Uważamy , że jest bardzo kompetentna ,uprzejma i życzliwa . Jestem oburzona czytając niektóre opinie , są niesprawiedliwe , nieprawdziwe i tendencyjnie !!! cieszę sie , że jednak większość to oceny bardzo dobre ! Wszystkim gorąco polecam !!! Alicja S.

Czytajac niektore opinie dotyczace Pani dr.Aliony poprostu chce sie smiac.Nikt przeciez nikogo nie przymusza do wizyty u Pani Aliony,kazdy idzie dobrowolnie.O Pani dr. dowiedzialam sie bedac na urlopie od siostrzenca mojego meza(oboje mamy problemy z nadwaga).Poniewaz widzialam bardzo duze skutki (16 kg w ciagu 6 tygodni),bez wachania postanowilam odwiedzic Pania dr. Alione.Wizyta przebiegla w bardzo milej atmosferze,z wielkim zaskoczeniem sluchalam,kiedy Pani dr.wymieniala mi jakie mam dolegliwosci(o ktorych wiedzialam juz wczesniej ale z Pania dr. Aliona o nich nie rozmawialam),wymienila tez pare dolegliwosci,ktore mi zagrazaja.Na pytanie czy moze potrzebuje jakies leki,Pani dr.stwierdzila,ze te ktore biore wystarczaja(nie ma wiec mowy o naciaganiu,jak niektorzy twierdza).Diete,ktora przepisala mi stosuje od 2 tygodni,jestem zawsze najedzona i czuje,ze naprawde chudne.Chociaz mieszkam bardzo daleko,nadal bede utrzymywala kontakt z Pania dr.Aliona,uwazam,ze jest bardzo dobrym lekarzem,czego nie moge powiedziec o wielu innych lekarzach
(niektorzy maja watpliwosci czy Pani Aliona wogole jest lekarzem.Dla mnie jest"wyjatkowym lekarzem" i nie wazne jest
dla mnie czy ma jakis papier czy nie).Dla mnie liczy sie wiedza,jaka Pani dr.Aliona posiada.Wszystkim moim znajomym,ktorzy maja problemy zdrowotne polecam i nadal bede
polecala,aby odwiedzili Pania dr.Alione Szmukale.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich prawdziwych pacjentow,jak rowniez Pania dr.Alione.
E.Borzyszkowska

Pani Aliona Szmukała to nie tylko irydolog, ale również dietetyk. Przyznaję, że gabinet podczas pierwszej wizyty nie wzbudził mojego zaufania, lecz najważniejsze są efekty pracy Pani Aliony. Dzięki ustalonej przez nią diecie udało mi się zaledwie w ciągu 6 tygodni zgubić 11 kg, a podczas kolejnych niespełna 2 miesięcy kolejne 9.Co ważne, przeprowdzone przeze mnie badania laboratoryjne wykazały znaczną poprawę wyników.Ja zawsze będę jej wdzięczna za to, że wyzwoliła mnie z kompleksów i pomogła uwierzyć w siebie.

Czytając negatywne opinie osoby z nr IP komputera "78" mam nieodparte wrażenie że ta osoba nigdy nie była pacjentem dr. Aliony. Tylko ma do niej jakieś prywatne żale.Nie ma tu mowy o żadnym naciąganiu, może to być jednorazowa wizyta, na której dowiecie się do jakiego specjalisty się udać. Każdy kto był u Pani dr. wie że nie musi ona wypytywac o choroby jakie nas nękają , gdyż jest to "wypisane" w naszych oczach. Po 4 latach tułaczki po gabinetach prywatnych klinik i państwowych ośrodkach zdrowia,wiem że nie potrzebne są do ...

Po 4 latach tułaczki po gabinetach prywatnych klinik i państwowych ośrodkach zdrowia,wiem że nie potrzebne są do postawienia trafnej diagnozy nowoczesne wnętrza tylko rzetelna wiedza i chęć pomocy pacjętowi. Konowały w prywatnych klinikach z którymi miałam doczynienia naciągali mnie na kolejne wizyty i badania w ich laboratoriach-bez skutku.Fatalne samopoczucie nękało mnie dzień w dzień. A w państwowych ośrodkach zdrowia, niedouczeni "lekarze" przeświadczeni że zasługują na NOBLA, tylko jak sępy patrzą na książeczkę żeby wyrwać kartkę i nabić sobie punkty a pacjęta nawet nie słuchają co ma do powiedzenia.
Dziękuję Pani dr. Alionie że już przy pierwszej wizycie wskazała mi w moim organiźmie trzy "punkty zapalne", zrobiłam badania i wszystko się potwierdziło. Pani dr. miała rację w 100%.
Teraz leczę to co powinnam i czuję się o niebo lepiej.W każdej przychodni/klinice powinien być IRYDOLOG który wskazałby co trzeba leczyc i do jakiego specjalisty powinniśmy trafić. Nie byłoby tego zgadywania a czas leci nie ubłagalnie, dla niektórych może go nie wystarczyć. Polecam dr. Alionę z pełnym przekonaniem że i Wam pomoże.Żałuję że dopiero po 4 latach trafiłam do dr. Aliony, zaoszczędziłabym kilka tysięcy złotych które wydałam na tych KONOWAŁÓW!!!
A.J i H.J