dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Z Dr.Alioną mam kontakt od kilku lat. Dwa lata temu zleciła mi zrobienie gastroskopi, odwlekałem i w końcu tego nie zrobiłem.Od połowy ubiegłego roku nasiliły się dolegliwości z objawami podobnymi do stanu przedzawałowego. Dr. Aliona wykluczyła to i ponownie teraz już,wygnała mnie na to badanie.Potwierdziła się całkowicie diagnoza Dr. Aliony [przepuklina przełyku i stan zapalny]. W czasie badania i rozmowy z lekarzem potwierdził on, że u 99% pacjentów przebadanych przez niego z polecenia Dr. Aliony potwierdziła się jej diagnoza. Dr. Aliona wspaniała i ciepła , nie zostawia pacjenta samemu sobie ...

Z Dr.Alioną mam kontakt od kilku lat. Dwa lata temu zleciła mi
że u 99% pacjentów przebadanych przez niego z polecenia
Dr. Aliony potwierdziła się jej diagnoza. Dr. Aliona wspaniała i ciepła , nie zostawia pacjenta samemu sobie po swojej diagnozie. Potrafi właściwie pokierować do specjalistów, którzy
dokonają badań przy pomocy specjalistycznego sprzętu.
Dr. Aliona kompetentna,cierpliwa w tłumaczeniu choroby.
Poleciłem Ją kilku znajomym, wszyscy zadowoleni.
Polecam wszystkim Dr. Alionę. BR-KA

Pani Aliona jest wspanialym Irologiem, ktory ma ogromna wiedze, jest bardzo mila i ma wielkie serce. Stawia trafne diagnosy, ktore prowadza do szybkiego zwalczenia choroby. Bardzo ja polecam :-)

Dr. Aliona dokladnie wytlumaczyla swoja trafna (potwierdzona badaniami laboratoryjnymi) diagnoze, zachecala do rozmowy i cierpliwie odpowiadala na pytania. Doradzila tez testy/badania aby ukierunkowac dalsze leczenie. Dr. Aliona doskonale nawiazuje kontakt z pacjentem, ktory docenia nie tylko jej trafna diagnoze ale tez serdeczne podejscie do chorego czlowieka.

Zdecydowanie polecam panią doktor. Pomogła mi wielokrotnie w ciągu ostatnich 3-4 lat. W moim przypadku jej diagnozy się potwierdziły w badaniach konwencjonalnych, a leczenie przyniosło zamierzony efekt. Jest kompetentna, ma ogromną wiedzę i czuje się, że chce pacjenowi pomóc (co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku lekarzy). Najbardziej podoba mi się w jej podejściu do leczenia łączenie medycyny zachodniej i różnych metod tzw. alternatywnych oraz zwracanie dużej uwagi na dietę, sposób życia itd. Jest przy tym bardzo ostrożna, gdy coś ją niepokoi i jej zdaniem wymaga szybkiej interwencji, kieruje do specjalisty. Do tego jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Polecam!

Wspaniały oddany lekarz, rzeczowy kontakt. polecam innym.

Wspaniały oddany lekarz, rzeczowy kontakt. polecam innym.

Konban wa minasan. Pierwszy raz spotkałem się z Panią doktor w październiku i już podczas owej wizyty zaobserwowałem, że jest to lekarz z powołania, kochający swoją pracę. Pani Aliona jest osobą o złotym sercu, ogromnej wiedzy oraz poświęceniu. Jej podejście do pacjenta, uśmiech, uprzejmość, życzliwość, a także perfekcyjna diagnoza sprawia, że natychmiast Jej ufasz. Kiedy zbłądziłem na drodze zwanej życiem, niebo pokryły gęste czarne chmury i myślałem, że nic już się nie da zrobić, Pani Doktor jak światło latarni morskiej oświetliła i wskazała mi bezpieczną drogę. Kroczę niniejszą bezchmurną drogą ...

Konban wa minasan.

Pierwszy raz spotkałem się z Panią doktor w październiku i już podczas owej wizyty zaobserwowałem, że jest to lekarz z powołania, kochający swoją pracę. Pani Aliona jest osobą o złotym sercu, ogromnej wiedzy oraz poświęceniu. Jej podejście do pacjenta, uśmiech, uprzejmość, życzliwość, a także perfekcyjna diagnoza sprawia, że natychmiast Jej ufasz. Kiedy zbłądziłem na drodze zwanej życiem, niebo pokryły gęste czarne chmury i myślałem, że nic już się nie da zrobić, Pani Doktor jak światło latarni morskiej oświetliła i wskazała mi bezpieczną drogę. Kroczę niniejszą bezchmurną drogą i czuję, że jestem zdrowy, szczęśliwy, bardziej pewny siebie oraz wiem, że mogę osiągnąć wszystko. Jestem wdzięczny Pani dr Alionie za wszystko co dla mnie zrobiła, polecam Ją każdemu znajomemu.

Pozdrawiam serdecznie ;-)

Świetny diagnosta.Wykryła zalążek raka u mojej Mamy pół roku przed pierwszymi objawami.Ogromna wiedza i doświadczenie,delikatność i wysoka kultura osobista.Czego można chcieć więcej od lekarza?? A irydologia to bezbolesna i najtańsza diagnoza!

Pani dr Aliona Szmukala to lekarz o wielkim sercu,o ogromnej i wszechstronnej wiedzy medycznej(wspanialy diagnostyk),ktory dba o pacjentow z prawdziwym poswieceniem i zangazowaniem o niezwyklej zyczliwosci i uprzejmosci,ktory podchodzi indywidualnie do kazdego pacjenta (lekarz z powolania).Pania dr polecam szczegolnie tym wszystkim,ktorzy od wielu lat chodza od lekarza do lekarza i nie majac wlasciwej diagnozy sa leczeni na wszystkie inne choroby,niz te na ktore faktycznie choruja. Do pani dr trafilam dzieki mojemu narzeczonemu(obecnie mezowi). Moj maz 6 lat temu dostal :wyrok;w AM w Gdansku (bialaczka) dzieki pani dr,ktora wowczas postawila go ...

Pani dr Aliona Szmukala to lekarz o wielkim sercu,o ogromnej
i wszechstronnej wiedzy medycznej(wspanialy diagnostyk),ktory
dba o pacjentow z prawdziwym poswieceniem i zangazowaniem o
polecam szczegolnie tym wszystkim,ktorzy od wielu lat chodza od
lekarza do lekarza i nie majac wlasciwej diagnozy sa leczeni
na wszystkie inne choroby,niz te na ktore faktycznie choruja.
Do pani dr trafilam dzieki mojemu narzeczonemu(obecnie mezowi).
Moj maz 6 lat temu dostal :wyrok;w AM w Gdansku (bialaczka)
dzieki pani dr,ktora wowczas postawila go na nogi,uwierzyl,ze
moze byc zdrowy.Wszyscy nasi znajomi,ktorym polecilismy p.dr
byli ogromnie zadowoleni,z czystym sercem polecam!!!

Lekarz o wyjątkowym darze diagnostycznym, szerokim widzeniu medycyny, życzliwości i niekomercyjnym podejściu. Widzi całego człowieka. Nie probuje leczyć wszystkiego sama. Gdyby wszyscy lekarze ogólni byli tacy, połowa pozostałych nie miałaby zajęcia. Mnie polecono i ja mogę polecić!

W 100% trafne diagnozowanie ukierunkowało moje leczenie. Przy każdym spotkaniu emanuje od niej chęć niesienia pomocy. Pełny profesjonalizm. Idealnie dobiera również metody leczenia schorzeń. Do innych lekarzy można chodzić latami, a do pani Aliony tylko raz... i już się wie. Jestem Pani bardzo wdzięczny. D.M.

D.M.