dr n. med. Andrzej Baniukiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

DOBRY NA WZDĘCIA I BIEGUNKI. Z POWAŻNYM PROBLEMEM NIE MA CO SIĘ ZAPISYWAĆ SZKODA CZASU I PIENIĘDZY.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo dobry fachowiec, bardzo miły człowiek.Polecam każdemu.

Doświadczenie, kompetencja, uprzejmość, podmiotowe traktowanie pacjentów to cechy,które charakteryzują tego lekarza i sprawiają, że pacjent mimo swoich dolegliwości czuje komfort podczas wizyty i badania. Bardzo miłe są też panie w rejestracji. Jeśli ktoś ma problem gastrologiczny, zdecydowanie polecam ten gabinet!

Jeśli ktoś ma problem gastrologiczny, zdecydowanie polecam ten gabinet!

Wspaniały specjalista człowiek kompetentny od pierwszej chwili budzi zaufanie otwarty pogodny oby każdy lekarz był taki jak ON

polecam z calego serca, dusza nie czlowiek...

polecam z calego serca, dusza nie czlowiek...

bylam pierwszy raz i balam sie,nie ma czego polecam wszystkim tak wspanialego lekarza,kompetentny,tlumaczy dobrze chorobe i nie zbywa pacjentow

Jest wspaniałym lekarzem,kompetentnym, trafnie stawia diagnozy ,wzbudzjacy zaufanie , dokładnie tłumaczy chorobę i metody leczenia, uprzejmy .Polecam wszystkim.

Wspaniały człowiek i lekarz z powołania .podchodzacy do pacjeta z sercem i naprawde checia pomocy,nie zbywa w 5 minut , gorąco polecam . wdzięczna pacjentka

Więcej takich lekarzy. Spkojny, kulturalny, kompetentny. Po wyjściu z gabinetu poczułam się lepiej.

wspaniały lekarz.Budzi zaufanie.Dokładnie tłumaczy zaistniały stan chorobowy.Godny polecenia.