lekarz Alojzy Hudy

2,9
2,9

Witam! polecam jak najbardziej!!!Chodzę od trzech lat, uważam że jest świetnym fachowcem a przede wszystkim konkretnym, tzn. mówi co i jak nie owija w bawelne chorób jeśli takie są...dla mnie jest wszystko oki i nadal będę chodzić do Pana Doktora!!!A jeśli chodzi o poród to byl przy mnie od samego początku do końca a nie mial takiego obowiązku! Pozdrawiam!

jak narazie chodze do tego pana i nie narzekam, jestem zadowolona, sympatyczne podejście i delikatność

JEST NAPRAWDĘ SUPER LEKARZ. POLECAM!chodzę już do niego 7 lat ,prowadził moją ciąże , odbierał poród i nie ma żadnych problemów z moim zdrowiem. Jestem mu naprawdę wdzięczna za fachowość i dobry kontakt z pacjentem.

Miałam nieszczęście że ten "lekarz" odbierał mi poród, czego do końca życia nie zapomnę. Dzięki Bogu moje dziecko żyje i ma się dobrze ale uważam że ten człowiek minął się z powołaniem i co najwyżej powinien leczyć sam siebie (pewnie szybko by się wykończył...). To że pachnie papierosami to jeszcze nic, poza tym jest chamski, gburowaty, nieuprzejmy, co gorsze - niekompetentny i niedouczony, a metody działania ma chyba ze średniowiecza, szczególnie rozciąganie szyjki na skurczu. Nawet prostego nacięcia nie potrafił dobrze zszyć. Pacjentka i to co przeżywa nie liczy się dla niego wcale. Odbębnić dyżur najlepiej z papieroskiem i do domu... Nie wiem jak takiego człowieka można było tyle lat zatrudniać w lędzińskiej porodówce gdzie rzekomo są/były tylko "anioły". No cóż...

Teraz pracuje w szpitalu w Tychach - współczucia dla wszystkich tyszanek...

Ostrzegam ewentualne pacjentki. Umówił się ze mną na wypalenie nadżerki której nie mam. Proponuję w przypadku takiej diagnozy sprawdzić u innego lekarza zanim wypali Ci zdrowe ciało. I jeszcze za to zapłacisz.

ja również diś odwiedziłam tego lekarza, stwierdził nadżerkę i od razu podsunął wypalankę, choć jeszcze nie rodziłąm (koszt 150zł) u niego w prywatnym gabinecie. Nic nie wyjaśnił.

Jestem oburzona po wizycie u tego pana. po pierwszym badaniu ogolnym zalecil mi, mlodej osobie zabieg wypalanke - najlepeij u niego w gabinecie. Ponadto w oparciu o moje wyniki badan - sprzed kilku dobrych miesiecy zalecil mi konska dawke hormonu. BYL NIEPRZYJEMNY I SMIERDZIAL PAPIEROSAMI. NIGDY JUZ SIE DO NIEGO NIE WYBIORE