dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

Kiedy usłyszałam o dr Alionie byłam już bardzo zmęczona swoimi dolegliwościami i złym samopoczuciem.Ciągłe zawroty i bóle głowy,skurcze i mrowienia w żołądku,bóle kręgosłupa,kolan i stawów,skaczące ciśnienie,czerwone,pąsowe policzki i smutny nastrój, a co za tym idzie niechęc do wszystkiego i do wszystkich.Dolegliwości narastały,każdego dnia było coraz gorzej.Wędrówki po gabinetach lekarskich lekarskich nie przynosiły pomocy, a wręcz zaczęto sugerować mi,żebym poszła do psychiatry.Byłam tak zdesperowana i zmęczona dolegliwościami,że powiedziałam iż pójdę nawet do diabła jeśli mi pomoże.Nawet w najśmielszych marzeniach nie pomyślałabym,że ten"DIABEŁ"okaże się tak wspaniałym aniołem;który odmieni moje życie.Kiedy poszłam na ...

nawet do diabła jeśli mi pomoże.Nawet w najśmielszych marzeniach nie pomyślałabym,że ten"DIABEŁ"okaże się tak wspaniałym aniołem;który odmieni moje życie.Kiedy poszłam na wizytę,ja niedowiarek od urodzenia prawie,byłam nastawiona sceptycznie i nie kryję tego,że chciałam doktor sprawdzić.Ona juz od pierwszej chwili ujęła mnie swoją osobowością i podejściem do pacjenta.Po obejrzeniu oka sama wymieniła wszystkie moje dolegliwości i sposoby poradzenia sobie z nimi.Jakie było moje żdziwienie kiedy doktor zapytała czy nie chcę się również z nią poodchudzać.Bo nie dodalam jeszcze,że wtedy byłam ogromna z 5okg.nadwagą.Odchudzałam się praktycznie całe swoje życie,nieustanne diety,bardzo różne,nieustanne liczenie kalorii,już miałam dość.Kiedy usłyszałam o następnej diecie,która praktycznie miała przewrócić do góry nogami wszystko -zawachałam się.....Teraz kiedy minęło już 5miesięcy jestem lżejsza o 3okg,minęły prawie wszystkie dolegliwości.Po raz pierwszy jem do syta i nadal chudnę.Do tej pory jestem w pozytywnym szoku jak to się dzieje???Jestem wdzięczna Bogu,że postawił tak wspaniałą kobietę o wielkim sercu na mojej drodze,która spowodowała,że inaczej patrzę na świat.Zachęcam wszystkich,ktorzy mają problemy i zdrowotne i wagowe,z którymi nie mogą sobie poradzic,aby udali się do gabinetu pani Aliony. EWA Z SOPOTU.

Bardzo dziękuję! Dzięki Pani można uratować życie bardzo bliskiej mi osoby.Jest Pani cudotwórcą.

Dr.Aliona została mi polecona przez zadowoloną pacjentkę,z początku podchodziłam do tego sceptycznie dlatego, że już nie raz moi znajomni mieli kontakt z szarlatanami nazywającymi się bioenergoterapeutami i różnymi lekażami od wszystkiego a okazało się że są specjalistami od wyzysku.Moja szanowna Pani dr.Aliona jest inna,ona pomaga ludziom którym lekarze specjaliści nie potrafią pomóc.Przekonałam się o tym rok temu, kiedy trafiłam tam poraz pierwszy,nie mówiąc nic o sobie, od pani doktor usłyszałam całą prawdę o moich dolegliwościach i diagnozę oraz zalecenia co mam zbadać i gdzie.Pani doktor ma niesamowitą wiedzę o najlepszych specjalistach w trójmieście a nawet w kraju.Uwierzcie Państwo że ona stawia 100%diagnozy.W moim przypadku po dobrych kilku latach leczenia u różnych specjalistow bez skutecznie,często słysząc wprost "pani powinna leczyc się u psychiatry" smutne.Pani dr znalazła pasożyta który dokładnie mnie niszczy badania potwierdziły sie, dziś jestem w trakcie leczenia u zaleconego mi specjalisty najlepszego w tej dziedzinie i chociaz diagnoza jest bardzo przykra to jestem zadowolona, że wiem dlaczego tak się dzieje i tak się czuję i mogę się obserwować.Pani Aliona dla mnie mojej rodziny i zadowolonych z niej moich przyjaciół jest cudem zleconym od Boga.Pani doktor słowo dziękuję to za mało.

Wielka wiedza, wielkie serce, wspanialy diagnostyk, lekarz z powolania! Polecam wszystkim, ktorzy chcą trafnej odpowiedzi na nurtujace problemy zdrowotne...i oczywiscie porady lekarskiej, ktora napewno pomoze wam zwalczyc szybko chorobe. Ja z calego serca dziekuje za otrzymana pomoc i ciesze sie ze w razie potrzeby wiem do kogo sie zglosic! Zawsze wierna pacjentka wraz z mezem

Zawsze wierna pacjentka wraz z mezem

U Pani doktor Szmukały byłęm już trzykrotnie. Co prawda za każdym razem jako "ostatnia deska ratunku" aczkolwiek zawsze mi pomogła gdzie inni specjaliści nie dawali sobie rady! 1 przypadek: miałem problem z nosem, wiecznie zatkany, ze nie mogłem oddychać. Bylem u wielu alergolowgów, laryngologów, zaden nic nie pomógł, tymczasem Pani Aliona postawiła diagnozę uzależnienia organizmu od Xylorhinu! Po odstawieniu tych kropli (i meczarniach przez 2 tygodnie) mam siety spokoj! od ponad 1,5 roku nie wiem co to zatkany nos. 2 przypadek: co jakiś czas miałem schorzenie polegające na obumieraniu naskórka ...

2 przypadek: co jakiś czas miałem schorzenie polegające na obumieraniu naskórka na dłoniach a następnie jego odchodzeniu wrecz płatami. Dermatolodzy nic nie poradzili, doktor Aliona przepisała mi olejek rokitnikowy oraz nakazała moczenie rąk w ciepłej wodzie z sianem. Wyleczyć się niestety nie da tego, aczkolwiek przyspiesza efekt gojenia i schorzenie występuje o wiele rzadziej :)
3 przypadek: miałem od 3 miesiecy bole jadra, raz to lewego, raz prawego. Bylem u 3 urologow, mialem kilkakrotnie robione usg, ale zaden nie wiedzial co jest przyczyna, tymczasem Pani Aliona stwierdziła u mnie zapalenie nerwu krzyzowo ledzwiowego, ktory jest polaczony z bolami jader. Jakos przez tyle czasu zaden inny lekarz na to nie wpadl :) kuracje dopiero zaczynam wiec co do efektow nie pisze jeszcze, aczkolwiek wydaje mi sie iz ze tydzien nie bede wiedzial co znaczy bol :)
Bardzo dziekuej za wizyty i za pomoc! polecam wszystkim borykajacym sie z problemami nie do rozwiazania!
Pozdrawiam!

Pani Aliona,drobna istotka...a dzięki swojej ogromnej wiedzy, jakże potrafi człowieka podnieść na duchu,i zapalić światełko nadziei,kiedy wydawałoby się ze z nikąd już nie ma szansy ratunku.Jej podejście do pacjenta jest jedyne w swoim rodzaju-ciepłe i miłe,kompetencja zaś jest ogromna .Chciałabym jej za wszystko podziękować,ale słowo dziękuje-to za mało...powiem wiec krótko- Pani Aliono,dla mnie jest Pani darem od Boga

pierwszy raz spotkałam się z tego typu lekarzem zajmujący się badaniem z oka, jestem bardzo zadowolona gdyż Pani Aliona słusznie zauważyła moje dolegliwości, o których nie wiedziała. Korzystając z zaleconych przez Nią badań trafiłam w odpowiednie ręce odpowiedniego lekarza ;)

Dr Szmukała jest nieocenionym człowiekiem. Bardzo trafnie stawia diagnozy a oprócz tego z wielkim sercem podchodzi do swoich pacjentów. Tego co zrobiła dla mojego taty z pewnością nigdy nie zapomnę. Podczas gdy lekarze przez wiele miesięcy głowili się nad przyczyną jego choroby dr Szmukała z oka wyczytała wszystko. Lekarze z Akademii Medycznej (profesorowie-nie wiem naprawdę czemu jeszcze nikt ich nie wyrzucił) odstawili tate z kwitkiem, że niby płuca jak i krtań są czyste. Jak się okazało było to 4 stadium złośliwego nowotworu płuc z przerzutami do krtani oraz kości. Dr ...

Dr Szmukała już 7 lat temu mówiła tacie o tym że widzi u niego nowotwór i żeby koniecznie rzucił palenie. Tata tego samego dnia to zrobił, ale niestety nie kontynuował dalszych wizyt kontrolnych myśląc, ze to mu wystarczy. Fakt...przedlużyl sobie tym życie o pare lat, ale choroba i tak go w końcu dopadła. Wierzę, że gdyby tata chodził do dr regularnie a nie po 6 latach od jej diagnozy, to na pewno by teraz żył. Bowiem nawet gdy było już za późno dr Szmukała robiła wszystko co w swojej mocy by chociaż przedłużyć jego życie. Ucząc się na swoim błędzie tata powysyłał wiele znajomuch jak również rodzinę do doktor, by chociaż ci mieli szansę za wczasu poważnie zabrać się za swoje zdrowie.
We wcześniejsz\ych wpisach ktoś nazwał dr Szmukałe ANIOŁEM - pod czym w 100% mogę się podpisać !!

U Pani Aliony leczyła się cała moja rodzina. Pomogła każdemu z nas i wszyscy szczerze polecamy wizytę. Obniżanie ocen bo jest brzydki czy brudny gabinet jest nieporozumieniem. Jak ktoś lubi luksusy, niech idzie do prywatnej kliniki, wyda majątek na leczenie skutków choroby a nie przyczyn. Bo Pani Aliona nie zalecza a leczy.

Dr Alina to lekarz godny polecenia .Jest SUPER w stosunku do pacjenta ,przesympatyczna, trafnie stawia diagnozę ,słuzy radą tłumaczy chorobę metode leczenia Wiem że gdyby nie ta SUPER DIAGNOZA Pani ALIONY ..... dzis by mnie tu nie bylo .Dla lekarza z rodzinnego moje problemy zdrowotne były błahe po rozmowie z dr Alina dotarlo do mnie że czas ominąc lekarza rodzinnego Z caLego serca polecam wizytę u mojej Dr ALIONY