dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

bardzo polecam pania doktor. Dowiedziałam się wszystkiego, odpowiedziała na każde pytanie. Termin odległy ale na prawde warto

Super lekarz. Godny polecenia. Do pacjenta zawsze bardzo miła i dokładnie tłumaczy. Nie mam żadnych uwag. Polecam!

TEMAT: AZS Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie. Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki. AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć. od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

Cudowna osoba, pełna empatii i zrozumienia. Wykształcona, profesjonalna, szczera i uczciwa! Byłam u wielu lekarzy, i tylko dr Aliona potraktowała mnie z uwagą. Dzięki niej każdego dnia budzę się silniejsza. Jeszcze długa droga przede mną, ale ta droga wskazana przez Panią jest najlepszą jaką mi w życiu pokazano...

Trafiłam do Pani Aliony we wrześniu 2013 roku ale żałuję, że tak późno. Powiedziała co robię źle, że to zdrowe odżywianie np. jogurty, owoce, surówki itp. to nie dla mnie bo mam wyziębiony organizm. Kiedy chodziłam ubrana w kilka warstw podkoszulek do lekarzy, ci twierdzili że się przegrzewam. A mnie było ekstremalnie zimno. Zmieniłam dietę wg. wskazówek Pani Aliony i pomogło. Trwało to około roku kiedy zauważyłam zmianę. Już tak nie marznę i nie przeziębiam się z byle powodu. A ja się tyle lat męczyłam i wśród znajomych uchodziłam za jakieś dziwadło.
Z czystym sumieniem polecam.
Regina T.

Wspaniały lekarz o bardzo dużej wiedzy. Kompetentnie i spokojnie omówiła moje problemy. Wskazała sposoby leczenia i zachęciła do pozytywnego myślenia o sobie. Teraz mam zamiar odzyskać optymizm i zdrowie. dziękuję!

Teraz mam zamiar odzyskać optymizm i zdrowie. dziękuję!

Doktor Aliona jest Aniołem, który pomógł w wyprowadzeniu mojej 4.5 letniej córki z choroby. Po bardzo wstępnej diagnozie w szpitalu gdzie na początku trafiłyśmy, stwierdzono u mojej córki młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów. Natychmiast lekarze chcieli podać, to co wszystkim, czyli sterydy- po których dzieci nie rosną oraz chemię- która niszczy narządy i organizm nieodwracalnie , nie lecząc przyczyny choroby. Nie zgodziłam się na leczenie szpitalne i dzięki bogu trafiłam do dr Aliony. Wiedziałam, że trafiłam we właściwe miejsce, spokojna rozmowa wytłumaczenie, cierpliwość oraz wiedza dr Aliony sprawiły, że moja córka nie ma już śladu po zapaleniu stawów, nie ma wysięków nie ma nadmiaru maziówki, wszystko ustąpiło. Prowadzona jest na sterydzie roślinnym oraz wielu innych wspaniałych suplementach, które wzmocniły jej organizm i podniosły tak odporność, że nic ją nie chwyta, najwyżej kichanie ;). Ruchomość stawów 100%, odporność 100% dobre samopoczucie 100%. Drodzy Rodzice, jeśli Wasze dziecko ma podobną diagnozę, pomyślcie, poczytajcie, spróbujcie metod zastępczych BO TAKIE SĄ! - steryd roślinny- Dr Aliona jest lekarzem, który właściwie zdiagnozuje i poprowadzi tak leczenie, aby ODZYSKAĆ ZDROWIE! Polecam z całego serca!
Julia

Pomogła w bardzo trudnym przypadku gdy inni rozłożyli ręce. Kompetentna,dociekliwa,mądra, bystra,sympatyczna, uprzejma, skromna i przemiła. Polecam . Warto przyjechać nawet z bardzo daleka.

Pomogła w bardzo trudnym przypadku gdy inni rozłożyli ręce.
Kompetentna,dociekliwa,mądra, bystra,sympatyczna, uprzejma, skromna i przemiła.
Polecam . Warto przyjechać nawet z bardzo daleka.

Pani doktor Aliona zdiagnozowała u mojego syna rzadką chorobę endokrynologiczną i poleciła , by udać się do lekarza o tej specjalności. Byliśmy u kilku endokrynologów , którzy wykazali szczere zdziwienie , jak można postawić tak trafną diagnozę na początku choroby!!! Oczywiście żeby była jasność badanie rezonansem magnetycznym potwierdziło w 100% diagnozę Pani doktor Aliony. Jestem wdzięczny za uratowanie życia mojemu dziecku. Dzięki niebiosom , że zesłały nam takiego Anioła- Diagnostę. Ps. Z tego co udało mi się ustalić, Pani doktor współpracuje z lekarzami różnych specjalności i jest przez nich bardzo ceniona.

Jest rewelacyjna. Ma bardzo dużą wiedzę. Pomogła mi zrozumieć moje dolegliwości. Byłam w szoku jak bardzo dokładnie o nich opowiedziała. Było dużo moich znajomych. Nie znam osoby niezadowolonej. Jest miła, ma spokojny głos. a przy okazji jest ładna i zgrabna. Dzięki za wszystko. Jest mi dużo lepiej.