dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Dr Alionę mogę polecić z czystym sumieniem każdemu kto wędruje od lekarz do lekarza i nikt nie wie co mu jest.Tak było ze mną dłuższy okres czasu działy się ze mną dziwne rzeczy a to skoki ciśnienia, zawroty głowy, omdlenia, brak tchu (trudności z oddychaniem) płacz bez powodu i odwracanie się od przyjaciół i rodziny. Lekarz rodzinny eksperymentował z lekami, kierował na badania które wychodziły ok, a ja dalej borykałam się z problemem i było coraz gorzej. I wtedy zaczęłam zapoznawać się z tą mało znaną (niestety)dzieniną medycyny jaką jest irydologia, po zapoznaniu sie z tematem trafiłam do dr Aliony Szmukały i to był ogromny krok do przodu, Pani dr zaraz po spojrzeniu w oczy z całą pewnością postawiła diagnozę że mam silną nerwicę lękową podała mi namiary do równie doskonałego specjalisty w tej dziedzinie i dziś normalnie funkcjonuję wszytskie niepokojące objawy minęły, gdybym nie trafiła do dr Aliony pewnie do dziś moje dziwne dolegliwości byłyby, a to bardzo utrudniało mi życie. Zresztą poza mną później do Pani dr trafiła moja mama u której też powiedziała na co zwrócić uwagę i także stan zdrowia mojej mamy znacznie się poprawił nareszcie wiadomo było co robić dalej. Mogłabym wymieniać jeszcze kilka przypadków z mojego otoczenia które także skorzystały z pomocy Pani dr i są bardzo zadowolone. Jest to osoba o bardzo fachowej wiedzy i potrafi naprowadzić w jaki sposb dalej się leczyć, a to jest ważne. Więc jeśli ktoś boryka się z problemami zdrowotnymi a niestety lekarze rodzinni często bagatelizują i eksperymentują na swoich pacjentach to naprawdę warto udać sie do Pani dr Aliony Szmukały uważam że jest w stanie pomóc każdemu. Jestem bardzo wdzięczna Pani za pomoc i napewno jeśli tylko będą pojawiały się jakiekolwiek problemy zdrowotne (oby ich nie było już )to skorzystam z pomocy dr Aliony Szmukały.Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Odkąd sięgam pamięcią jako nastolatka borykałam się z powodu bólu w okolicy stawów krzyżowo - biodrowych lekarze nie wiedzieli co mi jest,jeden lekarz twierdził że nie będę mogła mieć dzieci drugi że ciężki poród ale nic poza tym żadnej konkretnej diagnozy a ponieważ raz bolało mocniej a raz mniej nic z tym nie robiłam.Kiedy w wieku 23 lat zaszłam w ciążę było coraz gorzej, miałam problemy z chodzeniem potwornie bolały mnie biodra i tak do końca ciąży. Na szczęście ku przestrodze lekarza poród przetrwałam, gorzej po porodzie znowu te bóle i problem z chodzeniem ubieraniem się gdy zrobiłam RTG bioder lekarz stwierdził ze to problem reumatyczny i skierował mnie do reumatologa a reumatolog rozpoznał tylko na podstawie RTG reumatoidalne zapalenie stawów nie robiąc mi żadnych innych badań, zapisała zabiegi kriokomorę i tabletki przeciw zapalne i powiedziała że muszę być pod kontrolą reumatologa i co pół roku korzystać z zabiegów no i tak robiłam, ból częściowo ustąpił ale nie na długo i kiedy po roku brania tabletek nie było żadnej poprawy a nawet było gorzej poszłam do ortopedy ten skierował mnie na rezonans kręgosłupa lędźwiowego bo stwierdził dyskopatie i przepuklinę między kręgami....i znowu inna diagnoza że to przez to boli mnie przy chodzeniu i nie tylko bo w nocy spać nie mogłam a żeby odwrócić się z prawej strony na lewą tragedia nie znam słów żeby to opisać! Na szczęście mam to już za sobą dzięki Dr Alionie która jest naprawdę lekarzem z powołania nie rzuca słów na wiatr tylko po głębokim namyśle powie o co chodzi, a więc gdy po spojrzeniu mi w oczko nie powiedziała mi nic o stawach ani o kręgosłupie byłam w szoku przecież przez 5 lat po urodzeniu dziecka nie leczę się na nic innego jak stawy i kręgosłup więc jak to możliwe że nic nie mam kiedy powiedziałam Pani Dr z czym się borykam kazała mi wstać i przejść się i od razu powiedziała że mam o 1 cm krótszą nogę i wadę postawy. Gdyby nie Dr ALIONA nie trafiła bym do Dr Leszka Majkowskiego którego mi poleciła a co się okazało mam krzywą miednice co sprawia że lewa noga jest krótsza a w skutek tego stawy obciążone ocierały się o siebie a jeszcze dodatkowe obciążenie w czasie ciąży dało się we znaki. Dr Majkowski przywrócił mnie do pionu jestem już po 5ciu zabiegach widać efekty i czuć :o) Polecam Dr Alione
pod każdym względem i każdemu jest też bd pediatrą takich lekarzy więcej pozdrawiam wdzięczna Pacjentka z Władysławowa

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie mniejszy niż powinien być nawet ten na granicy normy był daleko w tyle. Najpierw pytałam parę razy panią w recepcji czy to napewno mój wynik ale pani twierdziła, że tak to mój wynik mówiłam, że to niemożliwe bo ja jestem w ciąży a ta b-HCG jest jakaś niska o co chodzi na to pielęgniarka "PROSZĘ POCZEKAĆ ZARAZ BĘDZIE MIAŁA PANI WIZYTĘ" W chodzę i słyszę "JUŻ PO WSZYSTKIM" tu już nic nie ma, nie znam przyczyny tego poronienia, zepsuła mi pani statystykę, bo taka pacjentka zdarza mi się raz na pół roku a pani jest druga w ciągu półtora miesiąca. PŁACZ! i nic więcej. To był styczeń 2007 i wtedy trafiłam do DR ALIONY na wizytę,nic nie mówiąc z czym przychodzę Dr mówi JUŻ DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAKIEGO OKA, TO MERCEDEZ KLASY C, ale ma pani dzieci? Mówię NIE. A Dr Aliona mówi pani nie donosi żadnej ciąży bo pani ENDOMETRIUM jest za ciękie. PŁACZ! Ja mięsiąc temu poroniłam ciąże in vitro mówię i PŁACZE proszę PANIĄ DR O POMOC. Była nie mniej przerażona niż ja, ale bardzo konkretna i opanowana czułam że jestem w rękach ANIOŁA, który się mną zajmie. Nic nie obiecywała jak inni to robili przez wiele lat kiedy nie mogłam zajść w ciążę. Tylko powiedziała zrobię wszystko co w mojej mocy.Przyjechałam do domu i powiedziałam do męża, że zapaliło się dla nas światełko w tunelu RADOŚĆ!Pojechałam do kliniki, w której zachodziłam w ciążę by na USG zmieżyć to endometrium było marne 9,8 mm to kpina bo norma to 14mm,potwierdził się wynik pani DR zapytałam lekarza, który robił USG jak to endometrium ma się do donoszenia ciąży a pan dr zaczął się jąkać i mówi...JEST NA GRANICY NORMY. Jakiej pytam do PORONIEŃ. Na to pan dr: no, no jest CIENKIE, ale na granicy normy z twarzą POKERZYSY. Wyszłam z gabinetu.Wróciłam do DR. ALIONY i zaczęliśmy kwanty. Zrobiłam 10 zabiegów i po dwóch cyklach miesiączkowych pojechałam zrobić powtórne USG. Okazało się, że moje endometrium ma 13,8 mm. Wynik sam mówi za siebie - prawidłowe endometrium. Pomogły kwanty u pani doktor. To był kwiecień. W czerwcu podeszliśmy 2 raz do programu in vitro i dziś mam dwu i pół letnią córeczkę. Dzięki pani dr Alionie i jej zabiegom kwantowym mogłam spokojnie donosić tę ciążę. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna do grobowej deski za to, że spotkałam panią doktor na swojej drodze i mogę cieszyć się darem macierzyństwa.Jestem stale pod opieką pani doktor i w każdej sytuacji mogę na nią liczyć, nawet z najmniejszą blachostką. DZIĘKUJE PANI DOKTOR, ŻE PANI JEST. Iwona z Gdańska.

Z czystym sumieniem polecam Medycynę Kwantową- gdyż od momentu jej stooswania moje dziecko jak również ja nie bierzemy antybiotyków już ponad 3-4 lata, a alergia się w znacznym stopniu się zmiejszyła. Pełen szacunek i ukłon w stronę Pani Aliony Szmukały.

Pani doktor zakończyła moje problemy z gardłem. Gdy tylko konczyłam antybiotyk infekcja gardła ponownie wracała. Trwalo to kilka dobrych lat. odbyłam wiele wizyt u laryngologów włącznie z wycięciem migdałów. Nabawiłam się grzybicy pochwy, wyjałowilam organizm. Dopiero Pani Doktor wyciągnęla mnie z tej choroby. Bez problemu zdiagnozowała i skutecznie wyleczyła. Jestem jej bardzo wdzięczna.

Dieta opierająca się na gupie krwi której się poddałem jak narazie jest zadowalająca.Nigdy przedtem nie poddawałem się żadnym dietom choć ważyłem 120kg i uważąłem to za bzdety a już jedzenie warzyw kaszy lub ryżu na śniadanie wydawało mi się troszkę dziwnie i raczej wątpiłem w to że można się najeść do syta czymś takim a nie pętem kiełbachy i pajdą chleba ale po paru dniach jakoś się przełamałem i można się nasycić do pełna. Koledzy w pracy z początku patrzyli jak na dziwaka ale kiedy było widać jak zaczynam gubić kilogramy przestali zwracać uwagę i docinać.Jestem zadowolony bo przy stosowanie się do diety w przeciągu 6 tyg. zgubiłem 11kg. Przechodzę do drugiego etapu i mam nadzieję że kolejne kilogramy będą spadały możę nie w takim tempie ale będą.Moja żona ma jeszcze jedną korzyść z tego zgubienia wagi przestałem chrapać ale skoro ona tak twierdzi to chyba tak jest. Krzysztof z Gdańska

dr. Alona Szmukała jak najbardziej zasługuje na zaufanie. Polecono mi panią doktor w listopadzie 2009r. i się nie zawiodłem. Udałem się na wizytę w sprawie nadwagi, która męczyła mnie przez całe życie. Zacząłem stosować się do zaleceń pani doktor i jestem bardzo zadowolony. Dieta jest jak najbardziej skuteczna a co najważniejsze dobrze dopasowana do stylu życia przez dr. Alione Szmukałę. Serdecznie polecam!!! Radek

Na pierwszej wizycie u pani doktor byłam 7 lat temu. Okazało sie, że mam silną niedoczynnosć tarczycy, żaden z lekarzy tego wcześniej nie wykrył. Jestem pani dr bardzo wdzięczna za okazałe serce, miłe podejście do pacjenta i w 100% prawdziwą diagnozę (wykonałam USG i wszystko się potwierdziło). Mam do pani dr wielkie zaufanie i dlatego przebadałam tam całą rodzinę. Sylwia

Sylwia

naprawde super a szczegolnie medycyna kwantowa zwlaszcza dla dzieci polecam goraco -koniec z antybiotykami.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Byłam już trzy razy. Wszystkie zauważone nieprawidłowości przez Panią doktor potwierdziły się w badaniach. To Pani Aliona znalazła u mnie nieprawidłowości w działaniu tarczycy. Żaden inny lekarz wcześniej nawet nie zasugerował, że powinnam w tym kierunku zrobić badania.