dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Pani Doktor należy do najbardziej fachowych i kompetentnych lekarzy, z jakimi udało mi się zetknąć. Dr Aliona Szmukała potrafi z wielką cierpliwością i empatią wysłuchać każdego pacjenta w kwestii dolegliwości na które cierpi. Wiem o tym, ponieważ sam wielokrotnie polecałem Panią Doktor swoim znajomym i przyjaciołom. Dr Szmukała, po starannym i wnikliwym wywiadzie z pacjentem, potrafi trafnie orzec, na co dany pacjent jest chory i jakimi środkami może mu pomóc - w grę wchodzi bardzo trafna diagnoza. Dr Szmukała należy również to tych lekarzy, którzy potrafią skutecznie odchudzić swoich pacjentów. Ja sam tego doświadczyłem. Stosując się do zaleceń Pani Doktor,w przeciągu trzech miesięcy schudłem aż 18 kg (bez efektu "jo-jo"). Bez wątpienia dr Aliona Szmukała należy do tych lekarzy-specjalistów, którzy dokładnie znają tajniki swojego zawodu. Dr Aliona Szmukała to odpowiedzialny, sumienny i wnikliwy lekarz, ze wszech miar godny polecenia.

Mariusz z Gdańska.

Wspaniały człowiek !!! Kompetentny lekarz, który skutecznie leczy tak ciało, jak i ducha. Serdecznie polecam!!! Od 10 lat choruję...-stwardnienie rozsiane... A dzięki Doktor urodziłam trójkę dzieci, pracuję i funkcjonuję normalnie!!! Dzękuję Pani... Pacjentka na radosne stałe:) Magdalena

Serdecznie polecam!!!
Od 10 lat choruję...-stwardnienie rozsiane...
A dzięki Doktor urodziłam trójkę dzieci, pracuję i funkcjonuję normalnie!!!
Dzękuję Pani...
Pacjentka na radosne stałe:)
Magdalena

Dobra Pani Lekarz, potrafi czytać z oczu :) A Ci co wypisują te bzdury to chyba nigdy tam nie byli. Polecam

Do pani dr. trafiłem 3 miesiące temu, w tym czasie ubyło mi 24 kg.Jestem pani dr. bardzo wdzięczny za miłe podejście do mojego problemu przez co stałem się pewniejszym siebie.Polecam panią dr wszystkim co mają problemy z nadwagą.:-]

Moje dziecko urodziło się jako wcześniak ważył zaledwie 1,6 kg. Od urodzenia dziecko przynajmniej raz w miesiącu było chore, ciągle: zapalenie gardła, angina, zapalenie oskrzeli także i zapalenie płuc, lekarze przepisywali antybiotyki nawet dwa w ciągu miesiąca bo po jednym nie przeszła dziecku choroba. Przepisywali też leki które miały wzmocnić jego odporność co też nie dawało rezultatów. Gdy dziecko miało 6 lat było już kompletnie wyczerpane, wątłe, miało dużą niedowagę, wystarczyło, że ktoś kichnął on już był chory, nie było już antybiotyków które by mu mogli podać lekarze bo organizm był już na wszystkie uodporniony. Wtedy znajoma podała mi adres do Pani Doktor Aliony, postanowiłam pojechać z dzieckiem na wizytę, gdyż już tylu lekarzy zaliczyłam i żaden nie był wstanie pomóc dziecku. Na początku byłam nie ufna co do Pani Doktór Aliony, ale nie trwało to długo gdyż rady, pomoc i leczenie które zastosowała Pani Aliona okazały się rewelacyjne, moje dziecko zaczęło rzadziej chorować, choroby przebiegały łagodniej. Po dwóch latach leczenia przez Panią Alionę moje dziecko przestało poważnie chorować zapalenie gardła czy zapalenie oskrzeli zamieniło się w przeziębienie, przestał brać antybiotyki. Obecnie moje dziecko ma 13 lat jest dzieckiem zdrowym, ma normalną wagę ciała, ale nadal jest pod opieką Pani Aliony. Dla niego liczy się tylko to co powie Pani Aliona, żadnemu innemu lekarzowi nie wierzy. Pani Aliona stała się lekarzem mojej rodziny gdy mamy jakieś problemy ze zdrowiem to pierwsze kroki zawsze kierujemy do Pani Aliony. Jest nam zawsze pomocna i służy dobrą radą, a także ciepłym słowem.

Ja u pani Aliony byłam w sprawie diety, i po 3 tygodniach, jest mnie mniej o 6kg ;) jest miło.. a za pare miesięcy będzie jeszcze lepiej. jutro mam wizytę.

jutro mam wizytę.

Trafna i szybka diagnoza, sympatyczny kontakt, dobre podejście do człowieka/pacjenta.

Witam serdecznie!! Czytając te wszystkie pozytywne opinie w portalu postanowiłam poprosić Panią Alionę o pomoc w zdiagnozowaniu synka ( 3 lata), który prawdopodobnie ma zaburzenia hormonu wzrostu- jest duzo niższy od rówieśników. Doktor powiedziała,że dla 3 latka na diagnozę irydologiczną jest za wcześnie i poleciła dobrych endokrynologów. Za taką konsultację telefoniczną nie wzieła oczywiście piniędzy, ale gdyby " naciągała" - jak to niektórzy z Państwa twierdzą- na pewno kazałaby nam przyjechać z synem. Kiedy u mnie pojawiły się problemy ze zdrowiem pojechałam na wizytę. Nie opowiadałam za duzo o moim ...

Kiedy u mnie pojawiły się problemy ze zdrowiem pojechałam na wizytę. Nie opowiadałam za duzo o moim stanie zdrowia, ale usłyszałam tylko o LAMBLI i miałam sobie sama poczytać na ten temat w internecie. Jestem okropnym niedowiarkiem, więc zanim wykonalam testy ( doktor skierowała mnie gdzie w Polsce można zrobić testy) przeszłam szereg badań. Leżalam w szpitalu, niemalże codziennie bylam u róznych specjalistów, którzy stawiali przedziwne diagnozy- a po badaniach wykluczali i kierowali do innych lekarzy. W końcu postanowiłam wykonać test na LAMBLIĘ i jak sie okazało - to wlaśnie ten pasożyt tak bardzo urtudnial mi życie ostatnimi czasy.
Bardzo dziękuję za postawienie trafnej diagnozy, juz teraz wiem,że mogę Pani powierzyć moje zdrowie. Pozdrawiam serdecznie i na pewno będe polecać, EWA

Baaardzo dobry zaangazowany lekarz,leczy calosciowo,wciaz sie doksztalca,w trudnych przypadkach pelen poswiecenia bez presji finansowej. Dzieki zastosowanej przez pania dr Szmukale medycynie kwantowej uzyskalismy bardzo duza poprawe w stanie zdrowia naszej szescioletniej wowczas corki ,chorej na wrzodziejace zapalenie jelita grubego i na trzy lata mozna bylo calkowicie odstawic leki. Uczciwy lekarz,ktory otwarcie powie,kiedy trzeba sie wspomoc metodami medycyny konwencjonalnej.

Witam wszystkich Państwa. Panią Alinę poleciła mi koleżanka, która od lat miała poważne problemy ze stawami. Od czasu kiedy zjawiła się w gabinecie problemy zniknęły i po zaleceniu odpowiedniej diety nigdy się nie pojawiły. Dziewczyna jest szczęśliwa, a lekarze faszerowali ją niezliczoną ilością leków. Jeśli chodzi o mnie miała być to wizyta sprawdzająca ogólny stan zdrowia i chciałam schudnąć, a wiem że pani Aliona świetnie pomaga w tym. Nie dosyć, że schudłam to jeszcze wyszłam od niej bez papierosów, ponieważ dopiero tam zrozumiałam co ja robię ze swoim organizmem, paląc. Minęło 5 lat od kiedy nie palę, czuję się swietnie i polecam gorąco panią Alionę całej rodzinie i znajomym. Koleżanki córka miała straszny trądzik, po 2 tygodniach ustąpił, moim rodzicom postawiła prawidłową diagnozę, tata też nie pali. Mój sn 11 letni Filip ma migrenę dziecięcą i to też stwierdziła pani Aliona. Neurolog to samo stwierdził po niezliczonej ilości badań. Ja i osoby które znam i poszły do tego gabinetu wracają tam po dalsze rady i nie dosyć, że wyniki się poprawiają to jeszcze chudną- jedząc. Super! Niech żałuje ten kto tam jeszcze nie trafił. Pozdrawiam serdecznie.